Sean Sherk został w końcu pozbawiony pasa mistrzowskiego UFC za stosowanie dopingu (albo za to że komisja go na tym złapała i nie chciała puścić). Walka Bj Penna z Joe Stevensonem na UFC 80 będzie więc oficjalną walką o mistrzostwo wagi do 155 funtów. Dobra teraz najciekawsza cześć.

Z kim spotka się zwycięzca walki Penn – Stevenson ? Kurwa no jak to z kim…Pierwszą walkę nowy mistrz stoczy z Seanem Sherkiem. Nieźle co ? Nie ma to jak być kumplem Dany White. Zresztą oto co prezes UFC powiedział o swoim przydupasie Sherku :

„Mam duży szacunek dla Seana Sherka i wierzę że był uczciwy podczas całej tej sprawy. Ale Bj Penn I Joe Stevenson będą walczyć o pas mistrza lightweight na gali UFC 80 19 stycznia a Sean Sherk będzie walczył ze zwycięzcą tej walki o mistrzostwo”

Super plan, naprawdę ciesze się że Dana White zmienił w końcu zdanie co do Sherka i ukarał go za stosowanie dopingu. Jedno tylko nie daje mi spokoju. Czemu ten plan jest tak podobny do tego co zamierzał zrobić White kiedy twierdził jeszcze że Sherk nie straci pasa ? Dla przypomnienia plan prezesa UFC sprzed około tygodnia :

Sherk nie traci pasa mistrzowskiego. Bj Penn i Joe Stevenson walczą ze sobą o debilny tymczasowy pas mistrza UFC. Zwycięzca tej walki będzie walczyć z Seanem Sherkiem o pas mistrza lightweight.

Naprawde świetna robota panie White.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.