Claudia Gadelha, czołowa zawodniczka wagi słomkowej UFC, postanowiła wypowiedzieć się na temat swoich głównych rywalek. Była pretendentka do pasa mistrzowskiego przyznała, że Rose Namajunas najprawdopodobniej odkryła sposób na zwyciężanie z Joanną Jędrzejczyk.

Rose z dnia na dzień staje się coraz lepsza. Myślę, że ona już rozgryzła styl Jędrzejczyk. Jeśli stoczy z Joanną 10 walk, to Rose wygra za każdym razem.

Brazylijka skomentowała również wyjątkową siłę fizyczną swojej ostatniej przeciwniczki, Jessici Andrade.

Jessica Andrade jest bardzo, bardzo silna. Byłam naprawdę zaskoczona jej siłą. Pod tym względem mogę ją porównać do mężczyzn z dywizji do 125 funtów. Byłam zaskoczona, nigdy wcześniej nie poczułam czegoś podobnego.

Uważam, że jestem od niej lepsza technicznie, ale ona jest po prostu o wiele silniejsza i dzięki temu wygrała naszą walkę. Ona jest wyjątkowa. Nie mam pojęcia co robiła dorastając, ale nigdy nie spotkałam tak silnej kobiety. W wadze słomkowej, a nawet muszej. Podobną moc posiadają faceci z muszej.

Claudia Gadelha swój kolejny pojedynek stoczy z Claudią Esparzą na gali UFC 225, która odbędzie się 9 czerwca w Chicago.

1 KOMENTARZ

  1. Bardzo jestem ciekawy jak Rose poradzi sobie z tymi dwoma dzikimi. Klaudiusz ma pary na 2-3 rundy ale to może wystarczyć na solidny gwałt w parterze. Andrade to jeszcze bardziej na bity koks i kondycji jej nie brakuje. Róża pewnie by chciała jeszcze z 3 obrony zrobić z bugi.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.