Relacje Dany White’a z największą gwiazdą MMA, Conorem McGregorem, pogorszyły się w ostatnim czasie. Obaj panowie nie potrafią się dogadać, o czym dają znać w licznych wywiadach. Irlandczyk wierzy, że UFC nie chciało dać mu walki po zwycięstwie z Donaldem Cerrone, kiedy to prezydent organizacji zarzeka się, że oferowali pojedynki McGregorowi, których ten nie akceptował.

W ostatnim czasie były podwójny mistrz podzielił się na swoim profilu na Twitterze prywatną korespondencją z Whitem, co oczywiście nie spodobało się szefowi UFC. W rozmowie z SI.com Dana wypowiedział się na temat ostatnich zachowań „The Notoriousa”.

To było dziwne. Dziwne niż wszystko co zrobił w przeszłości. Wygląda na to, że jest pewien schemat w jego działaniach. Kiedy mamy zrobić jakąś ogromną walkę… Teraz Israel Adesanya pobił wiele rekordów pod względem wyników na całym świecie, to była wielka walka… Kiedy robimy coś takiego to dzień przed on wyzywa na pojedynek jakichś ludzi, potem mówi, że zawalczy z tym, z tamtym. Tak jakby chciał ukraść blask Adesanyi. Robi to za każdym razem gdy organizujemy jakąś wielką walkę.

White jakiś czas temu wyjawił, że chciał zorganizować kolejną edycję TUF z udziałem właśnie McGregora i Khabiba Nurmagomedova, lecz Rosjanin zrezygnował z uczestnictwa w „The Ultimate Fighter” właśnie z powodu wyjawienia prywatnych korespondencji przez Irlandczyka. McGregor potem zmówił się na Twitterze z Dustinem Poirierem, z którym miałby zawalczyć poza UFC w grudniu tego roku. Zyski z walki przekazaliby na cele charytatywne. White skomentował to twierdząc, że organizacja zaproponowała im walkę. Irlandczyk prawdopodobnie w odpowiedzi na słowa prezydenta UFC opublikował plakat promujący walkę z Poirierem bez udziału „Ultimate Fighting Championship”.

Nie wiadomo jaka przyszłość czeka McGregora w oktagonie największej organizacji MMA na świecie. Sam Irlandczyk ogłosił także swój pojedynek w boksie z Mannym Pacquiao, lecz szybko usunął oficjalne potwierdzenie. White wierzy, że to Saudyjczycy kazali mu to zrobić.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.