Kolejna wygrana Adama Wieczorka w UFC! Polak niezwykle rzadkim poddaniem odprawił swojego rywala na UFC on FOX 29, które odbywa się w Glendale.

Walka zdecydowanie nie rozpoczęła się dla Polaka udanie, bo już w pierwszej minucie Bhullar sprowadził Wieczorka na ziemię i w pozycji dominującej na macie spędził z nim ponad 3 minuty. Kiedy jednak nic ciekawego i decydującego nie wynikało z tego ułożenia, sędzia na ostatnie kilkanaście sekund postanowił podnieść starcie, ale było zbyt mało czasu by Adam poszukał tam swojej szansy na atak.

W drugiej role całkowicie się odwróciły. Pomimo obalenia ze strony rywala Wieczorek znalazł dogodną pozycję i przepiękną omoplatą poddał go na początku tej odsłony. To już drugie zwycięstwo Adama Wieczorka w największej organizacji MMA na świecie.

3 KOMENTARZE

  1. No i wreszcie coś imponującego ze strony tego polskiego MMA. Bo na KSW nasi wpierdol równo.

  2. Metoryt tych rozmiarów kosztował by jakieś 10 000 zł "najmniej". A to jeszcze szary kamień jakiś a więc coć co mogło by imitować najdroższy rodzaj meteorytów czyli Metoryt Księżycowy a takich rozmiarów to już cena była by ceną mieszkania co najmniej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.