Podczas gali Babilon MMA 16 gościem specjalnym w studiu była Joanna Jędrzejczyk (MMA 16-4-0). Była mistrzyni organizacji UFC została o swoją kolejną walkę w klatce. Reporterka Polsatu Sport przywołała wywiad Dominika Durniata z Daną White’em, w którym szef UFC powiedział, że Polka prawdopodobnie będzie musiała stoczyć jeszcze jedną walkę przed starciem o pas. Reakcja Jędrzejczyk była stanowcza.

„Dana tak powiedział? Biznesowo dogadywaliśmy się na co innego zaraz po walce, także ja tego nie słyszałam. Jestem zaskoczona. Wykonam telefon do Dany za chwilę. Jesteśmy umówieni na coś innego. Także zdecydowanie moja kolejna walka będzie walką o pas albo taka walka w ogóle się nie odbędzie, także tyle”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Walka o pas dla Jędrzejczyk? Szef UFC przedstawia plan na przyszłość Polki

W ostatnich latach Joanna Jędrzejczyk pokonywała Tecię Torres i Michelle Waterson, przegrywała natomiast wyłącznie w starciach o tytuły mistrzowskie z Weili Zhang, Valentiną Shevchenko i dwukrotnie z Rose Namajunas.

Wcześniej zawodniczka z Olsztyna udanie broniła pas wagi słomkowej pokonując pewnymi decyzjami sędziów Jessicę Andrade, Karolinę Kowalkiewicz, Claudię Gadelhę, Valerie Letourneau czy przed czasem Jessicę Penne.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.