Claudia Gadelha, czołowa zawodniczka wagi słomkowej UFC, postanowiła wypowiedzieć się na temat swoich głównych rywalek. Była pretendentka do pasa mistrzowskiego przyznała, że Rose Namajunas najprawdopodobniej odkryła sposób na zwyciężanie z Joanną Jędrzejczyk.

Rose z dnia na dzień staje się coraz lepsza. Myślę, że ona już rozgryzła styl Jędrzejczyk. Jeśli stoczy z Joanną 10 walk, to Rose wygra za każdym razem.

Brazylijka skomentowała również wyjątkową siłę fizyczną swojej ostatniej przeciwniczki, Jessici Andrade.

Jessica Andrade jest bardzo, bardzo silna. Byłam naprawdę zaskoczona jej siłą. Pod tym względem mogę ją porównać do mężczyzn z dywizji do 125 funtów. Byłam zaskoczona, nigdy wcześniej nie poczułam czegoś podobnego.

Uważam, że jestem od niej lepsza technicznie, ale ona jest po prostu o wiele silniejsza i dzięki temu wygrała naszą walkę. Ona jest wyjątkowa. Nie mam pojęcia co robiła dorastając, ale nigdy nie spotkałam tak silnej kobiety. W wadze słomkowej, a nawet muszej. Podobną moc posiadają faceci z muszej.

Claudia Gadelha swój kolejny pojedynek stoczy z Claudią Esparzą na gali UFC 225, która odbędzie się 9 czerwca w Chicago.

39 KOMENTARZE

 1. Bardzo jestem ciekawy jak Rose poradzi sobie z tymi dwoma dzikimi. Klaudiusz ma pary na 2-3 rundy ale to może wystarczyć na solidny gwałt w parterze. Andrade to jeszcze bardziej na bity koks i kondycji jej nie brakuje. Róża pewnie by chciała jeszcze z 3 obrony zrobić z bugi.

 2. Klaudiuszku dostałeś dwa razy, a kafarek który ci wpierdolił, dostał jeszcze piękniejszy wpierdol w walce, którą można spokojnie nazwać poezją mma.

 3. Klaudiuszku dostałeś dwa razy, a kafarek który ci wpierdolił, dostał jeszcze piękniejszy wpierdol w walce, którą można spokojnie nazwać poezją mma.

  No ale co z tego? Ona mówi, że Rose robi JJ 10 na 10 razy, a nie, że Andrade czy Gadelha, więc o co Ci chodzi?

 4. @Cactus czas przejść na ciemną stronę mocy, czemu nie przytoczyłeś jej najbardziej "kontrowersyjnej" wypowiedzi? będzie w innym newsie?:beczka:

  a tak o samej Klaudii, to przeniosła się do Las Vegas, i zdaje się, że trenuje w Performans Institiut, przynajmniej tak zrozumiałem, powodzenia z Esparzą, zapewne można spodziewać się powiększenia arsenału parterowego w związku z powiększeniem piersi:gabi_much_love:

 5. I pomyśleć, że kiedyś to Gadelha była postrzegana jako ta męska kafarzyca w słomkowej…..

  Najlepsza w tym wszystkim konsternacja Klaudii: co takiego wzięła Andrade, że jest taka silna :jjsmile:

 6. Zobaczyłem tytuł temat i w głowie obstawiałem, kto się szybciej wpisze – kubabuba czy FusionMMA. Obsesja nie wybiera.

 7. Zobaczyłem tytuł temat i w głowie obstawiałem, kto się szybciej wpisze – kubabuba czy FusionMMA. Obsesja nie wybiera.

  :lesnarhappy:

 8. Zobaczyłem tytuł temat i w głowie obstawiałem, kto się szybciej wpisze – kubabuba czy FusionMMA. Obsesja nie wybiera.

  Co wygralem?

 9. Ogarnij cały wywiad Klaudiusza to będziesz wiedział…

  proszę oto on

  Nic ciekawego nie ma w tym wywiadzie. Dodatkowo mówi, ze nie lubi Asi i może z Nia walczyć nawet nie o pas.

 10. Dodatkowo mówi, ze nie lubi Asi i może z Nia walczyć nawet nie o pas.

  No i oto mi chodziło, ona do końca życia będzie srała żarem na temat JJ.

 11. A co powiedziała?

  Powiedziała, że nienawidzi Jędrzejczyk i to tak emocjonalnie, nie jakiś trashtalk, dla mnie Klaudia to już przypadek kliniczny. 2 lata po walce a ta dalej przeżywa. W sumie rozumiem to , jest ambitną osobą, ale naprawdę ciężko jej się słucha. O tej Andrade to też…:siara:.

  Osobiście uważam, że ma duże szanse przegrać z Esparzą. Karla cały czas siedzi w tym samym gymie, widać jest ogień (ostatnio przejrzałem jej IG), skupiona. Claudia, ględzi o Andrade, Jędrzejczyk i Rose, zmieniła gym, rozkojarzona, powiększyła piersi. Esparza na pewno będzie dobrze przygotowana na cięższego przeciwnika.

 12. Powiedziała, że nienawidzi Jędrzejczyk i to tak emocjonalnie, nie jakiś trashtalk, dla mnie Klaudia to już przypadek kliniczny. 2 lata po walce a ta dalej przeżywa. W sumie rozumiem to , jest ambitną osobą, ale naprawdę ciężko jej się słucha. O tej Andrade to też…:siara:.

  Osobiście uważam, że ma duże szanse przegrać z Esparzą. Karla cały czas siedzi w tym samym gymie, widać jest ogień (ostatnio przejrzałem jej IG), skupiona. Claudia, ględzi o Andrade, Jędrzejczyk i Rose, zmieniła gym, rozkojarzona, powiększyła piersi. Esparza na pewno będzie dobrze przygotowana na cięższego przeciwnika.

  Ciekawe, po co facetom powiększanie piersi…:zakręcony:

 13. Oj Klaudia Klaudia…JJ wygrywa z Toba 10 na 10 walk i bezczelnie gwalci Andrade, ktora spuscila Ci wpierdol ehh

  Przeciez w walkach CG vs JJ jest 1-1

 14. Oj Klaudia Klaudia…JJ wygrywa z Toba 10 na 10 walk

  No właśnie niekoniecznie, bo teraz JJ przechodzi na 3-rundówki.

  A że Joanny żadna w tej dywizji nie lubi to chyba nikogo nie dziwi? Baby to wiadomo, że zawzięte, JJ zawsze wyskakiwała buńczucznie z agresywną retoryką, nie okazywała szacunku rywalkom, to teraz jak dostała dwa razy po dupie, to i im się miło kopie na wpół leżącą.

 15. A co powiedziała?

  A że Joanny żadna w tej dywizji nie lubi to chyba nikogo nie dziwi? Baby to wiadomo, że zawzięte, JJ zawsze wyskakiwała buńczucznie z agresywną retoryką, nie okazywała szacunku rywalkom, to teraz jak dostała dwa razy po dupie, to i im się miło kopie na wpół leżącą.

  Hehe, tylko Klaudiusz i Karolina, i nikt więcej. Nie twórzmy alternatywnych rzeczywistości.

 16. Przeciez w walkach CG vs JJ jest 1-1

  Oficjalnie jest 0-2. Decyzja z pierwszej walki była kontrowersyjna, ale taka jest.

  A gdyby obie trwały 3 rundy, to 2-0 dla CG.

  Jak się aspiruje do bycia mistrzynią to trzeba umieć walczyć 5. Gdyby babcia miała wąsy…

 17. Ciekawe, po co facetom powiększanie piersi…:zakręcony:

  klaudia takim babochłopem nie jest, bez przesady

 18. A gdyby obie trwały 3 rundy, to 2-0 dla CG.

  A gdyby Aśce w walce związać ręce za plecami i przewiązać oczy to byłby nawet 2 KO dla CG

  :korwinlaugh:

 19. Przestańcie już o tej Klaudii.

  Klaudia Gadelha przegrała z dwoma zawodniczkami z top5, wygrała z jedną (Kowalkiewicz na misji samobójczej w Brazylii). Jej najlepszy skalp w karierze to jest Karolina (chwila zadumy). Została wypromowana przez Krulową, kiedy Krulowa rozpykała Esparzę i Penne, a potem zabrala duszę Latarni, Klaudiusza zwyczajnie uważano za kogoś kto moze zdetronizować Krulową, (w związku z bliskim starciu obu zawodniczek w roku 2014), plus Krulowa zrobiła wagę 3 dni przed walką, i przez 3 dni musiała ją trzymać.Klaudia była wtedy balsamem na skołatane dusze hejterów.

  Problem z pierwszym starciem jest następujący: Klaudii dużo nie brakowało, żeby zaczęła świecić w ciemności, Klaudia uderzyła przeciwniczkę po gongu, Klaudia nie pokazała tu nic specjalnego,poza spamowaniem obaleń w drugiej rundzie (a 3 minuty tej rundy to i tak była stójka), i jedyne jej osiągnięcie w tej walce to był fakt, że jako jedyna zawodniczka UFC ma na koncie próbę poddania Jędrzejczyk.

  Zwycięstwa Klaudii w UFC:

  1. jakaś Finka -decyzja

  2. jessica aguilar – decyzja (dobre nazwisko, ale nie wygrała niczego w UFC, zawodniczka innej epoki)

  3. casey -decyzja

  4. kowalkiewicz – sub (a jak wiemy Karola mistrzynią parteru nie jest)

  nawet jak na dywizję kobiecą to nie jest nic imponującego, Rose miała lepsze zwycięstwa preUFC217, i też była 1-2 przeciwko top5 (Esparza była top 5 jak z nią walczyła), a nie jestem fanem kariery Rose, jeśli chodzi o dobór przeciwników

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.