Yuki Kondo pokonał Yuji Sakuragi na gali Pancrase w Tokyo 14 października.

Corey Hill znany głównie z udziału w TUF5 i odrzuceniu propozycji dołączenia do nowego teamu Matta Hughesa H.I.T. wygrał swoją drugą zawodową walkę w karierze na lokalnej gali w Iowa. Corey wygrał z jakimś gościem którego nazwiska nie jestem w stanie znaleźć przez ground n pound w pierwszej rundzie. O poziomie gali niech świadczy fakt że była promowana przez Amsterdam Strip Clubs 🙂

Stawki na UFC 77 :

Jason MacDonald +170 vs Yushin Okami -210
Alan Belcher = Kalib Starnes -130
Anderson Silva -210 Rich Franklin +170
Brandon Vera -160 Tim Sylvia +130

Czyli bez niespodzianek. Jak ktoś chce wtopi/wygrać parę zł to na rozpisce gali UFC 77 dałem lina do miejsca gdzie można to zrobić.

Bill Mahood wpadł na testach na używaniu sterydów po ostatniej gali Strikeforce w siedzibie Playboya. Bill walczył tam o pas mistrza Strikeforce LHW z Bobbym Southworthem. Kolejny raz kolo na dopingu przegrywa walkę…CSAC nie podała jeszcze jaka kara spotka Mahooda.

Cung Le twierdzi że Frank Shamrock wycofał się z proponowanej walki z nim. Frank ostatnio w wywiadzie przyznał że nie chce walczyć z Le ponieważ na tym poziomie umiejętności Cunga Le mógłby zakończyć jego karierę. Cung to poster boy a Strikeforce może być tylko szczęśliwa że Frank ma więcej oleju w głowie od Cunga. Wg. mnie Frank nie dość że pokonał by Le to mógłby go nieźle upokorzyć w parterze co mogło by zakończyć karierę Le w MMA. Ostatnie walki Cunga są ciut dziwne, np w walce z nim stary wyjadacz MMA Tony Frykluand ani razu nie próbował obalić go na ziemie….

Na sieci pojawiło się info od człowieka znanego jako bobsappfan że to nowa organizacja japońska wykupiła M-1, poczekamy zobaczymy….

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.