David Branch (22-6) został zawieszony do 2021 roku po tym, jak oblał testy antydopingowe USADA. Poniżej znajduje się informacja z oficjalnej strony agencji antydopingowej, która pracuje dla UFC.

Próbka Brancha wskazała pozytywny wynik na ipamoreline. Test został wykonany 24 maja 2019 roku. Jest to hormon wzrostu stosowany przez sportowców w celu zwiększenia swojej wydolności i znajduje się on na liście zabronionych substancji WADA.

Zawieszenie Amerykanina będzie retroaktywne i zostanie policzone od 26 lipca. Oznacza to, że nie zobaczymy byłego mistrza WSOF aż do ukończenia przez niego 40 lat. W swoich ostatnich dwóch walkach zawodnik przegrywał z Jackiem Hermanssonem  oraz  Jaredem  Cannonierem. Jego ostatnia wygrana to UFC Fight Night 128, gdzie pokonał  Thiago  Santosa  przez nokaut. David miał także wystąpić 14 września w Vancouver , jednak  nabawił się kontuzji i pojedynek z Andrew Sanchezem został odwołany.

W historii sportu na substancji wpadał także baseballista- Andrew McKirahan oraz Aleksiej Łowczew, który zajmuje się podnoszeniem ciężarów.

 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.