Dustin Poirier po przegranej z Khabibem Nurmagomedovem chciałby okazji do rewanżu z Conorem McGregorem. Irlandczyk na swoim profilu na Twitterze odniósł się do wyzwania do walki przez „Diamonda”.

Znokautowałem Cię w 90 sekund bracie. Powinieneś wypowiadać moje imię z większym szacunkiem przed tą walką. „McGregor nie jest następny!”. Skurwy*ynie, McGregor zawsze jest następny! McGregor jest celem! Zawsze! Powiedz to teraz i pomyślę o tej walce.

Obaj panowie walczyli już raz na UFC 178. Wtedy, tak jak wspomniał to Irlandczyk, wygrał McGregor przez nokaut. Obaj panowie nie darzyli się wielką sympatią przed pojedynkiem, a podczas spotkań twarzą w twarz dochodziło do napiętych sytuacji. Teraz zarówno Conor jak i Dustin wracaliby po porażce z rąk aktualnego mistrza, Khabiba Nurmagomedova. Rosjanin poddał Poiriera w trzeciej rundzie, a McGregora w czwartej.

Patrząc na aktualną sytuację w kategorii lekkiej taki rewanż miałby sens, jak to zauważył już sam były tymczasowy mistrz. Prawdopodobnie następnym pretendentem będzie Tony Ferguson, a Donald Cerrone w ten weekend zawalczy z Justinem Gaethje.

33 KOMENTARZE

 1. Rudy piździelec nie wygrał walki od 3 lat i jeszcze warunki stawia

  Mozna go nie lubic, sam stracilem do niego szacunek po akcji w barze ale to nie zmienia faktu ze z takim Dustinem to rudy bedzie ustalac warunki. Zniszczyl typa w niecale 2 minuty, zdobyl pozniej dwa pasy i jest fenomenem ppv.

 2. Mozna go nie lubic, sam stracilem do niego szacunek po akcji w barze ale to nie zmienia faktu ze z takim Dustinem to rudy bedzie ustalac warunki. Zniszczyl typa w niecale 2 minuty, zdobyl pozniej dwa pasy i jest fenomenem ppv.

  Zgadza się, po za tym Conora nie zestawią z Dustinem, ani z nikim kto mógłby mu teraz zagrozić, jeśli wroci dostanie jakiegoś Aldo na odbudowanie a potem pewnie Khabib, jeśli wróci. W grę wchodzi trylogia z Diazem, ale nie wiem czy UFC zapłaci tyle ile by obaj chcieli za tą walkę. Kowboje, diamenty, highlighty i inni mogą co jedynie się spinać na socialach. :matt: Po za tym po chuj rudy ma walczyć jak w rankingach i tak idzie jak burza :jjsmile:

 3. Walka z Poirierem ma jak najbardziej sens. Oboje przeszli długą drogę od poprzedniej walki. A Rudy widać pokorny był tylko u Helwaniego

 4. Walka z Poirierem ma jak najbardziej sens. Oboje przeszli długą drogę od poprzedniej walki. A Rudy widać pokorny był tylko u Helwaniego

  Wszystko się zgadza, tylko nie wiem który z nich jest babą?:korwinwhat:

 5. Jak tylko zobaczyłem tytuł newsa to od razu wiedziałem, że Connor, swoim zwyczajem, będzie przypominał walkę sprzed 40 lat, bo na obecną chwilę to sportowo nie ma się czym chwalić. Klasyka, tak samo z Maxem, ale on mu wtedy pięknie pojechał.

 6. Jak tylko zobaczyłem tytuł newsa to od razu wiedziałem, że Connor, swoim zwyczajem, będzie przypominał walkę sprzed 40 lat, bo na obecną chwilę to sportowo nie ma się czym chwalić.

  Słaby cały ten tweet, ale w sumie naturalne jest odniesienie do poprzedniej ich walki, nawet jeśli odbyła się 5 lat temu (nie 40). :fjedzia:

  Innymi słowy styl odpowiedzi jest tu problemem, a nie samo wspomnienie walki z przed kilku lat.

 7. Uwielbiam Dustina, ale ktoś serio myślał, że on będzie decydował kiedy jest odpowiedni czas na jego drugą walkę z Conorem? McGregor jeszcze długo będzie posiadał przewagę w negocjacjach z kimkolwiek w UFC, bez względu na "nie wygranie walki od 3 lat". Gość zbudował sobie pozycję, z której bardzo trudno będzie go kiedykolwiek strącić.

 8. co ten conor pierdoli?! niech wraca do walk, albo definitywnie z tym kończy bo takie głodne kawałki na twitterze to każdy przeciętny gimbus może wypisywać.

 9. Mówi jak jest. Dał też lepszą walkę z Khabibibibem wieć niech Poirer  da se siana. i pogodzi się z tym że nie stać go na mistrzostwo.

 10. Zwyczajnie nie wytrzeźwiał jeszcze. :fjedzia:

  A propos Conora i picia to dzisiaj byłem w Biedrze i zobaczyłem na palecie kartony z Proper Twelve,bo akurat towar rozkładali,więc nie było jeszcze ceny,ale następnym razem może kupię z ciekawości te "szczochy" ,tak z czystej ciekawości, bo za whisky tak średnio jestem,bo nie ma to jak domowe destylaty:roberteyeblinking:

 11. A propos Conora i picia to dzisiaj byłem w Biedrze i zobaczyłem na palecie kartony z Proper Twelve,bo akurat towar rozkładali,więc nie było jeszcze ceny,ale następnym razem może kupię z ciekawości te "szczochy" ,tak z czystej ciekawości, bo za whisky tak średnio jestem,bo nie ma to jak domowe destylaty:roberteyeblinking:

  Nie pitol, że już w Polsce jest ten krulewski trunek.

   :baldwinwhiskey::conorsalute::antonio:

 12. Dustin może zebrał szybki wpierdol, ale zęba KRulowi wybił. ten rewanż mu sie należy w ramach pocieszenia i lat świetnych walk. #redpantynight

 13. Nie pitol, że już w Polsce jest ten krulewski trunek.

   :baldwinwhiskey::conorsalute::antonio:

  Tak,dotarł trunek i do Polski :rutekajak:

 14. Walka była w 2014r, dla Dustina to 13 walk temu, a dla rudego zbieracza monet nie lubiącego emerytów to 7 walk temu. Wg mnie jest to taki odstep czasu, że nie można tutaj wypominać tamtej walki, bo nastąpił progres w umiejętnościach.

 15. Na co ci wszyscy Dustiny, Justiny, Cowboye itd liczą? Że rudy będzie trzeźwiał przez miesiąc i następne 3 dochodził do siebie żeby urządzić im red panty night i przy okazji obskoczyć wpierdol? Dajcie mu w spokoju imprezować i nagabywać staruszków.

 16. Walka była w 2014r, dla Dustina to 13 walk temu, a dla rudego zbieracza monet nie lubiącego emerytów to 7 walk temu. Wg mnie jest to taki odstep czasu, że nie można tutaj wypominać tamtej walki, bo nastąpił progres w umiejętnościach.

  Taki progres nastapił, że Khabib skończyl Dustina szybciej niż pijaka bijącego dziadów o zniszczonych nerkach.

 17. Mówi jak jest. Dał też lepszą walkę z Khabibibibem wieć niech Poirer  da se siana. i pogodzi się z tym że nie stać go na mistrzostwo.

  Dużo lepszy? Przecież Dustin 2 razy solidnie zagroził Khabibowi i nie odklepał naciskówki na szczękę gdy Khabib był w pełni sił. Conor leżał tylko jak żółw na plecach i się bronił, 18 razy sfaulował i poprosił o litość uspakajając Khabiba, że to tylko biznes. Rzeczywiście występ roku.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.