Jak ogłoszono podczas transmisji dzisiejszej gali UFC Fight Night 133, David Zawada (MMA 16-3) podpisał kontrakt z UFC i zadebiutuje w oktagonie już w przyszłym tygodniu! Na gali UFC Fight Night 134 w Hamburgu zastąpi kontuzjowanego Alana Joubana w starciu z Dannym Robertsem (MMA 15-3).

David Zawada może się aktualnie pochwalić serią 5 zwycięstw z rzędu, z czego dwa ostatnie odniósł na galach KSW. Podczas swojego poprzedniego starcia poddał duszeniem zza pleców Michała Michalskiego na KSW 43 we Wrocławiu.

Danny Roberts w UFC występuje od 2015 roku. Jego dotychczasowy bilans w największej organizacji na świecie wynosi 4-2, a w swoim ostatnim pojedynku znokautował Olivera Enkampa na UFC Fight Night 127 w marcu bieżącego roku.

Gala UFC Fight Night 134 odbędzie się 22 lipca w Hamburgu. Główną atrakcją tego wydarzenia będzie walka pomiędzy Mauricio „Shogunem” Ruą, a Anthonym Smithem.

4 KOMENTARZE

  1. LeeBuLee nie tacy zawodnicy tam walczą. Przynajmniej chce spróbować swoich sił w UFC, a nie jak inni zgrywają wielkich mistrzów w Federacji Złoty Deszcz.

  2. I na chuj wam ten deal z UFD jak i tak wam zawodnicy spierdalają 😀

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.