Conor McGregor który zaledwie tydzień temu przeszedł na sportową emeryturę, dalej pozostaje w treningu.

Irlandczyk zamieścił w sieci zdjęcia oraz wideo z bokserskich sparingów z „Kubańczykami” podczas wizyty w Miami. McGregor mimo przejścia na emeryturę, dalej pozostaje w bazie zawodników testowanych przez USADA. Irlandczyk dopiero co został dwukrotnie przetestowany przez agencję antydopingową co może być kolejnym dowodem na to, że sportowa emerytura jest tylko etapem negocjacji z organizacją UFC.

Nieoficjalnie mówiło się o trzeciej walce McGregora z Diazem do jakiej miałoby dojść w lipcu ale podobno UFC nie chciało stawiać na „nieodpowiedzialnego” Nate`a Diaza który niedawno wycofał się w dziwnych okolicznościach z walki z Dustinem Poirierem.

Sama emerytura McGregora jest mało prawdopodobna. Irlandczyk podobną taktykę negocjacyjną zastosował w 2016 roku kiedy przed drugą walką z Natem Diazem na UFC 200 ogłosił przejście na sportową emeryturę i zakończenie kariery w MMA. Zaledwie miesiąc później Irlandczyk zmienił zdanie i do rewanżowej walki z Diazem doszło na gali UFC 202.

McGregor ma obecnie sporo poza ringowych problemów. W ostatnich dniach New York Times ujawnił, że jest podejrzany o napaść na tle seksualnym.

View this post on Instagram

Boxeo ?

A post shared by Conor McGregor Official (@thenotoriousmma) on

2 KOMENTARZE

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.