Joanna Jędrzejczyk, była mistrzyni UFC wagi słomkowej, cały czas ma apetyty na kolejną walkę o pas mistrzowski i zapowiada, że nie zamierza szybko zrezygnować z dalszego walczenia w oktagonie. Na razie jednak Joanna cały czas przebywa w Polsce i nie wiadomo kiedy, ani z kim zawalczy w klatce UFC. Szef UFC natomiast od pewnego czasu zapowiada, że w najbliższej walce mistrzowskiej z Weili Zhang kibice zobaczą podwójną pogromczynię Jędrzejczyk, Rose Namajunas.

W najnowszej rozmowie z Dominikiem Durniatem dla serwisu Dana White potwierdził takie zestawienie.

Rose będzie na pewno kolejną pretendentką do walki z Weili o pas wagi słomkowej, ale wiem, że dużo osób chce ponownie zobaczyć walkę Jędrzejczyk z Zhang. Zawsze będziemy mieć ten potencjalny rewanż z tyłu głowy.

W niedawnej rozmowie dla TVP Sport Joanna potwierdziła, że niezależnie od terminu, będzie bić się ponownie o mistrzowski pas. Wcześniej również zapewniała, że tak właśnie ma być.

Czy to będzie w tym roku, w przyszłym roku, czy za dwa lata, to na pewno będzie walka o tytuł.

Wygląda jednak na to, że szef UFC nie jest do końca przekonany do tego planu.

Prawdopodobnie Joanna będzie musiała stoczyć jeden pojedynek z inną rywalką, a potem dojdzie do ponownego spotkania z Chinką.

Joanna Jędrzejczyk przegrała swoje ostatnie starcie mistrzowskie z Weili Zhang. Walka była jednak dość wyrównana i ostatecznie skończyła się na kartach sędziowskich.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.