W pierwszej obronie swojego tytułu, Jessica Andrade, pogromczyni Rose Namajunas, zmierzy się z mocną Weili Zhang na gali w Chinach. Dana White zapytany przez dziennikarzy dlaczego to właśnie Chinka będzie rywalką Brazylijki szczegółowo wyjaśnił aktualną sytuację w kategorii słomkowej UFC.

Jeśli spojrzysz na rankingi… Rose Namajunas, zaoferowaliśmy jej rewanż, ale nie była gotowa, nie mogła wziąć tej walki. Tatiana Suarez byłaby następna, ale ma kontuzję szyi. Nina Ansaroff jest trzecia, ale ostatnią walkę przegrała. Potem masz Joannę Jędrzejczyk. Ona teraz robi sobie przerwę, nie zawalczy aż do jesieni. Następna jest Claudia Gadelha, która jest na piątej pozycji – ma zaplanowaną walkę z Randą Markos.

Nikt nie chciał walczyć z Weili. Oferowaliśmy dziewczynom walkę z nią, ale nikt się nie zgadzał, a ona pytała nas kiedy dostanie jakiś pojedynek… Zadzwoniliśmy do Andrade, a ona zdecydowanie odpowiedziała, że zmierzy się z Zhang w Chinach. Mam gęsią skórkę jak wam to opowiadam. Niezwykle podoba mi się ten pojedynek. Obie dziewczyny są niesamowite.

Walka Andrade z Zhang odbędzie się 31 sierpnia w Chinach.

17 KOMENTARZE

 1. Nie po to ją spuścili w rankingu, żeby jej teraz TSa dawać. A ta Chinka, hmm, nic o niej nie wiem, ale wygląda jakby brała coś chińskiego, czego USADA nie zna. Wróżę świetlaną karierę.

 2. Zadzwoniliśmy do Andrade, a ona zdecydowanie odpowiedziała, że zmierzy się z Zhang w Chinach. Mam gęsią skórkę jak wam to opowiadam.

  To jeszcze tylko Rudy z Kebabem w Rosji i bedzie gitara :crazy:

 3. Kuźwa albo mam omamy, albo ta Chinka Czikulinka pół roku temu wglądała jak delikatne dziewcze, a teraz nafutrowana pod sam sufit. Szczęka kwadratowa, nabite bicki. Co do wuja? 😀

 4. Kuźwa albo mam omamy, albo ta Chinka Czikulinka pół roku temu wglądała jak delikatne dziewcze, a teraz nafutrowana pod sam sufit. Szczęka kwadratowa, nabite bicki. Co do wuja? 😀

  Chińska meta:bleed:

 5. Kuźwa albo mam omamy, albo ta Chinka Czikulinka pół roku temu wglądała jak delikatne dziewcze, a teraz nafutrowana pod sam sufit. Szczęka kwadratowa, nabite bicki. Co do wuja? 😀

  Dobry ryż mają w tych Chinach :razz:utinlaugh:

 6. Odpowiedź: bo w Chinach otwieramy UFC PI.

   A rankingi to sobie UFC układa jak chce, więc szkoda sobie strzępić języka.

 7. Jakoś Joanna nie mówiła nic ostatnio o przerwie od walk, albo mnie coś omineło. Szkoda by było gdyby się okazało że nie dostanie TS. Te promocje gal pro bono o kant dupy potłuc. :jjsmile:

 8. Jakoś Joanna nie mówiła nic ostatnio o przerwie od walk, albo mnie coś omineło. Szkoda by było gdyby się okazało że nie dostanie TS. Te promocje gal pro bono o kant dupy potłuc. :jjsmile:

  Nie musi nic mówić. Jeżdżenie do TV i promowanie książki w PL jakoś nijak się mają do pełnego obozu w USA. Jak wróci i zacznie to wyjdzie, że zawalczy dopiero na jesień.

 9. Nie musi nic mówić. Jeżdżenie do TV i promowanie książki w PL jakoś nijak się mają do pełnego obozu w USA. Jak wróci i zacznie to wyjdzie, że zawalczy dopiero na jesień.

  To tylko by przestała tyle pierdolić o tym TS i było by cacy.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.