Zdaję się, że fani MMA nie muszą się już martwić tym, że Dustin Poirier przejdzie na sportową emeryturę. Po przegranej z Khabibem Nurmagomedovem reprezentant ATT zastanawiał się czy chce kontynuować występy w oktagonie. Poirier na swoim profilu na Twitterze dał jasno znać, że chce wrócić do klatki – chciałby on rewanżu z Conorem McGregorem.

Myślę, że mój rewanż z Conorem McGregorem ma teraz sporo sensu.

Zawodnik dodał po chwili:

„W MMA lub Zuffa Boxing”

Poirier i McGregor walczyli już raz ze sobą w oktagonie. 28 września 2014 roku na UFC 178 Conor znokautował Dustina w pierwszej rundzie pojedynku. Po tej walce Poirier przeszedł do kategorii lekkiej, gdzie dotarł aż na sam szczyt. Nie udało mu się jednak zdobyć tytułu mistrzowskiego – Khabib Nurmagomedov poddał go w trzeciej rundzie.

Sądząc po reakcjach na Twitterze fanów, chętnie zobaczyliby oni drugą walkę obu panów. McGregor również wracałby do oktagonu po przegranej z Nurmagomedovem. Nie walczył on w oktagonie od czasu UFC 229. Sam Irlandczyk chciał wrócić do rywalizacji jeszcze w tym roku, a nawet wspominał o potencjalnym rewanżu z Poirierem.

10 KOMENTARZE

 1. Generalnie może być dobra bójka, choć wolałbym chyba Krula z Gejczim. Rewanże mało kiedy mnie jarają.

 2. Miałeś swoje 5 min Dustin i nie chodzi oto że przegrałeś tylko słabą walkę w twoim wykonaniu. Więc nie chce cie oglądać z Conorem. Zjebałeś i nie czuje że podołasz wielkim rzeczą. Chyba że wygrasz z Conorem:mamed:

 3. Ja też w sumie jednak na niekorzyść Dustina są 2 rzeczy najważniejsze w tym sporcie – szczęka i psychika

  I chujowsza stójka. A może i parter.

  :conorsalute:

  Ale ma też przeagi: nie pije, nie bierze narkotyków, chodzi na treningi.

 4. I chujowsza stójka. A może i parter.

  :conorsalute:

  Ale ma też przeagi: nie pije, nie bierze narkotyków, chodzi na treningi.

  I mówi każdemu na treningach dzień dobry

 5. Ja też w sumie jednak na niekorzyść Dustina są 2 rzeczy najważniejsze w tym sporcie – szczęka i psychika

  Ja nie widze problemu ani z jego szczęką kiedyś po prostu łatwiej było go czysto trafić aktualnie zajebiście potrafi przyjmować ciosy. Z psychiką też według mnie jest znacznie lepiej.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.