Khabib Nurmagomedov może już niedługo zakończyć swoją przygodę z MMA. Rosjanin w wielu wywiadach wspominał, że nie zamierza już długo występować w oktagonie UFC. W następnym pojedynku mistrz kategorii lekkiej zmierzy się z tymczasowym mistrzem, Justinem Gaethjem, na UFC 254 w październiku tego roku. Zapytany o swoje plany po walce z Gaethjem, „The Eagle” nie ukrywał, że nie jest pewien swojej przyszłości.

To bardzo dobre pytanie. Szczerze, to bardzo dobre pytanie. Nie wiem co się stanie po tej walce. Jak skończę Justina Gaethje przed czasem, 24 października, to co dalej? To bardzo dobre pytanie.

Kocham rywalizację, kocham rywalizować z najlepszymi zawodnikami. Dlatego jestem tu gdzie jestem. Nie jestem w UFC, bo chcę zarabiać wielkie pieniądze. Mam sporo biznesów poza UFC gdzie mogę je zarobić. To bardzo dobre pytanie.

Nie sądzę, że przejdę na sportową emeryturę po tej walce. Mamy kilka opcji. Zobaczymy, pomyślimy po walce. Dana powiedział mi, że po tej walce ma przyszykowane coś specjalnego dla mnie. Powiedziałem mu jednak żeby powiedział mi o tym dopiero po walce, wtedy będziemy rozmawiać. Mówił, że ma dla mnie przyszykowane wielkie rzeczy. Zobaczymy.

W przeszłości sporo mówiło się o tym, że Nurmagomedov chciałby walki z legendą MMA, Georgesem St. Pierrem. Media wspominają także o potencjalnym rewanżu Rosjanina z Conorem McGregorem. Khabib na ten moment skupia się jednak tylko i wyłącznie na walce z Justinem Gaethjem.

W tym momencie jestem skupiony tylko i wyłącznie na Justinie Gaethje, 24 październik. Jestem skupiony na nim. Nie zamierzam go lekceważyć. Justin to bardzo, bardzo twardy gość. Podąża za swoimi marzeniami. Jest głodny. Właśnie pokonał bardzo mocnego rywala. Nie zamierzam go lekceważyć. Jestem skupiony na 24 października.

Zobacz także: „Gamer” o Khabibie – To wzór do naśladowania

21 KOMENTARZE

 1. The MAC life puszcza newsy o Kabibie i jego dalszych możliwościach rozwoju – taki smaczek. A Mcgregor pokazuje messengera że chce się bić z Sanchezem który już nie jest na poziomie UFC i trochę to wszystkich śmieszy. Ile to się potrafi zmienić. Ale Kebabib niech tez już walczy bo wyskoczy ze swojego zawrotnego tempa walki na rok.

 2. kocham rywalizować z najlepszymi zawodnikami.  Nie jestem w UFC, bo chcę zarabiać wielkie pieniądze.

  Dana powiedział mi, że po tej walce ma przyszykowane coś specjalnego dla mnie.

  To mam nadzieję, że Dana przyszykował dla niego Khamzata. :tellmemore:

 3. To mam nadzieję, że Dana przyszykował dla niego Khamzata. :tellmemore:

  Wypowiadał się o nim. Mówił, że zasługuje na top15/top10 teraz i że Ali z Whitem przygotowują dla niego walkę na grudzień z dobrym zawodnikiem.

 4. Przecież wiadomo co to było to super specjalne coś: TUF z Rudym i rewanż :razz:utinlaugh:

  To jest zaraza z tego Dany.

 5. Wypowiadał się o nim. Mówił, że zasługuje na top15/top10 teraz i że Ali z Whitem przygotowują dla niego walkę na grudzień z dobrym zawodnikiem.

  Wydaje mi się ze dostanie Heinischa który sam nawołuje o walke z nim

 6. Nie wiem co wielkiego mógłby dla Khabiba przygotować. Obstawiam to w ten sposób: Conor vs Dustin i jeśli Conor wygra to robią tego TUFa z Khabibem i finalnie wielki rewanż. Druga opcja, ale mniej prawdopodobna to walka z GSP.

 7. Szczerze to nie lubię pana z kozią brodą za pewne zachowania i wyznania jakie preferuje ale szacunek za skillsy oddaje. Natomiast chętnie bym zobaczył jak ktoś z naszego sportu wytrze matę największemu pyszałkowi czyli Floydowi. Jednakże czarny patus jest za mądry i nie pojdzie na coś takiego jak sam Khabib proponował czyli 11 rund boksu i 1 MMA. Jednak pomarzyć można :antonio:

 8. Kocham rywalizację, kocham rywalizować z najlepszymi zawodnikami. Dlatego jestem tu gdzie jestem. Nie jestem w UFC, bo chcę zarabiać wielkie pieniądze. Mam sporo biznesów poza UFC gdzie mogę je zarobić.

  Nie przepadam za nim, ale ten cytat to idealne zaprzeczenie naszego gwiazdora Mameda.

 9. Dana powiedział mi, że po tej walce ma przyszykowane coś specjalnego dla mnie. Powiedziałem mu jednak żeby powiedział mi o tym dopiero po walce

  No jasne, że  po walce. Drugi raz nie bedzie ryzykował:danaillegal:

 10. Szczerze to nie lubię pana z kozią brodą za pewne zachowania i wyznania jakie preferuje ale szacunek za skillsy oddaje. Natomiast chętnie bym zobaczył jak ktoś z naszego sportu wytrze matę największemu pyszałkowi czyli Floydowi. Jednakże czarny patus jest za mądry i nie pojdzie na coś takiego jak sam Khabib proponował czyli 11 rund boksu i 1 MMA. Jednak pomarzyć można :antonio:

  A jak to dokładnie miało wyglądać?

  Jeśli pierwsza runda jest w mma to do boksu nie dojdzie. Jeśli pierwsze jedenaście to boks to  do mma nie dojdzie.

 11. A jak to dokładnie miało wyglądać?

  Jeśli pierwsza runda jest w mma to do boksu nie dojdzie. Jeśli pierwsze jedenaście to boks to  do mma nie dojdzie.

  Losowanie przed każdą rundą :sparta:

 12. Losowanie przed każdą rundą :sparta:

  :razz:utinlaugh: Floyd na taki biznes nie pójdzie nawet za mld$. Będzie wolał 3 razy za 300 oklepać Conora w boksie.

 13. Walka Khabiba z Mcgregorem nie ma żadnego sensu pomijając dochód z PePeVał…

  Poza tym Conor jest na emeryturze

  I powątpiewam w takie zestawienie. Coraz głośniej natomiast sie robi właśnie o powrocie GSP i kto wie czy to nie będą te wielkie rzeczy.

  Nie wiem czy GSP po takiej przerwie będzie w stanie potańczyć z Khabibem… Pożyjemy, zobaczymy

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.