Poniżej spora dawka wiadomości z ekipy Chute Boxe wyciągnięta od jednego z głównych trenerów tego teamu, mistrza Rafaela Cordeiro.

Piguła z wywiadu :
Cordeiro wierzy że Shogun powróci po operacji silniejszy i będzie mistrzem UFC. Powiedział że Shogun sam najlepiej wie czemu przegrał walkę ale podał kontuzję kolana i ślub jako główne powody. Dodał że Forrest był lepszy tego wieczora i zasłużył na wygraną

Ninja został zaskoczony siłą Robiego Lawlera podczas walki w EliteXC i to było przyczyną porażki. Powiedział że Ninja radził sobie dobrze ale styl w jakim walczy starszy Rua sprawia że w walce może wydarzyć się wszystko i trzeba liczyć się z tym że można zostać znokautowanym.

– Powiedział że z powodu słabszych ostatnio wyników zawodników Chute Boxe planują zmienić parę rzeczy w akademii. Mają zamiar min. zatrudnić na pełen etat coacha od kondycji.

– Powiedział że walkę Fabio Silvy z Menhofem zatrzymano zbyt szybko, dodał że Fabio wróci i pokaże na co go stać w dywizji LHW.

Dida dał świetne walki i z Uno i JZ. Cordeiro powiedział że wcześniej nikt nie znał Didy ale na gali Heros pokazał wszystkim na co go stać. Wierzy że Andre ma wszystko co potrzeba aby zostać mistrzem.

Evangelista „Cyborg” Santos będzie walczył w październiku na gali Heros w Korei, w listopadzie na gali Heros na Słowacji i w grudniu na gali Cage Rage. Powiedział że Santos to typ zawodnika jakiego każda organizacja chce mieć w rozpisce.

Najciekawszy kawałek o odejściu Wanderleia Silvy z Chute Box przetłumaczyłem cały :

CORDEIRO:

„Wanderlei był najwspanialszą ikoną Chute Boxe. 17 lat byliśmy razem. Najbardziej bolesne jest widzieć przyjaciela który wyjeżdża do innego kraju i stracić tą przyjaźń.

Niemożliwe jest mówić o Wanderleiu Silvie i nie myśleć o Chute Boxe tak samo jak nie możliwe jest mówić o Chute Boxe i nie myśleć o Silvie. To był piękny związek. Jego przeznaczeniem było zostać wielkim mistrzem i razem tego dokonaliśmy.

Życzymy mu wszystkiego najlepszego i wiemy że przekaże wszystko czego nauczył się w Chute Boxe, nie tylko jako fighter ale również jako człowiek. Niech bóg go błogosławi, życze mu wszystkiego najlepszego na jego nowej drodze.

Chute Boxe zawsze tu będzie. Chute Boxe nie zatrzyma się z powodu odejścia Wanderleia i nie zatrzyma się również po stracie Shoguna. Jesteśmy pewni że zawsze ktoś z naszego teamu będzie mistrzem”

3 KOMENTARZE

  1. dzieki za newsa def zapodaj newsa wyjasniajacego cala sytuacje miedzy wandem a chute box

  2. Silva o odejściu z Chute Box : „Poproszę mojego mistrza aby pomógł mi przygotować się do walki z Chuckiem Liddellem w Grudniu. Mój mistrz to świetny człowiek , mam nadzieje że będę w stanie uczyć moich zawodników tak jak mój mistrz uczył mnie. Chce żeby był ze mnie dumny. Jeśli on nie próbowałby w przeszłości stworzyć swojego teamu , akademia Chute Box nie istniała by dzisiaj. To jest własnie to co staram się zrobić tutaj. Chce stworzyć swój własny team”

    Plus lin do całego arta
    http://mmarulez.wordpress.com/2007/08/21/silva-shogun-to-moj-przyjaciel-i-nigdy-nie-bede-z-nim-walczyc/

  3. może jak cyborg będzie walczył na Słowacji to może wpadnie na seminarium do polski 🙂 W sumie ma tutaj blisko

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.