Była mistrzyni UFC oraz aktualna mistrzyni organizacji Bellator w wadze piórkowej – Cris Cyborg – poinformowała, że aktywnie pomoże Holly Holm przed jej walką na UFC 300 z Kaylą Harrison.

Cris Cyborg i Holly Holm dzielą historię w oktagonie UFC. Na gali UFC 219 w grudniu 2017 roku Cyborg pokonała Holm decyzją sędziowską w swojej pierwszej obronie mistrzowskiego tytułu. Teraz panie połączą siły we wspólnym przygotowaniu Holm do walki z Kaylą Harrison na UFC 300:

Mam już termin wyjazdu do Albuquerque, jestem bardzo podekscytowana. Rozmawiałam z Holly, rozmawiałam z jej zespołem – studiowaliśmy Kaylę jako przeciwniczkę od jakiegoś czasu. Trenowałam już pod walkę z nią. Jestem wielką fanką Holly Holm. Myślę, że jest legendą. Jest przykładem dla wszystkich fighterek. Będę częścią jej obozu treningowego i uważam, że odniesie wspaniałe zwycięstwo. Walka będzie świetna.

Wraz z transferem Kayli Harrison z PFL do UFC, Cris Cyborg sama nie doczeka się walki z nią. Zamiast tego skupia się na potencjalnym starciu z Larissą Pacheco – podwójną mistrzynią PFL w wadze piórkowej oraz lekkiej, pogromczynią Harrison:

Mam jeszcze kilka walk w swoim kontrakcie z Bellatorem i chcę ich dopełnić. Wiem, że jedną z potencjalnych przeciwniczek jest Larissa, ale będziemy nad tym pracować i zobaczymy, co z tego wyniknie.

Jubileuszowa gala UFC 300, na której zobaczymy walkę Holly Holm z Kaylą Harrison, odbędzie się 13 kwietnia. Oprócz tego na gali zawalczą m.in. Justin Gaethje z Maxem Hollowayem o pas BMF (Najgroźniejszego Sk******na), czy Charles Oliveira z Armanem Tsarukyanem. Wciąż nie znamy jednak głównej walki wieczoru.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

3,005 komentarzy 3,090 polubień

Była mistrzyni UFC oraz aktualna mistrzyni organizacji Bellator w wadze piórkowej – Cris Cyborg – poinformowała, że aktywnie pomoże Holly Holm przed jej walką na UFC 300 z Kaylą Harrison. Cris Cyborg i Holly Holm dzielą historię w oktagonie UFC. Na gali UFC 219 w grudniu 2017 roku Cyborg pokonała Holm decyzją sędziowską w swojej […]

Odpowiedz polub

click to expand...