Dana White

Prezes UFC Dana White obszernie wypowiedział się na temat mentalnych gierek podejmowanych przez Conora McGregora przed UFC 303. Porównał Irlandczyka w tym kontekście do Muhammada Aliego.

Według informacji na ten moment – Conor McGregor powróci do oktagonu 29 czerwca na UFC 303 i zmierzy się z Michaelem Chandlerem. Trwają natomiast spekulacje, dlaczego „The Notorious” odwołał poniedziałkową konferencję prasową. Może chodzić o uraz czy kontuzję, a może jest to element rozgrywek mentalnych z Chandlerem, czy po prostu promocja walki.

Sieć obiegają także nagrania McGregora nocami w jego barze w Dublinie. Na temat wszelkich ostatnich rewelacji Conora McGregora wypowiedział się Dana White na podcaście FLAGRANT. Prezes UFC na pytanie, czy to wszystko może być jedynie strategią marketingową, odparł:

Nie wiem. Naprawdę nie wiem. Otworzył tam u siebie bar – The Black Forge. Powiem tak: nigdy nie lubię porównywać ludzi do Muhammada Aliego, bo dla mnie on jest, k**wa, najlepszy. To, czego dokonał w walce, to, jakim był człowiekiem.

Ale mam w d*pie co powiedzą – Ali i Conor obaj są na tym samym poziomie rozgrywek mentalnych. Dwóch z najlepszych w historii jeśli chodzi o rozgrywki mentalne.

Dana porównał legendarnego pięściarza do Conora McGregora w kontekście tego, jak udawało im się wejść do głowy swoich rywali i wykończyć ich psychicznie:

Patrząc na to, co Ali zrobił George’owi Foremanowi w Afryce, co zrobił Joe Frazierowi, co robił przez całą je**ną karierę. Joe Frazier ku**wsko nienawidził Muhammada Aliego. Ali pojawiał się u niego i odstawiał cały teatrzyk. Przewidywał rundy. Wymyślał zaj**iste poematy i powiedzonka – robił wszystkie te swoje rzeczy w podprowadzeniu do walki.

Potem, patrząc na Conora McGregora, on też przewidywał rundy. Przeprowadzał na tych gościach rozgrywki mentalne. Sprawiał, że oni grali w jego własną grę, wchodził im do głowy, ośmieszał ich, wyśmiewał na każdy możliwy sposób. Walka z Eddiem Alvarezem w Madison Square Garden – to był dosłownie poziom Aliego jeśli chodzi o mentalne gierki.

Co do nagrań Conora McGregora z baru, prezes UFC przerabiał podobne historie z Jonem Jonesem, więc nie przykłada do tego wielkiej wagi:

Zarówno Conor McGregor i Jon Jones położyli już fundamenty swojego dziedzictwa, dokonali co dokonali i zarobili je**ną kupę szmalu. Na ten moment ci goście po prostu pojawiają się i walczą – i zawsze jest dobra zabawa. Wszyscy dobrze się bawią, kiedy oni wracają i walczą.

Nie wiadomo, czy powrót McGregora jest zagrożony, ale możliwe, że opinia publiczna nigdy nie dowiedziałaby się o jakichkolwiek problemach, gdyby nie poniedziałkowa konferencja prasowa, którą UFC musiało odwołać. Być może był to po prostu jeden z problemów, z którym zawodnicy często mierzą się w trakcie obozu treningowego.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

7 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Kraszer
Kraszer

Jungle Fight
Featherweight

255 komentarzy 964 polubień

Zarówno Conor McGregor i Jon Jones położyli już fundamenty swojego dziedzictwa, dokonali co dokonali i zarobili je**ną kupę szmalu. Na ten moment ci goście po prostu pojawiają się i walczą - i zawsze jest dobra zabawa. Wszyscy dobrze się bawią, kiedy oni wracają i walczą.

Konur szczególnie dobrze się bawił w ostatniej walce, publiczność w sumie też :awesome:

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Cassius42
Cassius42

Vale Tudo
Open

20,605 komentarzy 34,333 polubień

No ale trochę łatwiej przewidzieć rundę jak jest ich 3 (ewentualnie 5) niż 12 (czy 15 jak było walkach o MŚ za czasów Ali'ego) :wink: :hi:

Odpowiedz polub

Avatar of Starvin' Marvin
Starvin' Marvin

BAMMA
Bantamweight

761 komentarzy 4,071 polubień

Konur szczególnie dobrze się bawił w ostatniej walce, publiczność w sumie też :awesome:

Ja tam się świetnie bawiłem :awesome:

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Navio2.0
Navio2.0

ONE FC
Lightweight

2,378 komentarzy 2,766 polubień

Ali nie zachlał się jak świnia...

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Mmayhem
Mmayhem

UFC
Middleweight

11,263 komentarzy 44,983 polubień

Ali nie zachlał się jak świnia...

:goddamnright:

Odpowiedz polub

Avatar of alww
alww

PRIDE FC
Welterweight

6,474 komentarzy 34,311 polubień

Ali nie zachlał się jak świnia...

Dokladnie! Zaprzedał sie radykalnym muzułmanom ale to drobna różnica.

A co do Dany to jak zwykle pierdoli glupoty, to co Ali zrobil z Frazierem to bylo frajerstwo i kurestwo a nie trash talk, tyle ze teraz jest to ladnie podkolorowane i ludzie myślą ze Ali tam klepał piekne poematy intelektualne w strone Fraziera. Jak sie poczyta co odpierdalal to sie żałuję ze trener w 3 walce poddal Fraziera gdy ten chcial walczyc a Ali w swoim narożniku prosil by poddac walkę.

Z Foremanem co zrobil? To Foreman zrobił błąd a raczej po prostu zachowal sie jak debil i poleciał do afryki kurwa z psami stróżującymi, tymi samymi których uzywali belgowie kolonizujący tamtejsza ludność. Ze belgowie nie pierdolili sie z tymi murzynami to nie trzeba tłumaczyć, nazisci przy belgach kolonizatorach to mile chłopaki.

Takze Ali znowu zagrał wojownika ludu w sytuacji z góry wygranej.

Odpowiedz 3 polubień

click to expand...
Avatar of torpedo
torpedo

UFC
Bantamweight

8,380 komentarzy 36,010 polubień

...patrząc na Conora McGregora, on też przewidywał rundy.

A czy przewidział też, że ostatnie kilka lat dostanie spektakularne wpierdole jeden za drugim? :neildegrassewhoa:

Odpowiedz 1 Like