„Polski Pitbull” nie jest fanem Conora McGregora.

Jeden z najlepszych polskich ciężkich, Damian Grabowski (MMA 20-2, #3 w rankingu MMARocks) zadebiutuje w UFC 6 lutego, a jego rywalem będzie Derrick Lewis. 35-latek z Opola w rozmowie z FightExpert stwierdza, że polskie MMA ma się coraz lepiej, m.in. dzięki kolejnym zwycięstwom Joanny Jędrzejczyk:

Na pewno Aśka zrobiła świetną robotę, to jest tak zwany american dream. Pojechała tam i zrobiła coś niesamowitego. Ona jest pewna siebie i ma większe jaja niż niejeden facet. Ta pewność siebie emanuje z niej przed walką i w trakcie starcia. To jest coś niesamowitego. Wielu zawodników powinno brać z niej przykład. Ja tak robię, bo podziwiam jej podejście, mentalność, ten jej pazur. Jednak nie możemy zapominać, że ona ma trochę mniejszą konkurencję niż w naszych kategoriach męskich, a w Polsce ciągle nie mamy jeszcze takich warunków do trenowania, jak w innych krajach, czy w USA. Nie mamy takiej bazy treningowej. No może w Warszawie, czy w Poznaniu mają już dobre warunki, ale ja na przykład nie mam. W Stanach w ogóle jest trochę wyższy poziom niż w Europie i to widać nawet na przykładzie Janka Błachowicza. W Polsce był mistrzem i dominował swoich przeciwników, a w UFC jednak nie jest już tak łatwo i dwie ostanie walki przegrał. Natomiast wracając do tego, czy zyskamy dzięki obecności w UFC, to na pewno będą nas szanować. Będziemy ciężko trenowali i będziemy szli po swoje. Według mnie, Marcin Held, jeśli przejdzie do UFC, będzie pierwszym Polakiem (facetem), który zdobędzie pas tej organizacji. To jest złoty chłopak.

Grabowski został zapytany o opinię na temat najpopularniejszego obecnie zawodnika MMA, Conora McGregora. Damianowi nie podoba się to, co wyczynia Irlandczyk w okresie pomiędzy walkami:

Jak dla mnie, to on zachowuje się jak pajac. Nie mówię tutaj o tym, jak walczy, bo wydaje mi się, że jest dobrym zawodnikiem, jednak jego zachowanie przed walką czy na konferencji jest niedopuszczalne. Ja jestem wychowany w tym duchu sportów walki, gdzie należy mieć szacunek do przeciwnika. […] To idzie w złym kierunku. Ludzie zaczynają widzieć jakieś pajacowanie, a nie walkę. Można sobie docinać na konferencji, ale nie można wyrywać mistrzowi pasa, bo to jest brak szacunku dla mistrza.

182 KOMENTARZE

 1. Panowie zdarzały się może już takie przypadki w UFC, że ktoś po zakontraktowaniu nie zdążył nawet zadebiutować i od razu wyleciał ??

 2. szalony wariat

  Panowie zdarzały się może już takie przypadki w UFC, że ktoś po zakontraktowaniu nie zdążył nawet zadebiutować i od razu wyleciał ??

  Nie , ale zawsze może być ten pierwszy raz

 3. Tyle ciekawych rzeczy powiedział o Asi, o USA, o Heldziku, ale oczywiście za temat newsa podajecie to, że Conora nie lubi… Zresztą tak jak zapewne połowa zawodników.

  Przykładowo tytuł "Damian Grabowski: Marcin Held, jeśli przejdzie do UFC, będzie pierwszym Polakiem, który zdobędzie pas" byłby równie chwytliwy moim zdaniem.

 4. szalony wariat

  Panowie zdarzały się może już takie przypadki w UFC, że ktoś po zakontraktowaniu nie zdążył nawet zadebiutować i od razu wyleciał ??

  Benjamin brinsa

 5. Gaara

  Benjamin brinsa

  No i ten Saul Rogers (czy jak jego nazwisko) co miał się klepać w finale TUFa 😀

 6. Na początku mnie też denerwowało gadanie McGregora, ale do cholery jasnej, pokonał dwóch tuzów piórkowej (Mendesa, Aldo), tego ostatniego w 13 sekund ! Rozumiem, że zachowanie McGregora może wkur*iać, ale warto spojrzeć z drugiej strony, jest też mega sportowcem, demolującym swoich rywali, dającym mega emocje na walkach jak i przed nimi, a do tego jest mistrzem. Co by o nim nie mówić, szacunek mu się należy.

 7. Kolejny, który pragnie się ogrzać w świetle Rudego Bożka? 😀 -100 do sympatii Białego :PA tak na serio, to trudno lubić Rudiego. Można go szanować za osiągnięcia sportowe, ale lubienie typa to czysty masochizm (to coś jak lubić gwałt na własnych uszach).

 8. Raven

  lubienie typa to czysty masochizm (to coś jak lubić gwałt na własnych uszach).

  Gówienko prawda;)

 9. Bardzo dobrze że tak mówi. Taki stan rzeczy jaki jest teraz ( promowanie krzykaczy ) jest bardzo zły. Przez to taki Edgar czy Bader i wielu innych świetnych sportowców jest poszkodowanych. Jest to wina ufc. Gdyby ufc chciało, to mogło by wypromować bardziej osoby spokojne ale świetne sportowo, ale nie chcą tego zrobić bo łatwiej wypromować krzykaczy. Po prostu idą na łatwiznę. Bardzo bym chciał, aby w ufc przede wszystkim decydował poziom sportowy i promowane takie wartości jak szacunek dla innych, waleczność. To jest do zrobienia, jednak ufc jak mówiłem idzie na łatwiznę.

 10. Achort

  Bardzo dobrze że tak mówi. Taki stan rzeczy jaki jest teraz ( promowanie krzykaczy ) jest bardzo zły. Przez to taki Edgar czy Bader i wielu innych świetnych sportowców jest poszkodowanych. Jest to wina ufc. Gdyby ufc chciało, to mogło by wypromować bardziej osoby spokojne ale świetne sportowo, ale nie chcą tego zrobić bo łatwiej wypromować krzykaczy. Po prostu idą na łatwiznę. Bardzo bym chciał, aby w ufc przede wszystkim decydował poziom sportowy i promowane takie wartości jak szacunek dla innych, waleczność. To jest do zrobienia, jednak ufc jak mówiłem idzie na łatwiznę.

  z ciekawości: jakbyś chciał takiego Badera wypromować? na ten moment nie rzucę żadnych kontr, po prostu bardzo interesuje mnie plan na Ryana. 🙂

 11. szalony wariat

  Panowie zdarzały się może już takie przypadki w UFC, że ktoś po zakontraktowaniu nie zdążył nawet zadebiutować i od razu wyleciał ??

  Geronimo dos Santos ale on względy medyczne.

 12. Damian dobrze gada, trafnie ocenia osobe Conora, jedyna walka, w ktorej trzymal gebe na kludke, czyli ta z Maxem nie wygladala najlepiej w jego wykonaniu i zakonczyla sie decyzja, po niej chyba zauwazyl jak duzo mu daje jego zachowanie przed walkami, pzdr

 13. Ma rację. Choć nie w tym, że Conor jest dobrym zawodnikiem, jest bardzo dobrym jak nie zajebistym. Może nie całościowo w MMA ale jako reprezentujący ten sport. No, ale co do reszty to niestety, teraz liczy się sprzedaż. Fighter nie może tylko walczyć, ale musi marketingowo pomagać organizacji. Wkrótce Damian to może zrozumieć będzie musiał 🙁

  W tym kierunku to zmierza, bo tego chcą organizacje, bo to chcą oglądać ci, którym nie wystarczy oglądanie samego w czystej postaci sportu jakim jest MMA. A ich jest więcej niż prawdziwie zajaranych esencją tego sportu. Oni nie zwracają uwagi na to kto w jaki sposób przechodzi półgardę, prześlizgując się po nodze czy przeskakując ją. Dla nich to wciąż będzie powód by buczeć i widzieć "lay and pray". Liczą się ciężkie strzały i nokauty lub szybkie łapanie rywali w poddanie 😉

  Co do Heldzika, ma jeszcze czas, ale musi być u niego widać postępy. Pas Bellatora raczej było łatwiej ugrać niż ten w UFC, ale wszystko zależy z kim się walczy i jak style ze sobą będą "współpracować" w walce. Oby było jak Damian powiedział 🙂

  PS: Conor nie był takim krzykaczem na swoim podwórku jeśli mnie pamięć nie myli. Nie kojarzę jakichś akcji, ale w UFC się to opłaca, a on umie aktorzyć na potrzeby organizacji nieźle…No i ma co ma 🙂 Zależy co się dla kogoś liczy, jedni sprzedają się mniej, tylko umiejętności, jedni bardziej, jak Conor, bo sprzedaje i umiejętności, ale i postać jaką odgrywa.

 14. W czym problem, aby trenować w Warszawie albo Poznaniu? Krytykujac Mcgregora Damian jednoczesnie nieświadomie krytykuje Asie. Poza tym, niech Damian weźmie pod uwagę, że wśród fanów i właścicieli jest popyt na takie zachowania, więc bardziej ocenialbym postępowanie Conora przez pryzmat dobrze wykonanej roboty za niebagatelną kasę. Nie zmienia to jednak faktu, że się zgadzam i sam negatywnie oceniam taki sposób promowania sportu, o ile są ta wyrezyserowane, nienaturalne zachowania. Jeszcze bardziej mnie śmieszy naśladownictwo McGregora. Na naszym podwórku naliczylem dwóch.

 15. <blockquote class="instagram-media" data-instgrm-version="6" style=" background:#FFF; border:0; border-radius:3px; box-shadow:0 0 1px 0 rgba(0,0,0,0.5),0 1px 10px 0 rgba(0,0,0,0.15); margin: 1px; max-width:658px; padding:0; width:99.375%; width:-webkit-calc(100% – 2px); width:calc(100% – 2px);"><div style="padding:8px;"> <div style=" background:#F8F8F8; line-height:0; margin-top:40px; padding:50.0% 0; text-align:center; width:100%;"> <div style=" background:url(data:image/png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAACwAAAAsCAMAAAApWqozAAAAGFBMVEUiIiI9PT0eHh4gIB4hIBkcHBwcHBwcHBydr+JQAAAACHRSTlMABA4YHyQsM5jtaMwAAADfSURBVDjL7ZVBEgMhCAQBAf//42xcNbpAqakcM0ftUmFAAIBE81IqBJdS3lS6zs3bIpB9WED3YYXFPmHRfT8sgyrCP1x8uEUxLMzNWElFOYCV6mHWWwMzdPEKHlhLw7NWJqkHc4uIZphavDzA2JPzUDsBZziNae2S6owH8xPmX8G7zzgKEOPUoYHvGz1TBCxMkd3kwNVbU0gKHkx+iZILf77IofhrY1nYFnB/lQPb79drWOyJVa/DAvg9B/rLB4cC+Nqgdz/TvBbBnr6GBReqn/nRmDgaQEej7WhonozjF+Y2I/fZou/qAAAAAElFTkSuQmCC); display:block; height:44px; margin:0 auto -44px; position:relative; top:-22px; width:44px;"></div></div><p style=" color:#c9c8cd; font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px; margin-bottom:0; margin-top:8px; overflow:hidden; padding:8px 0 7px; text-align:center; text-overflow:ellipsis; white-space:nowrap;"><a href="" style=" color:#c9c8cd; font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; font-style:normal; font-weight:normal; line-height:17px; text-decoration:none;" target="_blank">Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Conor McGregor Official (@thenotoriousmma)</a> <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime="2015-12-20T08:26:11+00:00">20 Gru, 2015 o 12:26 PST</time></p></div></blockquote>
  <script async defer src="//platform.instagram.com/en_US/embeds.js"></script>

 16. no niestety Damian twoj duch sportowy sprzedal na MMA Attack 20 biletow, a Conor sprzedaje caly stadion w 5 minut

 17. Born2kill

  PS: Conor nie był takim krzykaczem na swoim podwórku jeśli mnie pamięć nie myli.

  Na pewno nie miał takiego pola manewru:) Ale czy aż tak bardzo się różnił, po prostu zaczął grać o najwyższe cele. Napinki na ważeniach były, arogancja, gadki, pewność siebie. Nie bez powodu Łysy mówił, ze jak pojechał do Irlandii, wszyscy mówili o jakimś kolesiu McGregorze:) Poniżej wywiad sprzed samego UFC i fajny fragment od 2:55.

 18. Nic nie ujmujac Damianowi – skoro Conor pajacuje to jak nazwac żalenie sie Damiana w wiekszosci wywiadow na niskie zarobki itp? Płaczem?
  Żalem trybun na MMAattack nie zapelnił…
  …a wiem to wina cohones i hejterow-hardcorowych fanow:)

 19. Masta Blasta

  Na pewno nie miał takiego pola manewru:) Ale czy aż tak bardzo się różnił, po prostu zaczął grać o najwyższe cele. Napinki na ważeniach były, arogancja, gadki, pewność siebie. Nie bez powodu Łysy mówił, ze jak pojechał do Irlandii, wszyscy mówili o jakimś kolesiu McGregorze:) Poniżej wywiad sprzed samego UFC i fajny fragment od 2:55.

  Co innego walka psychologiczna z rywalem, ale co innego robienie tego przede wszystkim pod kamerę 😉 Tu i tak już rozumiem z pasami, pytanie jaki był wcześniej. Z Kornikiem np. też kozaczył? Może i chojrak był od zawsze, wręcz pewne, ale zrozumiał, że może jeszcze dodatkowo na tym zarobić. Nie musi się hamować, co kiedyś było pożądane. Spokój na ważeniu itp. bo kary…Teraz jeśli się to zrobi tak by oszczędzić sobie kar to jeszcze się zarobi na tym. Ba, nawet dostając jakąś karę, a sprzedając potem więcej PPV się to opłaca, więc o czym tu gadać…;) UFC już się nie zadowoli fanami sportu, wyrobiło takie liczby, które chcą utrzymywać i mnożyć wręcz, że nie mogą się już cofnąć. Tu mają fart, bo "krzykacz", chociaż i walczyć faktycznie potrafi…A gdy to idzie w parze zawsze stwarza maszynkę do robienia hajsu, a'la Diazy. Conor ma dodatkowo ten plus, że jest bohaterem narodowym, Diazy być nie mogą za bardzo, bo USA ma rodaków "W KURWĘ" w UFC, a Irlandia sensownych na tym poziomie zawodników niewielu 😉

 20. @MastaBlasta, o ile nie mam omamów to on tam wymienia m.in. "be humble". Jak zaprzeczanie samemu sobie ma się do gry o wyższe cele? To jak się gra o wyższe cele to można mieć w dupie co się mówiło? A może on nie zna znaczenia słowa pokora? Zero hejtu po prostu pytam bo trochę nie rozumiem.

 21. MówMiDiegoSanchez

  @MastaBlasta, o ile nie mam omamów to on tam wymienia m.in. "be humble". Jak zaprzeczanie samemu sobie ma się do gry o wyższe cele? To jak się gra o wyższe cele to można mieć w dupie co się mówiło? A może on nie zna znaczenia słowa pokora? Zero hejtu po prostu pytam bo trochę nie rozumiem.

  [​IMG]

 22. MówMiDiegoSanchez

  @MastaBlasta, o ile nie mam omamów to on tam wymienia m.in. "be humble". Jak zaprzeczanie samemu sobie ma się do gry o wyższe cele? To jak się gra o wyższe cele to można mieć w dupie co się mówiło? A może on nie zna znaczenia słowa pokora? Zero hejtu po prostu pytam bo trochę nie rozumiem.

  [​IMG]

 23. MówMiDiegoSanchez

  @MastaBlasta, o ile nie mam omamów to on tam wymienia m.in. "be humble". Jak zaprzeczanie samemu sobie ma się do gry o wyższe cele? To jak się gra o wyższe cele to można mieć w dupie co się mówiło? A może on nie zna znaczenia słowa pokora? Zero hejtu po prostu pytam bo trochę nie rozumiem.

  Pokory ktoś musi też nauczyć…Ostatnim na jego drodze był Duffy, już dawno dość. Conor na razie w UFC nie dostał lekcji poza walką z Chadem, ale tam zabrakło przygotowania by lekcję dokończyć i Irlandczyk ostatecznie to wygrał 😉

 24. MówMiDiegoSanchez

  @MastaBlasta, o ile nie mam omamów to on tam wymienia m.in. "be humble". Jak zaprzeczanie samemu sobie ma się do gry o wyższe cele? To jak się gra o wyższe cele to można mieć w dupie co się mówiło? A może on nie zna znaczenia słowa pokora? Zero hejtu po prostu pytam bo trochę nie rozumiem.

  Pokory ktoś musi też nauczyć…Ostatnim na jego drodze był Duffy, już dawno dość. Conor na razie w UFC nie dostał lekcji poza walką z Chadem, ale tam zabrakło przygotowania by lekcję dokończyć i Irlandczyk ostatecznie to wygrał 😉

 25. Ostatnie zdanie i od razu mam przed oczami obrazek siedzącego Conora na klatce i machającego fuckerami po zwycięstwie nad Aldo 😀 To się trochę gryzie wg. mnie. Samo zachowanie mnie ani nie jara ani nie drażni. U Conora żenujące jest tylko jego totalnie bezsensowne gadanie. Idę o zakład, że już w tym momencie możnaby skleić solidną kompilację na 5 minut jak zaprzecza sam sobie 😀

 26. MówMiDiegoSanchez

  Ostatnie zdanie i od razu mam przed oczami obrazek siedzącego Conora na klatce i machającego fuckerami po zwycięstwie nad Aldo 😀

  A co? on do Aldo machał? Zawsze po walce okazuje szacunek przeciwnikom.

 27. MówMiDiegoSanchez

  Ostatnie zdanie i od razu mam przed oczami obrazek siedzącego Conora na klatce i machającego fuckerami po zwycięstwie nad Aldo 😀

  A co? on do Aldo machał? Zawsze po walce okazuje szacunek przeciwnikom.

 28. Z całym szacunkiem dla Damiana i nie ujmując mu umiejętności sportowych, ale nie wróżę mu zawrotnej kariery w UFC nawet gdyby wygrywał, skoro on nie potrafi nawet w Polsce się odpowiednio wypromować

 29. Z całym szacunkiem dla Damiana i nie ujmując mu umiejętności sportowych, ale nie wróżę mu zawrotnej kariery w UFC nawet gdyby wygrywał, skoro on nie potrafi nawet w Polsce się odpowiednio wypromować

 30. No do Aldo na pewno nie bo ten się wtedy daleko, daleko. Nie wiem do kogo ale pewnie w stronę kibiców/narożnika Aldo, to tylko moje domysły no ale raczej nie pozdrawia tak swoich fanów. Druga sprawa jeżeli potrzeba czegoś mniej spornego no to właśnie wyrwanie pasa. Do Mendesa też mówił, że mu urwie "karłowaty łeb" (nie wiedziałem jak przetłumaczyć xD) to nie są pokorne zachowania. Chodzi mi tu o to, że albo nie mówię, że jestem pokorny bo to fajnie brzmi albo jak już mówię, że jestem to jestem. Conor jest bardzo dobrym zawodnikiem ale niestety za każdym razem udowadnia, że jest też totalnym półgłówem.

 31. MówMiDiegoSanchez

  No do Aldo na pewno nie bo ten się wtedy daleko, daleko. Nie wiem do kogo ale pewnie w stronę kibiców/narożnika Aldo, to tylko moje domysły no ale raczej nie pozdrawia tak swoich fanów. Druga sprawa jeżeli potrzeba czegoś mniej spornego no to właśnie wyrwanie pasa. Do Mendesa też mówił, że mu urwie "karłowaty łeb" (nie wiedziałem jak przetłumaczyć xD) to nie są pokorne zachowania. Chodzi mi tu o to, że albo nie mówię, że jestem pokorny bo to fajnie brzmi albo jak już mówię, że jestem to jestem. Conor jest bardzo dobrym zawodnikiem ale niestety za każdym razem udowadnia, że jest też totalnym półgłówem.

  Celebruje na swój sposób zwycięstwo i tyle:D
  Co do Mendesa:
  [​IMG]
  Gesty po walce wobec Aldo kompletnie inne niż przed walką.

  “Respect to a great champion in Jose Aldo,” he wrote. “The true greats will always overcome adversity.

  “I wish him and his loyal team well on their journey back. Much respect.”
  [​IMG]

 32. MówMiDiegoSanchez

  No do Aldo na pewno nie bo ten się wtedy daleko, daleko. Nie wiem do kogo ale pewnie w stronę kibiców/narożnika Aldo, to tylko moje domysły no ale raczej nie pozdrawia tak swoich fanów. Druga sprawa jeżeli potrzeba czegoś mniej spornego no to właśnie wyrwanie pasa. Do Mendesa też mówił, że mu urwie "karłowaty łeb" (nie wiedziałem jak przetłumaczyć xD) to nie są pokorne zachowania. Chodzi mi tu o to, że albo nie mówię, że jestem pokorny bo to fajnie brzmi albo jak już mówię, że jestem to jestem. Conor jest bardzo dobrym zawodnikiem ale niestety za każdym razem udowadnia, że jest też totalnym półgłówem.

  Celebruje na swój sposób zwycięstwo i tyle:D
  Co do Mendesa:
  [​IMG]
  Gesty po walce wobec Aldo kompletnie inne niż przed walką.

  “Respect to a great champion in Jose Aldo,” he wrote. “The true greats will always overcome adversity.

  “I wish him and his loyal team well on their journey back. Much respect.”
  [​IMG]

 33. Może się uczepiłem. Niemniej jednak szanuję go jako zawodnika, nie szanuję jako człowieka i chyba nic tego nie zmieni. Doceniam jego umiejętności i wiem, że dla każdego będzie ciężkim przeciwnikiem ale ucieszę się z jego porażki, o w ten sposób.

 34. Może się uczepiłem. Niemniej jednak szanuję go jako zawodnika, nie szanuję jako człowieka i chyba nic tego nie zmieni. Doceniam jego umiejętności i wiem, że dla każdego będzie ciężkim przeciwnikiem ale ucieszę się z jego porażki, o w ten sposób.

 35. patrzcie na zawodników jak się zachowują po walce, a nie przed nią. Czy kiedykolwiek Conor zachował się jak Anzor ostatnio? Widzieliście jak się zachował po wygranej z Aldo? Przed walką to tylko gra psychologiczna, po walce to prawdziwy "ja".

 36. patrzcie na zawodników jak się zachowują po walce, a nie przed nią. Czy kiedykolwiek Conor zachował się jak Anzor ostatnio? Widzieliście jak się zachował po wygranej z Aldo? Przed walką to tylko gra psychologiczna, po walce to prawdziwy "ja".

 37. baju

  z ciekawości: jakbyś chciał takiego Badera wypromować? na ten moment nie rzucę żadnych kontr, po prostu bardzo interesuje mnie plan na Ryana. 🙂

  Promowanie to nie taka prosta sprawa i nie można tego od tak sobie napisać jak kogoś wypromować. Ale w przypadku Badera to ufc samo go depromuje. Bo nie można powiedzieć, że ufc stara się go promować jeśli mówią o nim, że nie zasłużył na walkę o pas bo daje nudne walki. Ufc powinno mówić otwarcie, że Bader jest świetnym zawodnikiem, ponieważ dominuje każdego po kolei. Dominuje i nie daje sobie nic zrobić. To, jak mówią wpływowi ludzie o kimś, wpływa na postrzeganie przez innych. O GSP każdy mówił dobrze, a dawał nudne walki, jednak był promowany. Mogą też wpłynąć na social media Badera, aby się otworzył. Ufc ma znajomości. Popchnąć Badera do Helewani'ego do mmahour kilka razy, tylko nie poruszać tylko tematu ufc i walk, ale np życia codziennego, jak trenuje (to się na pewno sprzedaje). Umieścić go w ME kilka razy i opierać gale na jego nazwisku. Robić 100 materiałów promujących tak jak dla pupila Conora, ale nie takich na odpierdol. Mówimy że chcemy aby mma było sportem olimpijskim. Ale w olimpijskich sportach walki (zapasy, judo) nie liczy się widowiskowość W OGÓLE, tylko poziom sportowy. Gdyby ufc chciało to by wypromowało Miocica, Demetriousa, Edgara i wielu wielu innych. Ale to powinno być bardziej w interesie władz ufc a nie zawodników, którzy mają tylko dobrze walczyć a nie krzyczeć i obrażać innych.

 38. baju

  z ciekawości: jakbyś chciał takiego Badera wypromować? na ten moment nie rzucę żadnych kontr, po prostu bardzo interesuje mnie plan na Ryana. 🙂

  Promowanie to nie taka prosta sprawa i nie można tego od tak sobie napisać jak kogoś wypromować. Ale w przypadku Badera to ufc samo go depromuje. Bo nie można powiedzieć, że ufc stara się go promować jeśli mówią o nim, że nie zasłużył na walkę o pas bo daje nudne walki. Ufc powinno mówić otwarcie, że Bader jest świetnym zawodnikiem, ponieważ dominuje każdego po kolei. Dominuje i nie daje sobie nic zrobić. To, jak mówią wpływowi ludzie o kimś, wpływa na postrzeganie przez innych. O GSP każdy mówił dobrze, a dawał nudne walki, jednak był promowany. Mogą też wpłynąć na social media Badera, aby się otworzył. Ufc ma znajomości. Popchnąć Badera do Helewani'ego do mmahour kilka razy, tylko nie poruszać tylko tematu ufc i walk, ale np życia codziennego, jak trenuje (to się na pewno sprzedaje). Umieścić go w ME kilka razy i opierać gale na jego nazwisku. Robić 100 materiałów promujących tak jak dla pupila Conora, ale nie takich na odpierdol. Mówimy że chcemy aby mma było sportem olimpijskim. Ale w olimpijskich sportach walki (zapasy, judo) nie liczy się widowiskowość W OGÓLE, tylko poziom sportowy. Gdyby ufc chciało to by wypromowało Miocica, Demetriousa, Edgara i wielu wielu innych. Ale to powinno być bardziej w interesie władz ufc a nie zawodników, którzy mają tylko dobrze walczyć a nie krzyczeć i obrażać innych.

 39. GupiRyj

  patrzcie na zawodników jak się zachowują po walce, a nie przed nią. Czy kiedykolwiek Conor zachował się jak Anzor ostatnio? Widzieliście jak się zachował po wygranej z Aldo? Przed walką to tylko gra psychologiczna, po walce to prawdziwy "ja".

  Każdy wie, że Conor nie jest na prawdę taki jaki jest przed walkami. Ale to co robi to jest często przegięcie pały.

 40. GupiRyj

  patrzcie na zawodników jak się zachowują po walce, a nie przed nią. Czy kiedykolwiek Conor zachował się jak Anzor ostatnio? Widzieliście jak się zachował po wygranej z Aldo? Przed walką to tylko gra psychologiczna, po walce to prawdziwy "ja".

  Każdy wie, że Conor nie jest na prawdę taki jaki jest przed walkami. Ale to co robi to jest często przegięcie pały.

 41. Achort

  Każdy wie, że Conor nie jest na prawdę taki jaki jest przed walkami. Ale to co robi to jest często przegięcie pały.

  tak, masz rację, zabranie pasa Aldo na konferencji było frajerstwem, i wbijam mu cwela za ta. Ponosi go niekiedy ta Irlandzka fantazja

 42. Achort

  Każdy wie, że Conor nie jest na prawdę taki jaki jest przed walkami. Ale to co robi to jest często przegięcie pały.

  tak, masz rację, zabranie pasa Aldo na konferencji było frajerstwem, i wbijam mu cwela za ta. Ponosi go niekiedy ta Irlandzka fantazja

 43. Ja znałem w życiu tylko dwóch Rudych
  Jeden pożyczał od wszystkich pieniądze i nie oddawał
  A drugi kradł paliwo z samochodów

 44. Ja znałem w życiu tylko dwóch Rudych
  Jeden pożyczał od wszystkich pieniądze i nie oddawał
  A drugi kradł paliwo z samochodów

 45. Rudy napędza machinę przynoszącą hajs, ale po walce potrafi się zachować i okazać szacunek. Mi też nie leży ten cały trashtalk, ale świat nie zawsze idzie w kierunku, który nam się podoba. Trzeba przyznać, że jest wyjątkowy, wspaniały sportowiec i zarazem buisnessman. Niech podejmie RDA, ten dzik to będzie prawdziwe wyzwanie.

 46. Rudy napędza machinę przynoszącą hajs, ale po walce potrafi się zachować i okazać szacunek. Mi też nie leży ten cały trashtalk, ale świat nie zawsze idzie w kierunku, który nam się podoba. Trzeba przyznać, że jest wyjątkowy, wspaniały sportowiec i zarazem buisnessman. Niech podejmie RDA, ten dzik to będzie prawdziwe wyzwanie.

 47. teoretycznie fajnie że dwa pasy są w europie ale zawodnik taki jak Conor Macgregor zyskał by we mnie idola tylko przez swoje głupie zachowanie  ośmiesza nie tylko przeciwnika ale bardziej siebie pokazując że za pieniądze jest gotów obrażać innych ludzi których nie zna , jako wojownik szacuneczek że poskładał najlepszych w swojej kategorii,no i te głupie pieprzenie że pokonałby Jezusa i wszystkich ludzi ,a moje marzenie to żeby się zmierzył z takim Robbim z kat półśredniej

 48. Przecież to, jak się zachowuje McGregor nie świadczy źle o nim (a przynajmniej nie wyłącznie o nim), a raczej o osobach, którym taki styl bycia imponuje. Bo to dzięki fanom kupującym jego wizerunek mamy obecnie wysyp pseudo-McGregorów, a ten prawdziwy zarabia kupę siana. Gość wrzucił "do sklepu" swój sposób bycia, ludziom się on spodobał, a w dodatku poparł go umiejętnościami – jest biznes. Niech zdobędzie i drugi pas, życzę mu tego. I sobie:))

 49. Przecież to, jak się zachowuje McGregor nie świadczy źle o nim (a przynajmniej nie wyłącznie o nim), a raczej o osobach, którym taki styl bycia imponuje. Bo to dzięki fanom kupującym jego wizerunek mamy obecnie wysyp pseudo-McGregorów, a ten prawdziwy zarabia kupę siana. Gość wrzucił "do sklepu" swój sposób bycia, ludziom się on spodobał, a w dodatku poparł go umiejętnościami – jest biznes. Niech zdobędzie i drugi pas, życzę mu tego. I sobie:))

 50. Jakub Bijan

  Przecież to, jak się zachowuje McGregor nie świadczy źle o nim (a przynajmniej nie wyłącznie o nim), a raczej o osobach, którym taki styl bycia imponuje. Bo to dzięki fanom kupującym jego wizerunek mamy obecnie wysyp pseudo-McGregorów, a ten prawdziwy zarabia kupę siana. Gość wrzucił "do sklepu" swój sposób bycia, ludziom się on spodobał, a w dodatku poparł go umiejętnościami – jest biznes. Niech zdobędzie i drugi pas, życzę mu tego. I sobie:))

  Stawiam, że jednak w większej mierze jego wizerunek i zachowanie wzbudza po prostu zainteresowanie, generuje "hałas" niż dosłownie komuś imponuje. Bo bilety i ppv kupują nie tylko fani, a także ci którzy chcą zobaczyć jego porażkę, a takich jak widać nawet po forum jest wielu.

  Osobiście dla mnie wzorem sportowca jest Marcin Held, ale jakoś nie kłóci się to z tym żeby bawiła mnie postać McGregora.

 51. Jakub Bijan

  Przecież to, jak się zachowuje McGregor nie świadczy źle o nim (a przynajmniej nie wyłącznie o nim), a raczej o osobach, którym taki styl bycia imponuje. Bo to dzięki fanom kupującym jego wizerunek mamy obecnie wysyp pseudo-McGregorów, a ten prawdziwy zarabia kupę siana. Gość wrzucił "do sklepu" swój sposób bycia, ludziom się on spodobał, a w dodatku poparł go umiejętnościami – jest biznes. Niech zdobędzie i drugi pas, życzę mu tego. I sobie:))

  Stawiam, że jednak w większej mierze jego wizerunek i zachowanie wzbudza po prostu zainteresowanie, generuje "hałas" niż dosłownie komuś imponuje. Bo bilety i ppv kupują nie tylko fani, a także ci którzy chcą zobaczyć jego porażkę, a takich jak widać nawet po forum jest wielu.

  Osobiście dla mnie wzorem sportowca jest Marcin Held, ale jakoś nie kłóci się to z tym żeby bawiła mnie postać McGregora.

 52. Masta Blasta

  Osobiście dla mnie wzorem sportowca jest Marcin Held

  A nie Mariusz? :boystop:
  Przeciez on kule dzwiga

  Bije sie z mocarzami tego swiata

  A i karpia ubije

 53. Masta Blasta

  Osobiście dla mnie wzorem sportowca jest Marcin Held

  A nie Mariusz? :boystop:
  Przeciez on kule dzwiga

  Bije sie z mocarzami tego swiata

  A i karpia ubije

 54. mat01

  A nie Mariusz? :boystop:
  Przeciez on kule dzwiga

  Bije sie z mocarzami tego swiata

  A i karpia ubije

  Z Mariuszem nawiązałem kiedyś kontakt wzrokowy jak w alejach jerozolimskich stał przy swoim zagazowanym Lambo – w jego oczach zobaczyłem strach. Ale mistrzem UFC jeszcze zostanie!

 55. mat01

  A nie Mariusz? :boystop:
  Przeciez on kule dzwiga

  Bije sie z mocarzami tego swiata

  A i karpia ubije

  Z Mariuszem nawiązałem kiedyś kontakt wzrokowy jak w alejach jerozolimskich stał przy swoim zagazowanym Lambo – w jego oczach zobaczyłem strach. Ale mistrzem UFC jeszcze zostanie!

 56. Masta Blasta

  Z Mariuszem nawiązałem kiedyś kontakt wzrokowy jak w alejach jerozolimskich stał przy swoim zagazowanym Lambo – w jego oczach zobaczyłem strach. Ale mistrzem UFC jeszcze zostanie!

  Wiadomka, ze zostanie. Te cienkie bolki w UFC nie maja szans, szczegolnie w swietle nowych przepisow antydopingowych. Mariusz jest czysty jak lza, a kondycja nie od parady.

 57. Masta Blasta

  Z Mariuszem nawiązałem kiedyś kontakt wzrokowy jak w alejach jerozolimskich stał przy swoim zagazowanym Lambo – w jego oczach zobaczyłem strach. Ale mistrzem UFC jeszcze zostanie!

  Wiadomka, ze zostanie. Te cienkie bolki w UFC nie maja szans, szczegolnie w swietle nowych przepisow antydopingowych. Mariusz jest czysty jak lza, a kondycja nie od parady.

 58. Masta Blasta

  Stawiam, że jednak w większej mierze jego wizerunek i zachowanie wzbudza po prostu zainteresowanie, generuje "hałas" niż dosłownie komuś imponuje. Bo bilety i ppv kupują nie tylko fani, a także ci którzy chcą zobaczyć jego porażkę, a takich jak widać nawet po forum jest wielu.

  Z całą pewnością to o czym piszesz również ma miejsce. McGregor polaryzuje społeczność, i tym także wzbudza dodatkowe zainteresowanie.

 59. Masta Blasta

  Stawiam, że jednak w większej mierze jego wizerunek i zachowanie wzbudza po prostu zainteresowanie, generuje "hałas" niż dosłownie komuś imponuje. Bo bilety i ppv kupują nie tylko fani, a także ci którzy chcą zobaczyć jego porażkę, a takich jak widać nawet po forum jest wielu.

  Z całą pewnością to o czym piszesz również ma miejsce. McGregor polaryzuje społeczność, i tym także wzbudza dodatkowe zainteresowanie.

 60. Comber

  W czym problem, aby trenować w Warszawie albo Poznaniu? Krytykujac Mcgregora Damian jednoczesnie nieświadomie krytykuje Asie. Poza tym, niech Damian weźmie pod uwagę, że wśród fanów i właścicieli jest popyt na takie zachowania, więc bardziej ocenialbym postępowanie Conora przez pryzmat dobrze wykonanej roboty za niebagatelną kasę. Nie zmienia to jednak faktu, że się zgadzam i sam negatywnie oceniam taki sposób promowania sportu, o ile są ta wyrezyserowane, nienaturalne zachowania. Jeszcze bardziej mnie śmieszy naśladownictwo McGregora. Na naszym podwórku naliczylem dwóch.

  Poznasz Damiana osobiście to zrozumiesz w czym problem 😉

  A co do tematu (pisząc do ogółu) – piękna gównoburza i szczekanie. Przekonany jestem że 90% krytykujących ze sportem ZAWODNICZYM i NA WYSOKIM POZIOMIE nie miało nigdy osobiście do czynienia. Stąd brak zrozumienia słów Damiana. Tak to było w dawnych czasach że jak zaczynałeś trenować sporty walki to jedną pierwszych rzeczy których uczył cię trener to szacunek do przeciwnika. Kolejną było to że jak używałeś tego co nauczyłeś się na treningu "na mieście" w celu innym niż samoobrona to wylatywałeś z klubu na zbity ryj. Tak więc Panowie nie oceniajcie jeśli niektóre rzeczy są wam obce :beer:

 61. Comber

  W czym problem, aby trenować w Warszawie albo Poznaniu? Krytykujac Mcgregora Damian jednoczesnie nieświadomie krytykuje Asie. Poza tym, niech Damian weźmie pod uwagę, że wśród fanów i właścicieli jest popyt na takie zachowania, więc bardziej ocenialbym postępowanie Conora przez pryzmat dobrze wykonanej roboty za niebagatelną kasę. Nie zmienia to jednak faktu, że się zgadzam i sam negatywnie oceniam taki sposób promowania sportu, o ile są ta wyrezyserowane, nienaturalne zachowania. Jeszcze bardziej mnie śmieszy naśladownictwo McGregora. Na naszym podwórku naliczylem dwóch.

  Poznasz Damiana osobiście to zrozumiesz w czym problem 😉

  A co do tematu (pisząc do ogółu) – piękna gównoburza i szczekanie. Przekonany jestem że 90% krytykujących ze sportem ZAWODNICZYM i NA WYSOKIM POZIOMIE nie miało nigdy osobiście do czynienia. Stąd brak zrozumienia słów Damiana. Tak to było w dawnych czasach że jak zaczynałeś trenować sporty walki to jedną pierwszych rzeczy których uczył cię trener to szacunek do przeciwnika. Kolejną było to że jak używałeś tego co nauczyłeś się na treningu "na mieście" w celu innym niż samoobrona to wylatywałeś z klubu na zbity ryj. Tak więc Panowie nie oceniajcie jeśli niektóre rzeczy są wam obce :beer:

 62. Choćby nie wiem ile McGregor miał pieniędzy i pasów, ja nadal bardziej szanuje naszego Damiana. Liczy się człowiek, a nie to ile szumu dookoła zrobi i ile dzięki temu zarobi. Może to kwestia wychowania na kim co robi wrażenie.

 63. Choćby nie wiem ile McGregor miał pieniędzy i pasów, ja nadal bardziej szanuje naszego Damiana. Liczy się człowiek, a nie to ile szumu dookoła zrobi i ile dzięki temu zarobi. Może to kwestia wychowania na kim co robi wrażenie.

 64. Niemamocny

  Stąd brak zrozumienia słów Damiana. Tak to było w dawnych czasach że jak zaczynałeś trenować sporty walki to jedną pierwszych rzeczy których uczył cię trener to szacunek do przeciwnika.

  Piękne ideały, ale to nie są małe dziewczynki tylko zawodowcy i wiedzą, ze robią w twardym biznesie.
  Mistrz o którym mówi Damian też miał swoje epizody. Popychanie swojego przeciwnika na konferencji to też co innego niż docinki i nie jest to oznaka szacunku.

  Drugi bohater tej spiny to tez nie wzór sportowca do naśladowania (patrz ekscesy barowe).

 65. Niemamocny

  Stąd brak zrozumienia słów Damiana. Tak to było w dawnych czasach że jak zaczynałeś trenować sporty walki to jedną pierwszych rzeczy których uczył cię trener to szacunek do przeciwnika.

  Piękne ideały, ale to nie są małe dziewczynki tylko zawodowcy i wiedzą, ze robią w twardym biznesie.
  Mistrz o którym mówi Damian też miał swoje epizody. Popychanie swojego przeciwnika na konferencji to też co innego niż docinki i nie jest to oznaka szacunku.

  Drugi bohater tej spiny to tez nie wzór sportowca do naśladowania (patrz ekscesy barowe).

 66. B00YAK

  Choćby nie wiem ile McGregor miał pieniędzy i pasów, ja nadal bardziej szanuje naszego Damiana. Liczy się człowiek, a nie to ile szumu dookoła zrobi i ile dzięki temu zarobi. Może to kwestia wychowania na kim co robi wrażenie.

  Dokladnie ,co mnie to goowno moze obchodzic ile to pajacowanie generuje przychodu ??? Mam wrazenie,ze w dzisiejszych czasach wiekszosc ludzi jest w stanie usprawiedliwic bardzo duzo jesli bedzie sie hajs zgadzal . W takim razie najbardziej wartosciowym czlowiekiem na ziemi jest putler a Jezus to sie do niego nawet nie umywa . Dla mnie to jest zenada w koncu czlowiek chyba tym sie rozni od bydlecia ze ma tez wyzsze potrzeby duchowe i moralne .

 67. B00YAK

  Choćby nie wiem ile McGregor miał pieniędzy i pasów, ja nadal bardziej szanuje naszego Damiana. Liczy się człowiek, a nie to ile szumu dookoła zrobi i ile dzięki temu zarobi. Może to kwestia wychowania na kim co robi wrażenie.

  Dokladnie ,co mnie to goowno moze obchodzic ile to pajacowanie generuje przychodu ??? Mam wrazenie,ze w dzisiejszych czasach wiekszosc ludzi jest w stanie usprawiedliwic bardzo duzo jesli bedzie sie hajs zgadzal . W takim razie najbardziej wartosciowym czlowiekiem na ziemi jest putler a Jezus to sie do niego nawet nie umywa . Dla mnie to jest zenada w koncu czlowiek chyba tym sie rozni od bydlecia ze ma tez wyzsze potrzeby duchowe i moralne .

 68. myślę że i 2 rudych by nie dało rady Damianowi, jeden sierp i głowa znalazła by się u łysego na kolanach, poza klatką 😉

 69. Masta Blasta

  Piękne ideały, ale to nie są małe dziewczynki tylko zawodowcy i wiedzą, ze robią w twardym biznesie. .

  Czyli nie zrozumiałeś o czym pisałem 🙂
  Czy ja się odnoszę do zachowania zawodników? Odnosiłem się do krytyki Damiana. Miał prawo tak mówić z ww przeze mnie powodów. Dla mnie tak jak i dla niego szacunek dla przeciwnika jest oczywisty. Rozumiem, że dla niego to jest pajacowanie. Identycznie to odbieram i dla tego nie lubie tego rudego kutasiarza. Choć uważam że zawodnikiem jest zajebistym. Rozumiem jednocześnie że jest to biznes i takim zachowaniem zwiększa sobie wypłatę. Nie zmienia to jednak faktu że dla mnie zachowuje się jak pajac.
  Co chwile ktoś na cohones pierd**i kocoboły jaka to umowa z reebokiem jest zła, jak to wszystko zmierza w kierunku komercji….ale nagle jak conor i mu podobni przeginają z tym pajacowaniem to juz wszystko jest OK. Nie chce mi się szukać czy nie jesteś jednym z tych którzy tak bardzo marudzą że nie liczy się sport tylko hajs (a w przypadku rudego robi wyjątek)

 70. Masta Blasta

  Piękne ideały, ale to nie są małe dziewczynki tylko zawodowcy i wiedzą, ze robią w twardym biznesie. .

  Czyli nie zrozumiałeś o czym pisałem 🙂
  Czy ja się odnoszę do zachowania zawodników? Odnosiłem się do krytyki Damiana. Miał prawo tak mówić z ww przeze mnie powodów. Dla mnie tak jak i dla niego szacunek dla przeciwnika jest oczywisty. Rozumiem, że dla niego to jest pajacowanie. Identycznie to odbieram i dla tego nie lubie tego rudego kutasiarza. Choć uważam że zawodnikiem jest zajebistym. Rozumiem jednocześnie że jest to biznes i takim zachowaniem zwiększa sobie wypłatę. Nie zmienia to jednak faktu że dla mnie zachowuje się jak pajac.
  Co chwile ktoś na cohones pierd**i kocoboły jaka to umowa z reebokiem jest zła, jak to wszystko zmierza w kierunku komercji….ale nagle jak conor i mu podobni przeginają z tym pajacowaniem to juz wszystko jest OK. Nie chce mi się szukać czy nie jesteś jednym z tych którzy tak bardzo marudzą że nie liczy się sport tylko hajs (a w przypadku rudego robi wyjątek)

 71. Mam nadzieję że zbyt nadgorliwi redaktorzy nie zbanują Damiana za krytykę wobec ulubieńca tego portalu zaraz po wszystkim co dotyczy KSW. I mnie też nie…

 72. Mam nadzieję że zbyt nadgorliwi redaktorzy nie zbanują Damiana za krytykę wobec ulubieńca tego portalu zaraz po wszystkim co dotyczy KSW. I mnie też nie…

 73. Mam nadzieję że zbyt nadgorliwi redaktorzy nie zbanują Damiana za krytykę wobec ulubieńca tego portalu zaraz po wszystkim co dotyczy KSW. I mnie też nie…

 74. Niemamocny

  Czyli nie zrozumiałeś o czym pisałem 🙂
  Czy ja się odnoszę do zachowania zawodników? Odnosiłem się do krytyki Damiana. Miał prawo tak mówić z ww przeze mnie powodów. Dla mnie tak jak i dla niego szacunek dla przeciwnika jest oczywisty. Rozumiem, że dla niego to jest pajacowanie. Identycznie to odbieram i dla tego nie lubie tego rudego kutasiarza. Choć uważam że zawodnikiem jest zajebistym. Rozumiem jednocześnie że jest to biznes i takim zachowaniem zwiększa sobie wypłatę. Nie zmienia to jednak faktu że dla mnie zachowuje się jak pajac.
  Co chwile ktoś na cohones pierd**i kocoboły jaka to umowa z reebokiem jest zła, jak to wszystko zmierza w kierunku komercji….ale nagle jak conor i mu podobni przeginają z tym pajacowaniem to juz wszystko jest OK. Nie chce mi się szukać czy nie jesteś jednym z tych którzy tak bardzo marudzą że nie liczy się sport tylko hajs (a w przypadku rudego robi wyjątek)

  Ależ rozumiem o czym piszesz, dlatego dałem Ci przykłady jak się ma rzeczywistość do tych ideałów. Damian jakby zapomniał co to za biznes, który się zaczął od sprzedaży brutalności i wszystkich chwytów dozwolonych w ppv.

  Niektórzy chyba powinni przestać oglądać mma i UFC bo tu wyższe potrzeby duchowe i moralne nie są priorytetem:D To ich praca, polegająca nie tylko na realizacji swoich ambicji sportowych, ale w głównej mierze na zostawianiu zdrowia w oktagonie ku uciesze spragnionego przemocy ludu za którą chcą zarobić jak najwięcej.
  [​IMG]

 75. Niemamocny

  Czyli nie zrozumiałeś o czym pisałem 🙂
  Czy ja się odnoszę do zachowania zawodników? Odnosiłem się do krytyki Damiana. Miał prawo tak mówić z ww przeze mnie powodów. Dla mnie tak jak i dla niego szacunek dla przeciwnika jest oczywisty. Rozumiem, że dla niego to jest pajacowanie. Identycznie to odbieram i dla tego nie lubie tego rudego kutasiarza. Choć uważam że zawodnikiem jest zajebistym. Rozumiem jednocześnie że jest to biznes i takim zachowaniem zwiększa sobie wypłatę. Nie zmienia to jednak faktu że dla mnie zachowuje się jak pajac.
  Co chwile ktoś na cohones pierd**i kocoboły jaka to umowa z reebokiem jest zła, jak to wszystko zmierza w kierunku komercji….ale nagle jak conor i mu podobni przeginają z tym pajacowaniem to juz wszystko jest OK. Nie chce mi się szukać czy nie jesteś jednym z tych którzy tak bardzo marudzą że nie liczy się sport tylko hajs (a w przypadku rudego robi wyjątek)

  Ależ rozumiem o czym piszesz, dlatego dałem Ci przykłady jak się ma rzeczywistość do tych ideałów. Damian jakby zapomniał co to za biznes, który się zaczął od sprzedaży brutalności i wszystkich chwytów dozwolonych w ppv.

  Niektórzy chyba powinni przestać oglądać mma i UFC bo tu wyższe potrzeby duchowe i moralne nie są priorytetem:D To ich praca, polegająca nie tylko na realizacji swoich ambicji sportowych, ale w głównej mierze na zostawianiu zdrowia w oktagonie ku uciesze spragnionego przemocy ludu za którą chcą zarobić jak najwięcej.
  [​IMG]

 76. Niemamocny

  Czyli nie zrozumiałeś o czym pisałem 🙂
  Czy ja się odnoszę do zachowania zawodników? Odnosiłem się do krytyki Damiana. Miał prawo tak mówić z ww przeze mnie powodów. Dla mnie tak jak i dla niego szacunek dla przeciwnika jest oczywisty. Rozumiem, że dla niego to jest pajacowanie. Identycznie to odbieram i dla tego nie lubie tego rudego kutasiarza. Choć uważam że zawodnikiem jest zajebistym. Rozumiem jednocześnie że jest to biznes i takim zachowaniem zwiększa sobie wypłatę. Nie zmienia to jednak faktu że dla mnie zachowuje się jak pajac.
  Co chwile ktoś na cohones pierd**i kocoboły jaka to umowa z reebokiem jest zła, jak to wszystko zmierza w kierunku komercji….ale nagle jak conor i mu podobni przeginają z tym pajacowaniem to juz wszystko jest OK. Nie chce mi się szukać czy nie jesteś jednym z tych którzy tak bardzo marudzą że nie liczy się sport tylko hajs (a w przypadku rudego robi wyjątek)

  Ależ rozumiem o czym piszesz, dlatego dałem Ci przykłady jak się ma rzeczywistość do tych ideałów. Damian jakby zapomniał co to za biznes, który się zaczął od sprzedaży brutalności i wszystkich chwytów dozwolonych w ppv.

  Niektórzy chyba powinni przestać oglądać mma i UFC bo tu wyższe potrzeby duchowe i moralne nie są priorytetem:D To ich praca, polegająca nie tylko na realizacji swoich ambicji sportowych, ale w głównej mierze na zostawianiu zdrowia w oktagonie ku uciesze spragnionego przemocy ludu za którą chcą zarobić jak najwięcej.
  [​IMG]

 77. mma na olimpiade! to rozwiąże problem…. a czekaj boks jest na olimpiadzie, i co? Floyd i tak fotografuje się na górze pieniędzy irytując mnie bardziej niz Conor. Poprostu za bardzo do siebie bierzecie tą całą szopke gregora. Pozwalają mu na to, to to robi. Ufc za zabranie pasa Aldo na konfie powinno ukarać Gregora przynajmniej zabraniem 50% gaży. A, że tego nie zrobili, to kto jest tu winny?

 78. mma na olimpiade! to rozwiąże problem…. a czekaj boks jest na olimpiadzie, i co? Floyd i tak fotografuje się na górze pieniędzy irytując mnie bardziej niz Conor. Poprostu za bardzo do siebie bierzecie tą całą szopke gregora. Pozwalają mu na to, to to robi. Ufc za zabranie pasa Aldo na konfie powinno ukarać Gregora przynajmniej zabraniem 50% gaży. A, że tego nie zrobili, to kto jest tu winny?

 79. mma na olimpiade! to rozwiąże problem…. a czekaj boks jest na olimpiadzie, i co? Floyd i tak fotografuje się na górze pieniędzy irytując mnie bardziej niz Conor. Poprostu za bardzo do siebie bierzecie tą całą szopke gregora. Pozwalają mu na to, to to robi. Ufc za zabranie pasa Aldo na konfie powinno ukarać Gregora przynajmniej zabraniem 50% gaży. A, że tego nie zrobili, to kto jest tu winny?

 80. Taran

  Mam nadzieję że zbyt nadgorliwi redaktorzy nie zbanują Damiana za krytykę wobec ulubieńca tego portalu zaraz po wszystkim co dotyczy KSW. I mnie też nie…

  apropo wszystkiego co dotyczy ksw. Gdzie kara dla niezrównoważonego czeczena co @Wojsław Rysiewski?

 81. Taran

  Mam nadzieję że zbyt nadgorliwi redaktorzy nie zbanują Damiana za krytykę wobec ulubieńca tego portalu zaraz po wszystkim co dotyczy KSW. I mnie też nie…

  apropo wszystkiego co dotyczy ksw. Gdzie kara dla niezrównoważonego czeczena co @Wojsław Rysiewski?

 82. Taran

  Mam nadzieję że zbyt nadgorliwi redaktorzy nie zbanują Damiana za krytykę wobec ulubieńca tego portalu zaraz po wszystkim co dotyczy KSW. I mnie też nie…

  apropo wszystkiego co dotyczy ksw. Gdzie kara dla niezrównoważonego czeczena co @Wojsław Rysiewski?

 83. OD

  Tyle ciekawych rzeczy powiedział o Asi, o USA, o Heldziku, ale oczywiście za temat newsa podajecie to, że Conora nie lubi… Zresztą tak jak zapewne połowa zawodników.

  Przykładowo tytuł "Damian Grabowski: Marcin Held, jeśli przejdzie do UFC, będzie pierwszym Polakiem, który zdobędzie pas" byłby równie chwytliwy moim zdaniem.

  Wtedy by tyle osób nie przeczytało 😀

 84. OD

  Tyle ciekawych rzeczy powiedział o Asi, o USA, o Heldziku, ale oczywiście za temat newsa podajecie to, że Conora nie lubi… Zresztą tak jak zapewne połowa zawodników.

  Przykładowo tytuł "Damian Grabowski: Marcin Held, jeśli przejdzie do UFC, będzie pierwszym Polakiem, który zdobędzie pas" byłby równie chwytliwy moim zdaniem.

  Wtedy by tyle osób nie przeczytało 😀

 85. OD

  Tyle ciekawych rzeczy powiedział o Asi, o USA, o Heldziku, ale oczywiście za temat newsa podajecie to, że Conora nie lubi… Zresztą tak jak zapewne połowa zawodników.

  Przykładowo tytuł "Damian Grabowski: Marcin Held, jeśli przejdzie do UFC, będzie pierwszym Polakiem, który zdobędzie pas" byłby równie chwytliwy moim zdaniem.

  Wtedy by tyle osób nie przeczytało 😀

 86. Szacunek do przeciwnika, a tym samym i do widza, okazuje się ciężkimi treningami i przygotowaniem do walki. Cała reszta to pierdoły dla ekscytujących się trailerami.

 87. Szacunek do przeciwnika, a tym samym i do widza, okazuje się ciężkimi treningami i przygotowaniem do walki. Cała reszta to pierdoły dla ekscytujących się trailerami.

 88. Szacunek do przeciwnika, a tym samym i do widza, okazuje się ciężkimi treningami i przygotowaniem do walki. Cała reszta to pierdoły dla ekscytujących się trailerami.

 89. Promocja jest solą sportu XXIw. bez promocji nie ma pięniedzy a bez pieniedzy sport(zwłaszcza tak młody jak MMA) stoi w miejscu.

 90. Promocja jest solą sportu XXIw. bez promocji nie ma pięniedzy a bez pieniedzy sport(zwłaszcza tak młody jak MMA) stoi w miejscu.

 91. Promocja jest solą sportu XXIw. bez promocji nie ma pięniedzy a bez pieniedzy sport(zwłaszcza tak młody jak MMA) stoi w miejscu.

 92. Navalha

  Macie tu dobry filmik.Może go polubicie trochę 😉

  Nie.
  Poza tym każda koszula mu się marszczy na barkach, albo ma za małe koszule albo się napina non stop, nie wiem, ale zawsze ma pomarszczoną.

 93. Navalha

  Macie tu dobry filmik.Może go polubicie trochę 😉

  Nie.
  Poza tym każda koszula mu się marszczy na barkach, albo ma za małe koszule albo się napina non stop, nie wiem, ale zawsze ma pomarszczoną.

 94. Navalha

  Macie tu dobry filmik.Może go polubicie trochę 😉

  Nie.
  Poza tym każda koszula mu się marszczy na barkach, albo ma za małe koszule albo się napina non stop, nie wiem, ale zawsze ma pomarszczoną.

 95. Niemamocny

  A co do tematu (pisząc do ogółu) – piękna gównoburza i szczekanie. Przekonany jestem że 90% krytykujących ze sportem ZAWODNICZYM i NA WYSOKIM POZIOMIE nie miało nigdy osobiście do czynienia. Stąd brak zrozumienia słów Damiana. Tak to było w dawnych czasach że jak zaczynałeś trenować sporty walki to jedną pierwszych rzeczy których uczył cię trener to szacunek do przeciwnika. Kolejną było to że jak używałeś tego co nauczyłeś się na treningu "na mieście" w celu innym niż samoobrona to wylatywałeś z klubu na zbity ryj. Tak więc Panowie nie oceniajcie jeśli niektóre rzeczy są wam obce :beer:

  Troche sie zagubiles. Co maja wspolnego "Sztuki walki" z zawodowym sportem? Czy jak Diamian sie kiedykolwiek w zyciu przed walkami "szprycowal" to rowniez nazwiesz to okazaniem szacunku dla przeciwnika?

 96. Niemamocny

  A co do tematu (pisząc do ogółu) – piękna gównoburza i szczekanie. Przekonany jestem że 90% krytykujących ze sportem ZAWODNICZYM i NA WYSOKIM POZIOMIE nie miało nigdy osobiście do czynienia. Stąd brak zrozumienia słów Damiana. Tak to było w dawnych czasach że jak zaczynałeś trenować sporty walki to jedną pierwszych rzeczy których uczył cię trener to szacunek do przeciwnika. Kolejną było to że jak używałeś tego co nauczyłeś się na treningu "na mieście" w celu innym niż samoobrona to wylatywałeś z klubu na zbity ryj. Tak więc Panowie nie oceniajcie jeśli niektóre rzeczy są wam obce :beer:

  Troche sie zagubiles. Co maja wspolnego "Sztuki walki" z zawodowym sportem? Czy jak Diamian sie kiedykolwiek w zyciu przed walkami "szprycowal" to rowniez nazwiesz to okazaniem szacunku dla przeciwnika?

 97. Niemamocny

  A co do tematu (pisząc do ogółu) – piękna gównoburza i szczekanie. Przekonany jestem że 90% krytykujących ze sportem ZAWODNICZYM i NA WYSOKIM POZIOMIE nie miało nigdy osobiście do czynienia. Stąd brak zrozumienia słów Damiana. Tak to było w dawnych czasach że jak zaczynałeś trenować sporty walki to jedną pierwszych rzeczy których uczył cię trener to szacunek do przeciwnika. Kolejną było to że jak używałeś tego co nauczyłeś się na treningu "na mieście" w celu innym niż samoobrona to wylatywałeś z klubu na zbity ryj. Tak więc Panowie nie oceniajcie jeśli niektóre rzeczy są wam obce :beer:

  Troche sie zagubiles. Co maja wspolnego "Sztuki walki" z zawodowym sportem? Czy jak Diamian sie kiedykolwiek w zyciu przed walkami "szprycowal" to rowniez nazwiesz to okazaniem szacunku dla przeciwnika?

 98. Wszystko pięknie, tylko że McGregor generuje globalne zainteresowanie swoimi walkami, UFC zarabia na nim kasę, na czym pośrednio korzystają inni zawodnicy. Tak samo będzie z CM Punkiem, nawet jak okaże się sportowym beztalenciem, to zrobi milion PPV, a każdy kto zawalczy na tej samej karcie ogrzeje się w blasku jego popularności.

  Każdy wie jaki braki ma Marcin Held, a jakie Conor McGregor. Tylko że Conor robi coś "mistycznego", można cisnąc bekę ale miażdży mocnych rywali na przestrzeni 1 rundy. Dla mnie to jest ta magiczna atmosfera, przez którą często przestaje się logicznie oceniać szanse w starciach, tak jak miał to Chael Sonnen, który czysto na papierze nie był nigdy wybitnym zawodnikiem, ale jego walki z Andersonem elektryzowały. Held? Nie widzi mi się, jest szarą myszką w mediach, nie istnieje w umysłach odbiorców MMA jakim są widzowie kupujący PPV. To jest jak z produktami w Biedronce, wielu kupuje i płaci jedynie za markę, bo wierzy że ten markowy sok jest zdrowszy, mimo iż składem, ba! Miejscem produkcji nie odbiega produktom "wyprodukowane dla Biedronka".

 99. Wszystko pięknie, tylko że McGregor generuje globalne zainteresowanie swoimi walkami, UFC zarabia na nim kasę, na czym pośrednio korzystają inni zawodnicy. Tak samo będzie z CM Punkiem, nawet jak okaże się sportowym beztalenciem, to zrobi milion PPV, a każdy kto zawalczy na tej samej karcie ogrzeje się w blasku jego popularności.

  Każdy wie jaki braki ma Marcin Held, a jakie Conor McGregor. Tylko że Conor robi coś "mistycznego", można cisnąc bekę ale miażdży mocnych rywali na przestrzeni 1 rundy. Dla mnie to jest ta magiczna atmosfera, przez którą często przestaje się logicznie oceniać szanse w starciach, tak jak miał to Chael Sonnen, który czysto na papierze nie był nigdy wybitnym zawodnikiem, ale jego walki z Andersonem elektryzowały. Held? Nie widzi mi się, jest szarą myszką w mediach, nie istnieje w umysłach odbiorców MMA jakim są widzowie kupujący PPV. To jest jak z produktami w Biedronce, wielu kupuje i płaci jedynie za markę, bo wierzy że ten markowy sok jest zdrowszy, mimo iż składem, ba! Miejscem produkcji nie odbiega produktom "wyprodukowane dla Biedronka".

 100. Wszystko pięknie, tylko że McGregor generuje globalne zainteresowanie swoimi walkami, UFC zarabia na nim kasę, na czym pośrednio korzystają inni zawodnicy. Tak samo będzie z CM Punkiem, nawet jak okaże się sportowym beztalenciem, to zrobi milion PPV, a każdy kto zawalczy na tej samej karcie ogrzeje się w blasku jego popularności.

  Każdy wie jaki braki ma Marcin Held, a jakie Conor McGregor. Tylko że Conor robi coś "mistycznego", można cisnąc bekę ale miażdży mocnych rywali na przestrzeni 1 rundy. Dla mnie to jest ta magiczna atmosfera, przez którą często przestaje się logicznie oceniać szanse w starciach, tak jak miał to Chael Sonnen, który czysto na papierze nie był nigdy wybitnym zawodnikiem, ale jego walki z Andersonem elektryzowały. Held? Nie widzi mi się, jest szarą myszką w mediach, nie istnieje w umysłach odbiorców MMA jakim są widzowie kupujący PPV. To jest jak z produktami w Biedronce, wielu kupuje i płaci jedynie za markę, bo wierzy że ten markowy sok jest zdrowszy, mimo iż składem, ba! Miejscem produkcji nie odbiega produktom "wyprodukowane dla Biedronka".

 101. Niemamocny

  Poznasz Damiana osobiście to zrozumiesz w czym problem 😉

  A co do tematu (pisząc do ogółu) – piękna gównoburza i szczekanie. Przekonany jestem że 90% krytykujących ze sportem ZAWODNICZYM i NA WYSOKIM POZIOMIE nie miało nigdy osobiście do czynienia. Stąd brak zrozumienia słów Damiana. Tak to było w dawnych czasach że jak zaczynałeś trenować sporty walki to jedną pierwszych rzeczy których uczył cię trener to szacunek do przeciwnika. Kolejną było to że jak używałeś tego co nauczyłeś się na treningu "na mieście" w celu innym niż samoobrona to wylatywałeś z klubu na zbity ryj. Tak więc Panowie nie oceniajcie jeśli niektóre rzeczy są wam obce :beer:

  Mi się wydaje, że rozumiem Damiana.
  To zawodnik tzw. starej daty.

  A że chce zwiększyć zainteresowanie swoją osobą, poprzez publiczne obrażanie (tfu. wyrażenie swej opinii) innego zawodnika (tu , Conora) – cóż poradzić.

  Zrozumiał ?
  Ps. I proszę Redakcję o większą uwagę na obrażanie zawodników, tak przez Damiana, jak i przez Niezamocnego – dziękuję.

  Niemamocny

  Identycznie to odbieram i dla tego nie lubie tego rudego kutasiarza.

 102. Niemamocny

  Poznasz Damiana osobiście to zrozumiesz w czym problem 😉

  A co do tematu (pisząc do ogółu) – piękna gównoburza i szczekanie. Przekonany jestem że 90% krytykujących ze sportem ZAWODNICZYM i NA WYSOKIM POZIOMIE nie miało nigdy osobiście do czynienia. Stąd brak zrozumienia słów Damiana. Tak to było w dawnych czasach że jak zaczynałeś trenować sporty walki to jedną pierwszych rzeczy których uczył cię trener to szacunek do przeciwnika. Kolejną było to że jak używałeś tego co nauczyłeś się na treningu "na mieście" w celu innym niż samoobrona to wylatywałeś z klubu na zbity ryj. Tak więc Panowie nie oceniajcie jeśli niektóre rzeczy są wam obce :beer:

  Mi się wydaje, że rozumiem Damiana.
  To zawodnik tzw. starej daty.

  A że chce zwiększyć zainteresowanie swoją osobą, poprzez publiczne obrażanie (tfu. wyrażenie swej opinii) innego zawodnika (tu , Conora) – cóż poradzić.

  Zrozumiał ?
  Ps. I proszę Redakcję o większą uwagę na obrażanie zawodników, tak przez Damiana, jak i przez Niezamocnego – dziękuję.

  Niemamocny

  Identycznie to odbieram i dla tego nie lubie tego rudego kutasiarza.

 103. Niemamocny

  Poznasz Damiana osobiście to zrozumiesz w czym problem 😉

  A co do tematu (pisząc do ogółu) – piękna gównoburza i szczekanie. Przekonany jestem że 90% krytykujących ze sportem ZAWODNICZYM i NA WYSOKIM POZIOMIE nie miało nigdy osobiście do czynienia. Stąd brak zrozumienia słów Damiana. Tak to było w dawnych czasach że jak zaczynałeś trenować sporty walki to jedną pierwszych rzeczy których uczył cię trener to szacunek do przeciwnika. Kolejną było to że jak używałeś tego co nauczyłeś się na treningu "na mieście" w celu innym niż samoobrona to wylatywałeś z klubu na zbity ryj. Tak więc Panowie nie oceniajcie jeśli niektóre rzeczy są wam obce :beer:

  Mi się wydaje, że rozumiem Damiana.
  To zawodnik tzw. starej daty.

  A że chce zwiększyć zainteresowanie swoją osobą, poprzez publiczne obrażanie (tfu. wyrażenie swej opinii) innego zawodnika (tu , Conora) – cóż poradzić.

  Zrozumiał ?
  Ps. I proszę Redakcję o większą uwagę na obrażanie zawodników, tak przez Damiana, jak i przez Niezamocnego – dziękuję.

  Niemamocny

  Identycznie to odbieram i dla tego nie lubie tego rudego kutasiarza.

 104. Niemamocny

  Poznasz Damiana osobiście to zrozumiesz w czym problem 😉

  Uchyl rabka tajemnicy. Zauważyłem, że Damian w stylu Kity zamyka się na polskie podwórko. Trenuje ze swoimi ludźmi, którzy nie są szerzej znani, oprócz Tyberiusza i Mory bodajże.

 105. Niemamocny

  Poznasz Damiana osobiście to zrozumiesz w czym problem 😉

  Uchyl rabka tajemnicy. Zauważyłem, że Damian w stylu Kity zamyka się na polskie podwórko. Trenuje ze swoimi ludźmi, którzy nie są szerzej znani, oprócz Tyberiusza i Mory bodajże.

 106. Niemamocny

  Poznasz Damiana osobiście to zrozumiesz w czym problem 😉

  Uchyl rabka tajemnicy. Zauważyłem, że Damian w stylu Kity zamyka się na polskie podwórko. Trenuje ze swoimi ludźmi, którzy nie są szerzej znani, oprócz Tyberiusza i Mory bodajże.

 107. Szady

  To idzie w złym kierunku. Ludzie zaczynają widzieć jakieś pajacowanie, a nie walkę. Można sobie docinać na konferencji, ale nie można wyrywać mistrzowi pasa, bo to jest brak szacunku dla mistrza.

  Ale @baju pewnie zadowolony. Tak się robi PRZECIE HAJS!!!!

 108. Szady

  To idzie w złym kierunku. Ludzie zaczynają widzieć jakieś pajacowanie, a nie walkę. Można sobie docinać na konferencji, ale nie można wyrywać mistrzowi pasa, bo to jest brak szacunku dla mistrza.

  Ale @baju pewnie zadowolony. Tak się robi PRZECIE HAJS!!!!

 109. Szady

  To idzie w złym kierunku. Ludzie zaczynają widzieć jakieś pajacowanie, a nie walkę. Można sobie docinać na konferencji, ale nie można wyrywać mistrzowi pasa, bo to jest brak szacunku dla mistrza.

  Ale @baju pewnie zadowolony. Tak się robi PRZECIE HAJS!!!!

 110. Arlovski

  Ale @baju pewnie zadowolony. Tak się robi PRZECIE HAJS!!!!

  Nie tylko hajs, ale i emocje. Wolę oglądać takie pajacowanie i czekać jak to się zakończy niż walki choćby Myszy na które nie czeka nikt.

 111. Arlovski

  Ale @baju pewnie zadowolony. Tak się robi PRZECIE HAJS!!!!

  Nie tylko hajs, ale i emocje. Wolę oglądać takie pajacowanie i czekać jak to się zakończy niż walki choćby Myszy na które nie czeka nikt.

 112. Arlovski

  Ale @baju pewnie zadowolony. Tak się robi PRZECIE HAJS!!!!

  Nie tylko hajs, ale i emocje. Wolę oglądać takie pajacowanie i czekać jak to się zakończy niż walki choćby Myszy na które nie czeka nikt.

 113. FLOWRIDER

  Nie tylko hajs, ale i emocje. Wolę oglądać takie pajacowanie i czekać jak to się zakończy niż walki choćby Myszy na które nie czeka nikt.

  Na walki myszy nikt nie czeka bo on ma 1,40 wzrostu i trudno go traktować poważnie. Jest niższy nawet ode mnie ;(

 114. FLOWRIDER

  Nie tylko hajs, ale i emocje. Wolę oglądać takie pajacowanie i czekać jak to się zakończy niż walki choćby Myszy na które nie czeka nikt.

  Na walki myszy nikt nie czeka bo on ma 1,40 wzrostu i trudno go traktować poważnie. Jest niższy nawet ode mnie ;(

 115. FLOWRIDER

  Nie tylko hajs, ale i emocje. Wolę oglądać takie pajacowanie i czekać jak to się zakończy niż walki choćby Myszy na które nie czeka nikt.

  Na walki myszy nikt nie czeka bo on ma 1,40 wzrostu i trudno go traktować poważnie. Jest niższy nawet ode mnie ;(

 116. Arlovski

  Na walki myszy nikt nie czeka bo on ma 1,40 wzrostu i trudno go traktować poważnie. Jest niższy nawet ode mnie ;(

  Nie zapominaj, że dopiero co to był nr1 P4P – najgroźniejsza mysz na Ziemi.

 117. Arlovski

  Na walki myszy nikt nie czeka bo on ma 1,40 wzrostu i trudno go traktować poważnie. Jest niższy nawet ode mnie ;(

  Nie zapominaj, że dopiero co to był nr1 P4P – najgroźniejsza mysz na Ziemi.

 118. Arlovski

  Na walki myszy nikt nie czeka bo on ma 1,40 wzrostu i trudno go traktować poważnie. Jest niższy nawet ode mnie ;(

  Nie zapominaj, że dopiero co to był nr1 P4P – najgroźniejsza mysz na Ziemi.

 119. spa

  Troche sie zagubiles. Co maja wspolnego "Sztuki walki" z zawodowym sportem? Czy jak Diamian sie kiedykolwiek w zyciu przed walkami "szprycowal" to rowniez nazwiesz to okazaniem szacunku dla przeciwnika?

  Mają to że tam PRZEDE WSZYSTKIM uczono człowieka szacunku do przeciwnika o czym pisałem powyżej (jeśli nie rozumiesz czemu akurat w sportach walki to wyjaśnie w kolejnym poście). Wiem o czym piszę bo trenować zacząłem prędzej niż Damian mimo tego że jest ode mnie o parę lat starszy. Uwierz mi że to był standard np w klubach zapaśniczych. Jak szedłeś na miasto i robiłeś borutę używając nauczonej na treningu techniki to dostawałeś kopa w dupę i nie miałeś wstępu na treningi w danym klubie.
  Z tego co piszecie wychodzi na to że nie można już się kurwa wypromować bez bycia pajacem. Ja np widzę różnicę pomiędzy pewnością siebie (vide Asia) a pajacowaniem (vide Conor) i gdyby tylko Asia miała odpowiedni team menedżerski (+może nie koniecznie była z PL a np z USA) to jestem przekonany, że zarabiala by tyle żeby móc sobie podcierać pupę (na zagranicznych forach jest ona wg tego co zauważyłem najbardziej lubianą zawodniczką MMA)

  Ps. co do szprycowania….serio wierzysz w to że jakikolwiek zawodnik z topu jest czysty i nigdy nie brał? Ze sportami walki mam zbyt długo do czynienia, żeby być tak naiwnym. Więc proszę nie próbuj mówić o szacunku wynikającym z bycia czystym.

  Comber

  Uchyl rabka tajemnicy. Zauważyłem, że Damian w stylu Kity zamyka się na polskie podwórko. Trenuje ze swoimi ludźmi, którzy nie są szerzej znani, oprócz Tyberiusza i Mory bodajże.

  Zupełnie nie w tym rzecz, to nie jest niechęć do wyjazdów itp. Wybacz ale w takich kwestiach wolę by inni mieli własne zdanie wyrobione przez siebie przy bliższym poznaniu danego zawodnika (że tak dyplomatycznie wybrnę z tej prośby). Choć szkoda bo uważam, że Damian mógł kiedyś zajść na prawdę daleko.

 120. spa

  Troche sie zagubiles. Co maja wspolnego "Sztuki walki" z zawodowym sportem? Czy jak Diamian sie kiedykolwiek w zyciu przed walkami "szprycowal" to rowniez nazwiesz to okazaniem szacunku dla przeciwnika?

  Mają to że tam PRZEDE WSZYSTKIM uczono człowieka szacunku do przeciwnika o czym pisałem powyżej (jeśli nie rozumiesz czemu akurat w sportach walki to wyjaśnie w kolejnym poście). Wiem o czym piszę bo trenować zacząłem prędzej niż Damian mimo tego że jest ode mnie o parę lat starszy. Uwierz mi że to był standard np w klubach zapaśniczych. Jak szedłeś na miasto i robiłeś borutę używając nauczonej na treningu techniki to dostawałeś kopa w dupę i nie miałeś wstępu na treningi w danym klubie.
  Z tego co piszecie wychodzi na to że nie można już się kurwa wypromować bez bycia pajacem. Ja np widzę różnicę pomiędzy pewnością siebie (vide Asia) a pajacowaniem (vide Conor) i gdyby tylko Asia miała odpowiedni team menedżerski (+może nie koniecznie była z PL a np z USA) to jestem przekonany, że zarabiala by tyle żeby móc sobie podcierać pupę (na zagranicznych forach jest ona wg tego co zauważyłem najbardziej lubianą zawodniczką MMA)

  Ps. co do szprycowania….serio wierzysz w to że jakikolwiek zawodnik z topu jest czysty i nigdy nie brał? Ze sportami walki mam zbyt długo do czynienia, żeby być tak naiwnym. Więc proszę nie próbuj mówić o szacunku wynikającym z bycia czystym.

  Comber

  Uchyl rabka tajemnicy. Zauważyłem, że Damian w stylu Kity zamyka się na polskie podwórko. Trenuje ze swoimi ludźmi, którzy nie są szerzej znani, oprócz Tyberiusza i Mory bodajże.

  Zupełnie nie w tym rzecz, to nie jest niechęć do wyjazdów itp. Wybacz ale w takich kwestiach wolę by inni mieli własne zdanie wyrobione przez siebie przy bliższym poznaniu danego zawodnika (że tak dyplomatycznie wybrnę z tej prośby). Choć szkoda bo uważam, że Damian mógł kiedyś zajść na prawdę daleko.

 121. spa

  Troche sie zagubiles. Co maja wspolnego "Sztuki walki" z zawodowym sportem? Czy jak Diamian sie kiedykolwiek w zyciu przed walkami "szprycowal" to rowniez nazwiesz to okazaniem szacunku dla przeciwnika?

  Mają to że tam PRZEDE WSZYSTKIM uczono człowieka szacunku do przeciwnika o czym pisałem powyżej (jeśli nie rozumiesz czemu akurat w sportach walki to wyjaśnie w kolejnym poście). Wiem o czym piszę bo trenować zacząłem prędzej niż Damian mimo tego że jest ode mnie o parę lat starszy. Uwierz mi że to był standard np w klubach zapaśniczych. Jak szedłeś na miasto i robiłeś borutę używając nauczonej na treningu techniki to dostawałeś kopa w dupę i nie miałeś wstępu na treningi w danym klubie.
  Z tego co piszecie wychodzi na to że nie można już się kurwa wypromować bez bycia pajacem. Ja np widzę różnicę pomiędzy pewnością siebie (vide Asia) a pajacowaniem (vide Conor) i gdyby tylko Asia miała odpowiedni team menedżerski (+może nie koniecznie była z PL a np z USA) to jestem przekonany, że zarabiala by tyle żeby móc sobie podcierać pupę (na zagranicznych forach jest ona wg tego co zauważyłem najbardziej lubianą zawodniczką MMA)

  Ps. co do szprycowania….serio wierzysz w to że jakikolwiek zawodnik z topu jest czysty i nigdy nie brał? Ze sportami walki mam zbyt długo do czynienia, żeby być tak naiwnym. Więc proszę nie próbuj mówić o szacunku wynikającym z bycia czystym.

  Comber

  Uchyl rabka tajemnicy. Zauważyłem, że Damian w stylu Kity zamyka się na polskie podwórko. Trenuje ze swoimi ludźmi, którzy nie są szerzej znani, oprócz Tyberiusza i Mory bodajże.

  Zupełnie nie w tym rzecz, to nie jest niechęć do wyjazdów itp. Wybacz ale w takich kwestiach wolę by inni mieli własne zdanie wyrobione przez siebie przy bliższym poznaniu danego zawodnika (że tak dyplomatycznie wybrnę z tej prośby). Choć szkoda bo uważam, że Damian mógł kiedyś zajść na prawdę daleko.

 122. Niemamocny

  Ps. co do szprycowania….serio wierzysz w to że jakikolwiek zawodnik z topu jest czysty i nigdy nie brał? Ze sportami walki mam zbyt długo do czynienia, żeby być tak naiwnym. Więc proszę nie próbuj mówić o szacunku wynikającym z bycia czystym.

  Wedlug mnie to hipokryzja. Oszukiwanie przeciwnika nie ma nic wspolnego z szacunkiem do niego? Pojechales grubo.

 123. Niemamocny

  Ps. co do szprycowania….serio wierzysz w to że jakikolwiek zawodnik z topu jest czysty i nigdy nie brał? Ze sportami walki mam zbyt długo do czynienia, żeby być tak naiwnym. Więc proszę nie próbuj mówić o szacunku wynikającym z bycia czystym.

  Wedlug mnie to hipokryzja. Oszukiwanie przeciwnika nie ma nic wspolnego z szacunkiem do niego? Pojechales grubo.

 124. Niemamocny

  Ps. co do szprycowania….serio wierzysz w to że jakikolwiek zawodnik z topu jest czysty i nigdy nie brał? Ze sportami walki mam zbyt długo do czynienia, żeby być tak naiwnym. Więc proszę nie próbuj mówić o szacunku wynikającym z bycia czystym.

  Wedlug mnie to hipokryzja. Oszukiwanie przeciwnika nie ma nic wspolnego z szacunkiem do niego? Pojechales grubo.

 125. zgadzam się z wypowiedzią Damiana, za to nie lubie takich zawodników, mimo iż szanuje ich umiejętności

 126. zgadzam się z wypowiedzią Damiana, za to nie lubie takich zawodników, mimo iż szanuje ich umiejętności

 127. zgadzam się z wypowiedzią Damiana, za to nie lubie takich zawodników, mimo iż szanuje ich umiejętności

 128. Jeszcze nie zaczął walczyć w UFC a już podpada Danie krytykując jego pupila. Panie Damianie nie tędy droga.

 129. Jeszcze nie zaczął walczyć w UFC a już podpada Danie krytykując jego pupila. Panie Damianie nie tędy droga.

 130. Jeszcze nie zaczął walczyć w UFC a już podpada Danie krytykując jego pupila. Panie Damianie nie tędy droga.

 131. spa

  Wedlug mnie to hipokryzja. Oszukiwanie przeciwnika nie ma nic wspolnego z szacunkiem do niego? Pojechales grubo.

  Nie zrozumiałeś mnie. Wszyscy się szprycują albo szprycowali więc dla mnie mówienie w tym wypadku o szacunku lub jego braku to śmiech na sali. KAŻDY kiedyś brał soczki 😉

  spa

  Wedlug mnie to hipokryzja. Oszukiwanie przeciwnika nie ma nic wspolnego z szacunkiem do niego? Pojechales grubo.

  Nie zrozumiałeś mnie. Wszyscy się szprycują albo szprycowali więc dla mnie mówienie w tym wypadku o szacunku lub jego braku to śmiech na sali. KAŻDY kiedyś brał soczki 😉

  Anonymous

  Mi się wydaje, że rozumiem Damiana.
  To zawodnik tzw. starej daty.

  A że chce zwiększyć zainteresowanie swoją osobą, poprzez publiczne obrażanie (tfu. wyrażenie swej opinii) innego zawodnika (tu , Conora) – cóż poradzić.

  Zrozumiał ?
  Ps. I proszę Redakcję o większą uwagę na obrażanie zawodników, tak przez Damiana, jak i przez Niezamocnego – dziękuję.

  Jezu zniszczyłeś mi psychikę. SERIO! Tylko mi się tu nie rozpłacz !
  Gdyby Conor wchodził na te forum lub chociaż znał nasz jezyk…lub wiedział że Cohones istnieje to nigdy bym go werbalnie nie "pojechał" ale jako że "czego oczy nie widzą, temu sercu nie żal" to pozwoliłem sobie na chwilę prawdy 😉

 132. spa

  Wedlug mnie to hipokryzja. Oszukiwanie przeciwnika nie ma nic wspolnego z szacunkiem do niego? Pojechales grubo.

  Nie zrozumiałeś mnie. Wszyscy się szprycują albo szprycowali więc dla mnie mówienie w tym wypadku o szacunku lub jego braku to śmiech na sali. KAŻDY kiedyś brał soczki 😉

  spa

  Wedlug mnie to hipokryzja. Oszukiwanie przeciwnika nie ma nic wspolnego z szacunkiem do niego? Pojechales grubo.

  Nie zrozumiałeś mnie. Wszyscy się szprycują albo szprycowali więc dla mnie mówienie w tym wypadku o szacunku lub jego braku to śmiech na sali. KAŻDY kiedyś brał soczki 😉

  Anonymous

  Mi się wydaje, że rozumiem Damiana.
  To zawodnik tzw. starej daty.

  A że chce zwiększyć zainteresowanie swoją osobą, poprzez publiczne obrażanie (tfu. wyrażenie swej opinii) innego zawodnika (tu , Conora) – cóż poradzić.

  Zrozumiał ?
  Ps. I proszę Redakcję o większą uwagę na obrażanie zawodników, tak przez Damiana, jak i przez Niezamocnego – dziękuję.

  Jezu zniszczyłeś mi psychikę. SERIO! Tylko mi się tu nie rozpłacz !
  Gdyby Conor wchodził na te forum lub chociaż znał nasz jezyk…lub wiedział że Cohones istnieje to nigdy bym go werbalnie nie "pojechał" ale jako że "czego oczy nie widzą, temu sercu nie żal" to pozwoliłem sobie na chwilę prawdy 😉

 133. spa

  Wedlug mnie to hipokryzja. Oszukiwanie przeciwnika nie ma nic wspolnego z szacunkiem do niego? Pojechales grubo.

  Nie zrozumiałeś mnie. Wszyscy się szprycują albo szprycowali więc dla mnie mówienie w tym wypadku o szacunku lub jego braku to śmiech na sali. KAŻDY kiedyś brał soczki 😉

  spa

  Wedlug mnie to hipokryzja. Oszukiwanie przeciwnika nie ma nic wspolnego z szacunkiem do niego? Pojechales grubo.

  Nie zrozumiałeś mnie. Wszyscy się szprycują albo szprycowali więc dla mnie mówienie w tym wypadku o szacunku lub jego braku to śmiech na sali. KAŻDY kiedyś brał soczki 😉

  Anonymous

  Mi się wydaje, że rozumiem Damiana.
  To zawodnik tzw. starej daty.

  A że chce zwiększyć zainteresowanie swoją osobą, poprzez publiczne obrażanie (tfu. wyrażenie swej opinii) innego zawodnika (tu , Conora) – cóż poradzić.

  Zrozumiał ?
  Ps. I proszę Redakcję o większą uwagę na obrażanie zawodników, tak przez Damiana, jak i przez Niezamocnego – dziękuję.

  Jezu zniszczyłeś mi psychikę. SERIO! Tylko mi się tu nie rozpłacz !
  Gdyby Conor wchodził na te forum lub chociaż znał nasz jezyk…lub wiedział że Cohones istnieje to nigdy bym go werbalnie nie "pojechał" ale jako że "czego oczy nie widzą, temu sercu nie żal" to pozwoliłem sobie na chwilę prawdy 😉

 134. Uważaj Damian bo jak Dejna się dowie że krytykujesz Grzegorza z Irlandii to Twoja kariera w UFC może się szybko skończyć, Aldo był słaby marketingowo to nie mógł walczyć między kategoriami, McG jest szalony i promuje gale – moze walczyć między kategoriami

 135. Uważaj Damian bo jak Dejna się dowie że krytykujesz Grzegorza z Irlandii to Twoja kariera w UFC może się szybko skończyć, Aldo był słaby marketingowo to nie mógł walczyć między kategoriami, McG jest szalony i promuje gale – moze walczyć między kategoriami

 136. Uważaj Damian bo jak Dejna się dowie że krytykujesz Grzegorza z Irlandii to Twoja kariera w UFC może się szybko skończyć, Aldo był słaby marketingowo to nie mógł walczyć między kategoriami, McG jest szalony i promuje gale – moze walczyć między kategoriami

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.