Juan „The Kraken” Adams w wywiadzie dla portalu The Body Lock wyznał, że Stipe Miocic popełnia duży błąd, czekając na starcie z Danielem Cormierem. Od porażki na UFC 226 Stipe nie walczył ani razu, jednak nadal prowadzi kampanię w media społecznościowych, domagając się rewanżu.

Dla mnie to duży błąd. Cormier wyraźnie mówi, że stoczy jeszcze jedną walkę a później kończy, dodatkowo mówi tylko o walkach, które go wzbogacą. Ponowne starcie Cormiera ze Stipe to nie jest wielki zarobek.

To Stipe bardziej wstrzymuje wagę ciężką niż Cormier. Do tej pory mógł pojawić się w oktagonie 2-3 razy, jednak nie zrobił nic, aby ustabilizować się jako pierwszy pretendent do tytułu mistrzowskiego. Miocic jest po porażce, to nie działa dobrze na jego pozycję w wadze ciężkiej.

Ponadto Juan uważa, że nie ma w tym momencie odpowiedniego pretendenta dla Daniela Cormiera.

Nie sądzę, aby DC robił coś złego. Tak naprawdę nie ma tutaj odpowiedniego zawodnika dla niego. Na daną chwilę nie ma wyraźnego pretendenta numer jeden.

Juan Adams w swojej następnej walce zmierzy się z Arjanem Bhullarem podczas UFC Fight Night 150.  Bhullar to były rywal Adama Wieczorka. Polak poddał Kanadyjczyka niespotykaną dźwignią:

ZOBACZ JAK ADAM WIECZOREK OMOPLATĄ PODDAJE ARJANEMA BHULLARA!

2 KOMENTARZE

  1. Miocic zachowuję się jak obrażona panienka, Cormier też wcześniej powiedział że jakby wziął i stoczył chociaż jedną zwycięską walkę to sprawa miałaby się zupełnie inaczej, a tak to niech sobie dalej czeka i rdzewieje

  2. Jemu się ta walka po prostu należy :DC: A tak serio, to Daniel go na luzie odjebie. Nie ma nic na DC. Taka jest smutna dla niego prawda.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.