David Branch po wygranej w powrocie do UFC z naszym rodakiem, Krzysztofem Jotko, otrzymał okazję starcia z Lukiem Rockholdem w walce wieczoru gali UFC w Pittsburghu. Mało kto spodziewał się zestawienia byłego mistrza kategorii średniej UFC z byłym mistrzem dwóch dywizji WSOF. We wczorajszym programie The MMA Hour Luke Rockhold skrytykował styl Brancha. Amerykanin stwierdził, iż jego rywal jest bardzo niepewny siebie w oktagonie, na co David zareagował bardzo żywiołowo.

Lucas, o czym Ty pier*olisz? Słyszałem Twój je*any wywiad w gównianym programie Ariela Helwaniego… O czym Ty w ogóle mówisz? Ja w siebie wątpię? Nie przegrałem walki od 5 lat. Nie potrafisz boksować, nie masz je*anej szczęki. Wejdziesz ze mną do klatki… Jesteś poje*any? Zaje*ię Cię jakbyś coś mi ukradł! Zobaczycie co zrobię temu skur*ielowi.

Luke zaraz po publikacji filmu przez Brancha odpowiedział na jego słowa.

Co Ty kur*a robisz na krześle u fryzjera z je*aną czapką, chowając się za chu*owymi okularami? Nic mi nie zrobisz.

Panowie zawalczą ze sobą 16 września.

5 KOMENTARZE

  1. Inspiracja kreacjami Samuela L. Jacksona aż nazbyt wyraźna. Ale zabawne nawet

  2. Masakra. Abstrahując zupełnie od wymiany zdań. Jaka od Rockholda bije KUREWSKA pewność siebie. Czytasz cholernego tweeta i (przynajmniej ja) masz wrażenie… watch out we got a badass over here. I to tak serio. Ciary, nie mogę się doczekać na powrót Rockholda. Niby z jego szczęką i boksem każdy z top 5 powinien go zrobić, ale mam wrażenie że Cockhold odzyska pas ! 😀

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.