Po kolei. Najpierw oświadczenie przemiłego szefa UFC.

Dana White:

“Nie jestem zaskoczony decyzją Randyego. Rozmawiałem z nim parę tygodni temu i powiedział mi że jeśli nie będzie mógł walczyć z Fedorem to będzie oznaczało dla niego że nie ma już nic do udowodnienia w MMA.

Ostatnio dużo występował przed kamerami, wiem że teraz jest w Południowej Afryce kręcąc film. Myślę że to świetne posunięcie ze strony Randyego aby zakończyć karierę w momencie kiedy jest on na szczycie

Jak wszyscy wiemy Randy już raz wcześniej przeszedł na emeryturę. Obraz MMA zmienia się codziennie więc kiedy on będzie gotowy aby znowu wrócić z emerytury, to cały czas będzie związany kontraktem z mną, a ja będę gotowy aby go dalej promować”

Cokolwiek Randy chciał to dostawał to od nas. Randy jest świetnym naprawdę świetnym gościem i darzę go naprawdę wielkim szacunkiem. Jest jednym z tych gości obok Chucka Liddella , Matta Hughes , Richa Franklina i Joe Rogana którzy pomogli zbudować tą organizację. Jest wspaniałą osobą i zawsze będzie dla nas częścią naszej rodziny”

To było takie piękne oświadczenie że zaraz się chyba rozpłacze ze wzruszenia. Jedynym problemem jest to że Randy nigdzie nie powiedział że kończy karierę. Powiedział jedynie że kończy z UFC !!!! Dana White ty głupi, jebany owcojebco, przestań wysyłać go na rentę !!! Dana White puszczając info tej treści wysyła jednocześnie groźbę do Coutura typu „albo jesteś z nami albo cię nie ma w ogóle”. Randy nie ma zamiaru przechodzić na emeryturę ty łysy durniu, on tylko odszedł z UFC a UFC to nie koniec świata !!!!

Naprawdę nienawidzę tego gościa. Mam nadzieje że jego karta się właśnie odwróciła i koniec prezesa UFC jest bliski.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.