David Branch zawieszony

David Branch (22-6) został zawieszony do 2021 roku po tym, jak oblał testy antydopingowe USADA. Poniżej znajduje się informacja z oficjalnej strony agencji antydopingowej, która pracuje dla UFC.

Próbka Brancha wskazała pozytywny wynik na ipamoreline. Test został wykonany 24 maja 2019 roku. Jest to hormon wzrostu stosowany przez sportowców w celu zwiększenia swojej wydolności i znajduje się on na liście zabronionych substancji WADA.

Zawieszenie Amerykanina będzie retroaktywne i zostanie policzone od 26 lipca. Oznacza to, że nie zobaczymy byłego mistrza WSOF aż do ukończenia przez niego 40 lat. W swoich ostatnich dwóch walkach zawodnik przegrywał z Jackiem Hermanssonem  oraz  Jaredem  Cannonierem. Jego ostatnia wygrana to UFC Fight Night 128, gdzie pokonał  Thiago  Santosa  przez nokaut. David miał także wystąpić 14 września w Vancouver , jednak  nabawił się kontuzji i pojedynek z Andrew Sanchezem został odwołany.

W historii sportu na substancji wpadał także baseballista- Andrew McKirahan oraz Aleksiej Łowczew, który zajmuje się podnoszeniem ciężarów.

 

16 KOMENTARZE

  1. Czy Mike Russel napisał kiedyś coś nie związanego z Alim ? Fajny z niego dziennikarz zawsze pisze o tym samym gościu.

  2. "has parted ways with Dominance MMA and Ali Abdelaziz"

    I cyk, za takie zachowanie Ali zlecił ujawnienie prawdziwego wyniku testu

  3. Czy Mike Russel napisał kiedyś coś nie związanego z Alim ? Fajny z niego dziennikarz zawsze pisze o tym samym gościu.

    😀 Pisał kiedyś o śmierci Tima Hauge i wałkach w komisji która go dopuściła. Ten jego podcast o Alim ma już roczne opóźnienie ale PODOBNO w tym miesiącu w końcu premiera

  4. 😀 Pisał kiedyś o śmierci Tima Hauge i wałkach w komisji która go dopuściła. Ten jego podcast o Alim ma już roczne opóźnienie ale PODOBNO w tym miesiącu w końcu premiera

    Czekamy i czekamy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.