Weteran KSW i UFC, David „Sagat” Zawada zadebiutuje w czesko-słowackiej Oktagon MMA pojedynkiem z Erhanem Kartalem na gali Oktagon 33 w Niemczech.

David Zawada podczas pierwszego wydarzenia Oktagon MMA w Niemczech zmierzy się z Erhanem Kartalem. „Sagat” dołączy tym samym do starszego brata, Martina Zawady który na gali Oktagon 33 w drugiej walce wieczoru zawalczy ze Stephanem Pützem.

Dla Zawady (MMA 17-7) pojedynek z Kartalem (MMA 10-1) będzie pierwszym występem od czasu zwolnienia z UFC w lutym 2022 roku. „Sagat” w oktagonie stoczył pięć pojedynków z których cztery przegrał. Po przegranych walkach z Dannym Robertsem oraz Li Jingliangiem, które podejmował w zastępstwie, pokonał Abubakara Nurmagomedova przez poddanie w pierwszej rundzie. Niestety przegrał dwie kolejne walki z Ramazanem Emeevem i Alexem Morono po czym został zwolniony z kontraktu z największą organizacją MMA na świecie.

Wydarzenie Oktagon 33 odbędzie się 4 czerwca we Frankfurcie nad Menem. Walką wieczoru będzie pojedynek o pas mistrza wagi lekkiej pomiędzy podwójnym mistrzem kategorii lekkiej i piórkowej, Ivanem Buchingerem a tymczasowym posiadaczem pasa wagi lekkiej, Losenem Keitą. Na gali zobaczymy również pojedynek Adama Niedźwiedzia z zawodnikiem gospodarzy, Christianem Eckerlinem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of Roshi
Roshi

Roshi

32,410 komentarzy 110,463 polubień

Te octagony sa w PPV? :mamedwhat:

Odpowiedz polub