Grabowski

Jak poinformował dziś związany z organizacją M-1 portal Mixfight.ru, przeciwnikiem weterana ringów Pride, Dream oraz Strikeforce, Sergeia Kharitonova, na gali M-1 Challenge w Pekinie będzie prawdopodobnie były król wagi ciężkiej w Polsce, Damian Grabowski.

Znany pod przydomkiem “Rosyjski Najemnik”, Kharitonov (MMA 21-5) został dodany do rozpiski gali zaplanowanej na 11 listopada już jakiś czas temu. Rosjanin od czasu pamiętnej porażki z Joshem Barnettem w 2011 roku na gali Strikeforce, zaliczył w Rosji trzy wygrane walki z rzędu.

Mixfight.ru informuje, że Damian Grabowski (MMA 19-2, 2. w rankingu PL) nie podpisał jeszcze kontraktu na walkę z Kharitonovem, ale prowadzone są z nim zaawansowane rozmowy. Nie da się ukryć, iż byłaby to idealna okazja dla Polskiego zawodnika, aby udowodnić fanom MMA, że porażka z Marcinem Tyburą była tylko wypadkiem przy pracy. Przegrana z nowym mistrzem wagi ciężkiej zatrzymała bowiem ładną serię 6 zwycięstw z rzędu „Polskiego Pitbulla” i prawdopodobnie wydłużyła drogę do wymarzonej organizacji UFC.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.