Zwolniony niedawno z organizacji UFC David Branch zaprezentował imponującą przemianę fizyczną.

Amerykański zawodnik który we wrześniu ubiegłego roku rozstał się z UFC z powodu wpadki dopingowej, zapowiedział na swoich mediach społecznościowych „Sezon Miażdżenia” oraz walki w kategorii półciężkiej i ciężkiej.

Co ciekawe, Branch w hashtagach oznaczył Japonię oraz Singapur co może sugerować, walki dla organizacji RIZIN lub ONE Championship. W tej chwili niestety nie ma jednak konkretnych informacji o tym, gdzie będzie kontynuował swoją zawodową karierę.

Były mistrz organizacji WSOF w wadze średniej został zwolniony z kontraktu z UFC dzień po tym, jak amerykańska agencja antydopingowa (USADA) zawiesiła go na dwa lata za oblany test antydopingowy. Podczas swojej drugiej próby w UFC, na przełomie dwóch lat zaliczył rekord 2-3 pokonując przez niejednogłośną decyzję Krzysztofa Jotko oraz nokautując Thiago Santosa. Przegrał za to walki z Lukiem Rockholdem, Jaredem Cannonierem i Jackiem Hermanssonem. W pierwszym występie poza organizacją UFC zaliczył porażkę na rosyjskiej gali RCC 7 z rąk doświadczonego Alexandera Shlemenko.

26 KOMENTARZE

 1. Trochę widać photoshopa

  Oczywiście, że to fake.

  Wystarczy spojrzeć na jego inne fotki z instagrama.

 2. Znowu walczy raz na 100 lat

  Raz na rok chyba od tego wpierdolu w parę sekund. Powinien coś zawalczyć w 2020.

 3. Doklejony cudzy tors, ludzie…

  Większy jest ale podciągnięty kontrast, nienaturalny filtr, oświetlenie plus pompa potęgują efekt. Nic nie jest doklejone jak dla mnie.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.