(fot. Facebook.com)

W ostatnim wywiadzie Claudia Gadelha powiedziała dziennikarzom przed UFC Fight Night 77, że Joanna Jędrzejczyk z łatwością poradzi sobie z Valerie Letourneau. W tej samej rozmowie, była przeciwniczka Asi wypowiedziała się również na temat wzrastającej gwiazdy Paige VanZant. „Claudinha” nie uznaje Paige za zagrożenie i nazywa ją tancerką:

Ona sprzedaje walki prawda? UFC szuka zawodników, którzy umieją sprzedawać walki, którzy przynoszą pieniądze organizacji. Jest bardzo ładna, jest tancerką, kompletnie inną od pozostałych zawodniczek, które są od niej przygotowane o wiele lepiej kątem fizycznym.

Claudia nie jest do końca przekonana czy posiadająca bilans 6-1 Paige, jest już na tym etapie by móc ją nazywać fighterką.

Ona wspomniała kiedyś, że zawodniczki, które są bardzo dobrze zbudowane, używają sterydów (o czym pisaliśmy na MMARocks – przyp. red.), ale chcę ją zobaczyć mówiącą to samo za dwa lata, kiedy naprawdę stanie się zawodowym sportowcem. Ona dopiero zaczyna i jest tancerką, więc nie posiada jeszcze mięśni.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

17 KOMENTARZE

 1. Czy tylko ja zrozumiałem:"chce ją zobaczyć mówiącą to samo za dwa lata, kiedy naprawdę stanie się zawodowym sportowcem i będzie musiała brać żeby wygrywać"

 2. w końcu nie pieprzy głupot. Najpierw mądrze o tym, że Joanna zniszczy tą całą Late coś tam, a teraz to… fakt PVZ nie jest fajterką.

 3. Czyli jak się wezmę za sport to za dwa lata mi urosną takie mięśnie jak Klaudiuszowi i to bez koksu? To chyba się wezmę. Pompki i brzuszki wystarczą?
  Ale i tak wolę Klaudiusza niż małpkę.

 4. No i tu się z nią zgadzam. Jest tancerką, budzącą w facetach swoje nimfetkowe upodobania i tylko tym sprzedaje walki.

  #teamRose.

 5. Wyjątkowo ma rację. Normalnie Klaudiusz pieprzy głupoty, ale nie tym razem. PVZ sprzedaje walki, a jak sprzedaje wszyscy widzą. Dlatego też jej ostatnie 3 przeciwniczki były takie, a nie inne, specjalnie dobrane, żeby jej "stylowo pasowały".Nie zmienia faktu, że Klaudiuszowi mózg się chyba podgotował od nadmiaru koksu i ciągle kłapie na twitterze zamiast walczyć więcej niż raz do roku.

 6. Billy Boola

  Wyjątkowo ma rację. Normalnie Klaudiusz pieprzy głupoty, ale nie tym razem. PVZ sprzedaje walki, a jak sprzedaje wszyscy widzą. Dlatego też jej ostatnie 3 przeciwniczki były takie, a nie inne, specjalnie dobrane, żeby jej "stylowo pasowały".

  Nie zmienia faktu, że Klaudiuszowi mózg się chyba podgotował od nadmiaru koksu i ciągle kłapie na twitterze zamiast walczyć więcej niż raz do roku.

  Przy takich mega cyklach nie da się więcej jak raz do roku bo kichy nie wytrzymają i będzie przerost narządów.:fly:

 7. Wyjątkowo ma rację. Normalnie Klaudiusz pieprzy głupoty, ale nie tym razem. PVZ sprzedaje walki, a jak sprzedaje wszyscy widzą. Dlatego też jej ostatnie 3 przeciwniczki były takie, a nie inne, specjalnie dobrane, żeby jej "stylowo pasowały".

  Nie zmienia faktu, że Klaudiuszowi mózg się chyba podgotował od nadmiaru koksu i ciągle kłapie na twitterze zamiast walczyć więcej niż raz do roku.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.