Prezydent UFC – Dana White – w związku ze zbliżającym się terminem walki Conora McGregora (MMA 21-4) z Donaldem Cerrone (MMA 36-13, 1NC), co raz częściej zabiera głos w sprawie przyszłości Irlandczyka. 18 stycznia, na UFC 246 w Las Vegas dojdzie do pojedynku powracającego po długiej przerwie McGregora z będącym po dwóch porażkach przed czasem Kowbojem. Pojedynek odbędzie się w limicie kategorii półśredniej.

Dana White zapytany o plany Irlandczyka na zbliżający się rok, odpowiedział.

Conor ma taki pomysł, że jeśli sytuacja pójdzie nie po jego myśli i nie dostanie walki rewanżowej z Khabibem Nurmagomedovem, to w przyszłym roku będzie chciał stoczyć pojedynek o pas BMF z Jorge Masvidalem. Kto zna moje zdanie ten wie, że moim zdaniem to zły pomysł. Walka o ten pas była moim pomysłem, ale jednorazowym. Nie planowałem walk o ten pas w późniejszym czasie. Zobaczymy, jak się potoczy sprawa.

Prezydent UFC opowiedział też, jak wyglądała jego rozmowa z Conorem na temat starcia z Masvidalem.

Conor denerwuje się na mnie, że mówię, że to zły pomysł. Zapytał mnie wkurzony czy uważam, że nie jest w stanie pokonać Masvidala. Odpowiedziałem my, że oczywiście każdy jest w stanie pokonać każdego, ale po co organizować taki pojedynek? Po co robić coś takie skoro można po prostu poczekać.

 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.