To chyba najbardziej dopieszczony przekleństwami wywiad jaki czytałem z Daną Whitę. Jest w nim sporo ważnych i ciekawych rzeczy jednak nie da się ukryć że najbardziej w oczy rzuca się masa przekleństw jakimi okrasza każde zdania Dana White. Dostali chyba wszyscy obecni w MMA, aż dziw bierze że KSW nie wyłapało przy okazji paru bluzg….

„Wszystko co mam do powiedzenia to nigdy w nas kurwa nie wątp. Wszyscy ci pierdolnięci idioci którzy lubią gadać pierdolnięte rzeczy… nigdy w nas kurwa nie wątp. Nigdy, przenigdy.
Inną sprawą jest to że przy sprawie Fedora ci wszyscy goście zaczęli gadać. Co pięć jebanych minut odbieram telefon i odpowiadam na pytania dotyczące kolejnego nowego gościa który ma pokonać UFC. Półtora roku temu było to IFL które miało dbać lepiej o fighterów, dać im opiekę medyczną, akcje IFL, plan emerytalny. Dziś akcję IFL warte są 8 centów i zaraz wylecą z rynku.

Następnym gościem był Calvin Ayre i Bodog. Ten gość to miliarder i robi to i to. O mój boże sprawdź jaki kontrakt dał Mattowi Lindlandowi. Matt Lindland nigdy nie dostał swoich jebanych pieniędzy. Oni mu nigdy kurwa nie zapłacili tych pieniędzy. On (Calvin Ayre) kurwa mieszka w Costa Rica. I co z tym teraz zrobisz Matt ? Nawet rząd nie może go dotknąć.

Następny koleś to Mark Cuban. Jest miliarderem, to i tamto i wszystko inne. Wyskakuje umowa z CBS i Mark Cuban nie jest już taki groźny. Teraz jest to CBS. Każdego jebanego dnia jest to ktoś nowy.

Powiem ci że dbamy o fighterów w UFC. Stworzyłem więcej jebanych milionerów w historii MMA niż ktokolwiek inny. Nawet ten przygłup Tito Ortiz. Jest jebanym kłamcą. Był u Howarda Sterna i płakał że rozbił auto, jest spłukany i jego życie jest skończone. Sprowadziłem go z powrotem do UFC, zrobiłem go trenerem w The Ultimate Fighter. Ten gość zarobił miliony dolarów. To jest miejsce gdzie zarabiasz tego rodzaju pieniądze.

Masz tych wszystkich gości którzy próbują zorganizować firmę. M-1 i te wszystkie jebane rzeczy. Oni nie zorganizowali nawet jednej walki. Nigdy nie zorganizowali walki a mają być firmą która pokona UFC.

Pomyśl o tym w ten sposób. Przychodzisz do mnie do domu w ten weekend i oglądamy TV. Wrzucamy kurwa NASCAR. Mówimy : „Kurwa mać. Popatrz kurwa na tych wszystkich kurwa ludzi w tym wyścigu. Na tych fanów. Oni mają umowę z TV i sponsorów i wszystkie te kurwa szalone rzeczy. Wiesz co ? Ukradnijmy dwóch kierowców, zacznijmy naszą kurwa firmę. Nazwiemy ją kurwa, wiesz jak ? GASCAR zamiast kurwa NASCAR”. To jest właśnie tak kurewsko głupie. Z nami jest tak samo. NASCAR jest wielki. Nikt nie może konkurować z NASCAR Ale małe wyścigi toczą się w każdy weekend w całym kraju. Ostatecznie każdy z tych gości chce się ścigać w NASCAR .

Tak samo jest kurwa na rynku MMA. UFC tu jest. Wyciągamy z tego kasę. Robimy to gówno. Jesteśmy najlepsi. Ale w każdy weekend w całym kraju na całym świecie dochodzi do walk. Tak działa ten biznes. Potrzebujemy tych małych organizacji aby działały jak miejsce z którego można się dostać do UFC. Cały ten pierdolnięty psychiczny internet w którym każdy chce zająć nasze miejsce i skopać nam tyłki jest szalony.

Na koniec zostawiłem tekst z innego, najnowszego wywiadu z Whitem. Zapytany o Garego Shawa z EliteXC powiedział :

„Zobaczymy kto będzie tutaj za pięć lat, ja czy Gary Shaw. Rzeczywistość jest taka że ja kurwa wiem co robię. Ja wiem co robię ale Gary Shaw nie wie co robi. Jeśli sprawdzisz co Gary mówił o MMA, pięć lat temu mówił że MMA to kpina, żart. Mówił że to nie jest sport tylko bójki w barze. A teraz ta gruba, nadęta suka biega i zachowuje się jakby kochała MMA”

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.