Ofiary_Losu

Ofiary ostatnich zwolnień to w kolejności od trochę zasysam do ssę na maxa:

Denis Kang – Jego 3 ostatnie walki to porażka w debiucie z Alanem Belcherem, wygrana przez decyzję z Xavierem Foupa-Pokam oraz zaliczone TKO w walce z Michalem Bispingiem na UFC 105. Mimo że w każdej z tych walk „dawał” radę to jak na standardy UFC jest prawdopodobnie za drogi. Spore szansę że trafi teraz do Strikeforce które skupuje w ostatnim czasie wolnych agentów z dobrymi nazwiskami lub po paru wygranych w Japonii powróci za jakiś czas do wielkiej ligi.

Jason Dent – mimo wyglądu 15 letniego weterana grania na konsoli jak to go określili fani na jednym z forów, Jason Dent w debiucie UFC pokonał zdolnego zapaśnika Camerona Dollara. W kolejnej walce został jednak całkowicie zdeklasowany przez George`a Sotiropoulosa co w połączeniu z jego niewyglądem UFC przyczyniło się do zwolnienia go z organizacji ZUFFy. Raczej małe szansę na to aby trafił jeszcze kiedyś do większej organizacji.

Roli Delgado – zasłynął w świecie MMA z czarnego pasa BJJ który dostał pocztą od trenera z którym widział się przez około tydzień. Po TUFie trafił do UFC gdzie w pierwszej walce wygrał z Johnem Polakowskim by później przegrać z Paulem Kellym i Andre Winnerem. Teraz ma zamiar walczyć w wadze do 145 funtów i za jakiś czas chciałby dostać się do WEC.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.