(Okładka nowego ESPN a na niej idol wszystkich dzieki Hameryki : Kimbo Slice…)

Dana White:

„Ilość talentu i walk jakie my dajemy jest nie do doścignięcia. Pomyśl o tym, walki na CBS które oni dają, kogo w ogóle obchodzi Kimbo Slice ? Ten kolo nie potrafi walczyć w MMA. Wiesz co by się stało gdyby walczyli w UFC ? Wystawiłbym do walki z nim BJ Penna i Slice został by w tej walce zmieciony. Koleś z którym walczy (James Thompson) może się znokautować zanim dojdzie do klatki. Kimbo nie ma żadnej wiarygodności jeśli chodzi o MMA….Mówię ci, BJ Penn pokonałby Kimbo”

B.J. Penn:

„Jestem ulicznym fighterem i uwielbiam ulicznych fighterów. Świetną sprawą jest że jest wiele organizacji. UFC nie może mieć wszystkich. Jest tysiąc fighterów na rynku i oni muszą mieć z czego żyć. Ja jestem fanem Kimbo Slice. Uwielbiam walczyć. Wiem o co chodzi Danie i szanuje jego opinie, ale ja lubię walki uliczne”

Kimbo Slice:

„Cały czas uważam siebie za dziecko w tej grze…Ci goście prawdopodobnie wiedzą jak robić wokół mnie kółeczka, ale mogę wymieniać bomby z każdym. I nie jestem już jednowymiarowym fighterem jak kiedyś. Kiedyś miałem po tylko młotek. Ale teraz mam młotek, taśmę klejącą, śrubokręt i pistolet z klejem. Teraz mam narzędzia przy swoim pasku.

Source : CP

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.