Nate Diaz pochwalił Dana Hookera w mediach społecznościowych, a teraz „Hangman” chce się z nim bić w oktagonie UFC. Diaz kontynuował swoją kampanię przeciwko Gilbertowi Burnsowi udostępniając wideo z nokautu w wykonaniu Hookera w walce z „Durinho”. Starcie odbyło się w lipcu 2018 roku w kategorii lekkiej. Burns po przegranej wygrał 6 kolejnych pojedynków. Nate w odpowiedzi na słowa Israela Adesanyi nazwał Hookera „aktualnym numerem jeden w kategorii półśredniej”. „Hangman” nie marnował czasu i zapytał Diaza o walkę w oktagonie UFC.

Twój kumpel jest obecnie numerem jeden w kategorii półśredniej!

Nate Diaz, bijemy się w kategorii lekkiej czy półśredniej?

Hooker (20-9 MMA) przegrał w ostatniej walce z Dustinem Poirierem. Poprzednie trzy walki wygrywał z Jamesem Vickiem, Alem Iaquintą i Paulem Felderem. Zawodnik w swojej karierze mierzył się też z m.in. Edsonem Barbozą czy Marciem Diakiese. Jeśli chodzi o Diaza (20-12 MMA), ten w ostatnim pojedynku w UFC zmierzył się z Jorge Masvidalem. Walkę przegrał przez przerwanie lekarskie po trzeciej rundzie pojedynku. Mówiło się o potencjalnym rewanżu obu panów, lecz UFC zrezygnowało z tego zestawienia na rzecz walki „Gamebreda” z Colbym Covingtonem.

8 KOMENTARZE

  1. Ja mam wrażenie, że Nejcik ma totalnie wyjebane w Hookera i ten komentarz o #1 WW był ironiczny, żeby zaatakować Burnsa. Hangman się niepotrzebnie podniecił bo Diaz nie będzie chciał się z nim bić.

    Ty to moze wrozka zostan.

  2. Ja mam wrażenie, że Nejcik ma totalnie wyjebane w Hookera i ten komentarz o #1 WW był ironiczny, żeby zaatakować Burnsa. Hangman się niepotrzebnie podniecił bo Diaz nie będzie chciał się z nim bić.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.