Wydawać by się mogło, że po dwóch kolejnych zwycięstwach w KSW, David Zawada (MMA 15-3) będzie dążył do kolejnej walki o pas mistrzowski największej polskiej organizacji, jednak „Sagat” ma inne plany. Pogromca Roberta Radmoskiego i Macieja Jewtuszki zakomunikował na Twitterze chęć przejścia do UFC, gdzie mógłby się zmierzyć z Emilem Weberem Meekiem (MMA 9-2).

„Emil Meek – nie ma żadnej przyjemności w patrzeniu na to, że masz więcej szczęścia niż rozumu. Jesteś małym kurczakiem i fartowna seria zwycięstw zostanie niedługo przerwana. Do walki w Anglii w lutym albo marcu 2018 roku nie będziesz potrzebował wizy, więc UFC, daj mi tego dziwaka, bym go znokautował i zakończył jego karierę.”

Na dobrą passę Meeka, o której wspomina „Sagat”, składa się m.in. szybki nokaut na Rousimarze Palharesie i wypunktowanie Jordana Meina. Kolejną walkę miał stoczyć z Kamaru Usmanem na grudniowym UFC 219, ale pojedynek może się nie odbyć ze względu na problemy Norwega z uzyskaniem wizy do USA.

Realizacja planów Zawady nie będzie jednak prosta. Najważniejszą przeszkodą jest to, że nie podpisał jeszcze kontraktu z UFC. Jego wpis na Twitterze nie wywołał też na pewno takiego poruszenia, jakiego oczekiwał. Do tej pory udało mu się uzbierać jedno udostępnienie i trzy polubienia.

18 KOMENTARZE

 1. Wydawać by się mogło, że po dwóch kolejnych zwycięstwach w KSW, David Zawada (MMA 15-3) będzie dążył do kolejnej walki o pas mistrzowski największej polskiej organizacji, jednak "Sagat" ma inne plany. Pogromca Roberta Radmoskiego i Macieja Jewtuszki zakomunikował na Twitterze chęć przejścia do UFC, gdzie mógłby się zmierzyć z Emilem Weberem Meekiem (MMA 9-2).

  "Emil Meek – nie ma żadnej przyjemności w patrzeniu na to, że masz więcej szczęścia niż rozumu. Jesteś małym kurczakiem i fartowna seria zwycięstw zostanie niedługo przerwana. Do walki w Anglii w lutym albo marcu 2018 roku nie będziesz potrzebował wizy, więc UFC, daj mi tego dziwaka, bym go znokautował i zakończył jego karierę."

  Na dobrą passę Meeka, o której wspomina "Sagat", składa się m.in. szybki nokaut na Rousimarze Palharesie i wypunktowanie Jordana Meina. Kolejną walkę miał stoczyć z Kamaru Usmanem na grudniowym UFC 219, ale pojedynek może się nie odbyć ze względu na problemy Norwega z uzyskaniem wizy do USA.

  Realizacja planów Zawady nie będzie jednak prosta. Najważniejszą przeszkodą jest to, że nie podpisał jeszcze kontraktu z UFC. Jego wpis na Twitterze nie wywołał też na pewno takiego poruszenia, jakiego oczekiwał. Do tej pory udało mu się uzbierać jedno udostępnienie i trzy polubienia.

 2. więc UFC, daj mi tego dziwaka, bym go znokautował i zakończył jego karierę

  Dana, zwolnij Meeka z kontraktu i do KSW z nim. 😆

 3. Droga Redakcjo dlaczego wszystko tlumaczycie doslownie?  "Filthy animals" – brudne zwierzeta zamiast bydlaki itd. "Jestes malym kurczakiem" zamiast jestes tchurzem, cykorem itd.

  Ehhhhhh

 4. Droga Redakcjo dlaczego wszystko tlumaczycie doslownie?  "Filthy animals" – brudne zwierzeta zamiast bydlaki itd. "Jestes malym kurczakiem" zamiast jestes tchurzem, cykorem itd.

  Ehhhhhh

  Drogi kolego, dlaczego nie używasz słownika ortograficznego?

  Ehhhhhh

 5. Drogi kolego, dlaczego nie używasz słownika ortograficznego?

  Ehhhhhh

  Dlatego ze nie posiadam w telefonie polskiej klawiatury.

  Dodalem ten post nie dlatego ze sie czepiam. Jezyk polski jest bardzo boaty w slownictwo, I teraz jak tego newsa przeczyta ktos kto nie rozumie angielskiego, to moze sobie pomyslec ze zawodowi zawodnicy, ktorzy bija sie po twarzach nazywaja siebie kurczakami  ;).

 6. Faktycznie przetłumaczone dość dosłownie…

  juz jutro

  "Dawida Zawady wiecej na galach KSW nie zobaczymy"

  I potem znów będzie, że UFC bierze odpadki z KSW

  "UFC dajcie mi go w marcu, bo musi ze mnie bomba zejść" – jakiś szwab z KSW.

  Polak z Niemiec z KSW

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.