Organizacja UFC już w następną sobotę zawita do Abu Zabi na wyspę Yas. Trzeba przyznać, że lokalizacja robi wrażenie. Od teraz zawodnicy bardzo chętnie będą chcieli walczyć w Abu Zabi, gdyż po pojedynku będą mogli odpocząć na wyspie. Dodajmy, że w Zjednoczonych Emiratach Arabskich fighterzy odnajdą przyjemne prawo podatkowe — za wynagrodzenia otrzymane z rąk organizacji nie będą musieli odprowadzać podatku. O tym aspekcie wspominała Dorota Jurkowska, która prowadzi karierę Jana Błachowicza.

Zapewne nie sami zawodnicy będą chcieli znaleźć się na tym obiekcie. Kibice także ostrzą sobie zęby na dobre występy, jednak dostęp pozostanie ograniczony. Co ciekawe, na gali będą mogli pojawić się ”goście specjalni”. Dyrektor operacyjny UFC – Lawrence Epstein w wywiadzie dla Yahoo stwierdził, że podczas wydarzenia wokół rozgrywanych zawodów może przebywać 630 osób, jednak każdy będzie musiał przejść test na obecność COVID-19. Na razie nie ujawniono, kto mógł nabyć bilety VIP i czy były one w ogóle sprzedawane.

Czy walki w Jacksonville były słabe? – zapytał Dana White na konferencji po czerwcowej gali UFC.

Mówiłem wam, że mniejszy oktagon to tylko iluzja, pierdo*enie reporterów.

Jeżeli chodzi o oktagon, to wszystko wraca do normy. Wydarzenia rozgrywane w centrum APEX posiadały oktagon, który był mniejszy o 1,5 metra od normalnego. Pierwsze emocje na wyspie już 11 lipca, następnie – 15, 18 oraz 25.

Więcej o 4 galach w Zjednoczonych Emiratach Arabskich dowiesz się czytając nasz poprzedni wpis.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.