Udanie dla Polaków zakończyła się gala Oktagon FC, która odbyła się 3 czerwca w niemieckim mieście Gottingen. Kolejne zwycięstwa do swojego rekordu dopisali między innymi Dawid Gralka oraz Piotr Walawski.

Po piętnastu minutach decyzją sędziów swój pojedynek wygrał Dawid Gralka (6-1, #5 w Rankingu PL). Jego przeciwnikiem był walczący pod niemiecką flagą Eugen Dell (3-4).

Cześć! Czasem warto ryzykować! Nie wszystko poszło po mojej myśli ale jest zwycięstwo po 3 pełnych rundach! Pora na odpoczynek 💪💪💪

Publiée par Dawid Gralka sur Samedi 3 juin 2017

Piotr „Leda” Walawski (3-1) odniósł trzecie zawodowe zwycięstwo, odprawiając przed czasem Roberta Laua (5-1). Niemiec do tej pory wszystkie starcia rozstrzygał na swoją korzyść, nie zostawiając decyzji w rękach sędziów. Trenujący w Łodzi zawodnik zadał mu pierwszą zawodową porażkę, poddając go w drugiej rundzie.

Emocje powoli opadają więc najwyższy czas by coś napisać 😉 Nie ulega wątpliwości , że nie byłem faworytem tego starcia…

Publiée par Piotr "Leda" Walawski sur Dimanche 4 juin 2017

Swoje starcie zwyciężył również zawodnik wagi ciężkiej Szymon Kosman (3-0), występujący pod polską flagą. 24-latek pokonał Igora Porębskiego (0-1).

Porażki ponieśli Jakub Kuczeński oraz Dawid Nagajek, którzy kolejno przegrali z Maysamem Schafiem i Norbetem Galaidą. Były to pojedynki amatorskie.

zdjęcie: facebook.com/octagonfcgoettingen/

12 KOMENTARZE

 1. Czas, żeby Gralka poszedł gdzieś dalej niż jakieś podrzędne gale w Niemczech. Spartan to niezła gala była, ale to powinien być tylko start. Pora się sprawdzić w jakiejś mniejszej gali KSW. Mimo wszystko 5-tka w rankingu PL(powiedzmy umownym rankingu), a tu walka z gościem, co np. pokonał Bośniaka z rekordem (0-4, teraz już 0-5 po Dellu). Chyba, że to walka na przetarcie przed czymś poważnym, to wtedy jestem w stanie zaakceptować takie walki 5-tki rankingowej, chyba, że nasza kogucia jest tak słaba? Tak patrzę na ten ranking i jestem ciekaw jakby sobie poradził Dawid z doświadczoną 4-ką, czyli Selwą na Live in Studio 2 KSW? Miałoby to sens?

 2. Czas, żeby Gralka poszedł gdzieś dalej niż jakieś podrzędne gale w Niemczech. Spartan to niezła gala była, ale to powinien być tylko start. Pora się sprawdzić w jakiejś mniejszej gali KSW. Mimo wszystko 5-tka w rankingu PL(powiedzmy umownym rankingu), a tu walka z gościem, co np. pokonał Bośniaka z rekordem (0-4, teraz już 0-5 po Dellu). Chyba, że to walka na przetarcie przed czymś poważnym, to wtedy jestem w stanie zaakceptować takie walki 5-tki rankingowej, chyba, że nasza kogucia jest tak słaba? Tak patrzę na ten ranking i jestem ciekaw jakby sobie poradził Dawid z doświadczoną 4-ką, czyli Selwą na Live in Studio 2 KSW? Miałoby to sens?

  Zdecydowanie ciekawa walka. Zastanawia mnie jednak to, co przedstawili organizatorzy, bo na grafice promującej walkę była to kategoria lekka (obaj wpisani po 67 kg). Spróbuję się czegoś dowiedzieć na ten temat.

 3. Zdecydowanie ciekawa walka. Zastanawia mnie jednak to, co przedstawili organizatorzy, bo na grafice promującej walkę była to kategoria lekka (obaj wpisani po 67 kg). Spróbuję się czegoś dowiedzieć na ten temat.

  daj znac 🙂

 4. Gralka w UFC:mamed: rywal z bilansem 3-4 dobre dobre… Dobrze ze nie przegral…

  Coś tam skrobnął na Fb, że nie wszystko poszło tak jakby chciał i chyba coś testował, bo tak rozumiem ryzyko. Rywal na sherdogu ma wpisaną piórkową, jeśli walka była w lekkiej to w sumie można wybaczyć słabszą dyspozycję jeśli to miało być tylko sprawdzenie.

 5. Zdecydowanie ciekawa walka. Zastanawia mnie jednak to, co przedstawili organizatorzy, bo na grafice promującej walkę była to kategoria lekka (obaj wpisani po 67 kg). Spróbuję się czegoś dowiedzieć na ten temat.

  Wejdz w mojego newsa o tej walce i masz odpowiedz Dawida 🙂 oj oj nie czytamy.:nono:

 6. Wejdz w mojego newsa o tej walce i masz odpowiedz Dawida 🙂 oj oj nie czytamy.:nono:

  Madzia jako stary leń zaznaczam, że w takich wypadkach prosze o linka 😀

 7. Nastal taki czas, ze niemal kazda wygrana rodaka, z rywalem z innej zagranicy niz Slowacja czy Bialorus oraz poza KSW, trzeba swietowac. Gratulacje.

 8. Nastal taki czas, ze niemal kazda wygrana rodaka, z rywalem z innej zagranicy niz Slowacja czy Bialorus oraz poza KSW, trzeba swietowac. Gratulacje.

  bez przesady, bandel bije niemcow na potege :mamed:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.