Joanna Jędrzejczyk od dawna mówi, że chce zrobić sobie dłuższą przerwę od startów, ale gdy tylko wróci do UFC zawalczy ponownie o mistrzowski pas. Polka w wielu wywiadach podkreślała też, że walkę o tytuł obiecał jej szef UFC, Dana White, po ostatnim starciu Joanny z Weili Zhang.

Niedawno jednak Dana White w rozmowie z Dominikiem Durniatem dla Polsatu Sport powiedział, że być może Joanna będzie musiała najpierw stoczyć walkę rankingową, by dopiero potem wyjść do starcia mistrzowskiego.

Zobacz również: „Wykonam zaraz telefon do Dany”. Joanna Jędrzejczyk reaguje na słowa szefa UFC o braku walki o pas

W najnowszej rozmowie z Andrzejem Kostyrą dla „Super Expressu” Joanna powiedziała, że nie rozmawiała jeszcze z szefem UFC o jego słowach z ostatniego wywiadu i dodała:

Sama zachodzę w głowę skąd u niego takie myślenie, chociaż minęło już trochę czasu. UFC ma potrzebę organizowania dużych walk. Nie oszukujmy się, Joanna Jędrzejczyk jest już na takiej pozycji, że nie musi udowadniać po raz kolejny, że może być pretendentką do tytułu mistrzowskiego. Stoczyłam walki z dziewczynami z TOP 10 i TOP 5 i je wszystkie pokonałam. Gdzieś widać tę różnicę poziomu pomiędzy chociażby moją ostatnią walką z Michelle Waterson, a tą z Weili Zhang.

Joanna jest pewna, że jej ustalenia z szefem UFC dotyczące walki o pas zostaną dotrzymane.

Na dniach wykonam telefon do UFC, do Dany, do matchmakerów, do moich przedstawicieli, ale ja wiem, że Dana zawsze dotrzymuje swojego słowa wobec wszystkich. Ja nigdy się nie sparzyłam i nigdy nie zostałam źle potraktowana. Wierzę, że to jest kwestia rozmowy, odpowiedniego zaplanowania.

Aktualnie Joanna Jędrzejczyk przebywa w Polsce i na razie nie planuje powrotu do oktagonu. Jędrzejczyk przegrała swoje ostatnie starcie mistrzowskie z Weili Zhang. Walka była jednak dość wyrównana i ostatecznie skończyła się na kartach sędziowskich.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.