Dana White wypowiedział się wczoraj w kilku ciekawych kwestiach, między innymi o Randym i co się stanie z pasem mistrza HW UFC. Enjoy :

Dana White o Randym:

„W ogóle nie rozmawiałem z Couturem. Jego rezygnacja nie była dla mnie zaskoczeniem. Zaskoczył mnie sposób w jaki to zrobił. To było zrobione w Hollywoodzkim stylu. Cała ta sprawa była gówno warta. On coś kombinuje.

Przegrał dwa razy z Chuckiem Liddellem. Później, gdzieś po roku zadzwonił do mnie i powiedział że chce powrócić z emerytury….Chce odnowić swój kontrakt. On podpisał kontrakt którym był zachwycony 8 miesięcy temu.. Nigdy nie przyszedł doi mnie i nie zapytał czy możemy podpisać nowy kontrakt.

Couture zdecydowanie należy do mnie. Dopiero co podpisał nowy kontrakt 8 miesięcy temu. Największą stratą dla mnie jest to że uważam go za przyjaciela. Wszyscy kroczymy różnymi ścieżkami. Nie wiem co on teraz zamierza. To co najbardziej boli to to że nazwał nas kłamcami. Mogę ci powiedzieć że Lorenzo I  Frank Fertitta nigdy nikogo nie okłamali. Całą ta to mieszanie ludziom w głowach.

To nie jest Randy Couture. Jest zdenerwowany. Jeśli to byłby Tito to siedziałbym tu i powiedział ci o nim 50 milionów złych rzeczy. Czasami przyjaciele walczą. Zobaczymy jak to się ułoży.

Nie ma nikogo kto dbałby lepiej o zawodników niż my. B.J Penn odszedł i zdał sobie sprawę że wcale nie jest tak różowo tam w Japonii. Byłem z B.J. kiedy dowiedziałem się o odejściu Coutura. B.J. powiedział wtedy że chciałby pogadać z Randym o całej tej sprawie.

Dana White o pasie mistrza HW UFC:

„Jak na razie Randy Couture jest mistrzem. On ma jeszcze dwie walki do stoczenia u nas. Jak długo będzie mistrzem ? Kiedy te wszystkie gierki z Hollywood się skończą. Cała ta sprawa jest jak salon piękności. Fighterzy siedzą i plotkują. Randy Couture miał drugi najlepszy kontrakt w UFC. Nie ma takiej możliwości żeby pozwolił przyjść  zawodnikom z zewnątrz i dać im większe pieniądze niż fighterom którzy są z nami.

Nienawidzę tego jak cały sport gada tylko o pieniądzach. Zarabiają miliony dolarów a jedyne co słyszysz to narzekanie. Randy jest milionerem.  Po prostu nie lubię gadać o pieniądzach. Jest powód czemu robię rzeczy w określony sposób, Rich Franklin zarobi 28 000$ i 28 000$ za zwycięstwo. Jest metoda na to szaleństwo.

Jeśli fighterzy są niezadowoleni to niech odejdą. Teraz jest wielu ludzi, Mark Cuban i Showtime rzucają kasą na lewo i prawo. IFL wydało tyle pieniędzy że prawie zbankrutowało. Mam zawodników którzy podpisali kontrakty na 3,4,5,6 walk. Czemu je podpisują skoro są niezadowoleni ?

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.