Jak ogłosił wczoraj sam mistrz kategorii półśredniej, kolejnym rywalem Tyrona Woodleya oficjalnie będzie Demian Maia. Amerykanin twierdzi, że walka ma odbyć się 29 lipca, jednakże w UFC Tonight zaznaczono, że data pojedynku jest jeszcze kwestią do ustalenia.

 

43 KOMENTARZE

 1. Woodley jest naprawdę dobry i wg mnie wygra z Maią. A co do zestawienia, czekali na oficjalne ogłoszenie McGregora z Mayweatherem. Gdyby tej walki nie było, zamiast Mai wszedłby Conor pewnie.

 2. Jeśli ta walka miałaby dojść do skutku, to będą trzy walki mistrzowskie na jednej gali. To się praktycznie nie zdarza nigdy.

 3. Wreszcie kurwa. Trzymaj się Demian i nie daj się trafić lujem ogłuszaczem z całej epy a będzie dobrze.

  TeamMaia

 4. No ciekawe. Wcześniej Maia twierdził, że jest zajęty i się nie wyrobi. Jeszcze niedawno były jakieś poltki, że Maia ma kontuzję i Masvidal miałby dostać TSa. Wychodzi na to, że to była forma nacisku i się powiodła. Tak czy inaczej, nieważne kiedy ta walka miałaby się odbyć, jest to zajebista informacja. :happy dance:

  War Maia!!! Poskręcaj niemądrego mudzina, a potem ::duszenie::

 5. Może Maia nie jest specjalnie widowiskowy, ale Woodley mnie tak denerwuje, że i tak będę mu kibicował. Niemniej, murzyn będzie wg mnie faworytem. Maia w ogóle nie ma stójki, a Woodley potrafił trafiać takiego kozaka jak Thompson, a sprowadzenie takiego dzika może być niezwykle trudne. To nie Condit czy Masvidal.

 6. Jeśli ta walka miałaby dojść do skutku, to będą trzy walki mistrzowskie na jednej gali. To się praktycznie nie zdarza nigdy.

  A kto tam jeszcze walczy o pas oprócz Cormier-Jones ? Na 214 jest juz pełna karta i choc dupy nie urywa i mozna by dodac jakis mocny pojedynek wydaje mi się ze dadzą ich na 215 lub 216.

 7. A kto tam jeszcze walczy o pas oprócz Cormier-Jones ? Na 214 jest juz pełna karta i choc dupy nie urywa i mozna by dodac jakis mocny pojedynek wydaje mi się ze dadzą ich na 215 lub 216.

  Cyborg – Anderson.

 8. Jak dla mnie Maia bez szans. Może być magiem parteru ale woodley zielony nie jest a ma przewagę bycia kurewsko silnym. Do tego stójka do jednej bramki.

 9. a sprowadzenie takiego dzika może być niezwykle trudne. To nie Condit czy Masvidal.

  @baxx  – ale on go nie będzie sprowadzał, wespnie się na niego, milimetr po milimetrze, zajdzie za plecy i udusi w stójce. Tu nie trzeba sprowadzać. Plecak Tactic! War Damian, ubij tego narzekacza!!!

 10. No to ja lubię, to ja rozumiem. A nie pierdololo Tyrona, że nie zawalczy z Maią  bo przygotowania za ciężkie.

 11. Będę trzymał kciuki za Demiana i mam nadzieję na w miarę szybki rewanż z Jorge, tym razem o pas.

 12. Woodlej jest bardzo silny i wierzę, że nie da się udusić, a na dystansie 5 rund w końcu trafi plecaka a trafienie zakończy pojedynek.

  Nie lubię chuja, ale #teamwoodlej

 13. Cyborg – Anderson.

  nie koniecznie o pas , czy juz napewno zabrali obsranej pas?. a raz w roku moga dac gale z 3 pasami w zeszlym bylo 205. dokladaja kategorie to efekt jest. choi i zombi out i karta mizernieje 🙁 licze na dodanie przynajmniej jednej z tych walk i czegos jeszcze do main card , wybieram sie na te gale licze ze nie zawioda 🙁 pzdr

 14. nie koniecznie o pas , czy juz napewno zabrali obsranej pas?. a raz w roku moga dac gale z 3 pasami w zeszlym bylo 205. dokladaja kategorie to efekt jest. choi i zombi out i karta mizernieje 🙁 licze na dodanie przynajmniej jednej z tych walk i czegos jeszcze do main card , wybieram sie na te gale licze ze nie zawioda 🙁 pzdr

  Będzie o pas, nie wiadomo czy tymczasowy czy pełny. Nikt nie wie czemu jeszcze tego nie ogłosili.

 15. Czarnuch jest silny, ale wkurza mnie tym pierdzieleniem o rasistach i jako to on jest biedny, niech wygra BRazol

 16. W końcu, ale czy się zmierzą nie zależy wcale od podpisanego kontraktu, a tego czy obaj będą chcieli dotrwać do walki i zawalczyć 😉

 17. Co nie znaczy, że nie udusi drewniaka 🙂 Maia po pas.

  Nie no jasne że tak, wszystko się może zdarzyć.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.