(Artykuł sponsorowany)

Kto będzie komentował CAVE MMA 4 i jak oglądać online

Już 1 marca odbędzie się gala CAVEMMA 4: Blood Circle w Jastrzębiu-Zdroju. W klatce pojawi się plejada fighterów znanych z występów w UFC, Bellator, KSW i wielu innych czołowych federacjach MMA z całego świata. Fani mieszanych sztuk walki zobaczą aż 13 pojedynków.

Walki w ringu zapowiadać będzie Adrian Walczyk. Główna walka wieczoru: Maciej „Spartan” Różański vs Cleiton „Predator” Silva. Za polski komentarz odpowiadać będą Patryk Prokulski (TVP Sport, Kanał Sportowy) i Filip Błachut (InTheCage.pl), studio poprowadzi Edward Durda.

Wydarzenie będzie dostępne na platformie MEGOGO w pakietach Optymalnym i Maksymalnym:

https://megogo.net/pl/view/23667986-cave-mma.html

MEGOGO, wyłączny nadawca eventu, przedstawia szczegółowe instrukcje dotyczące oglądania walk w Polsce.

Postępuj zgodnie z następującymi krokami:

  1. Wejdź na stronę i wybierz przycisk „Zarejestruj się”. Rejestracja jest możliwa za pośrednictwem numeru telefonu lub mediów społecznościowych. Możesz zarejestrować się z dowolnego urządzenia, poprzez stronę internetową, telefon komórkowy lub Smart TV.
  2. Wybierz odpowiedni pakiet, w ramach którego chcesz oglądać spotkania: Optymalny za 34,99 zł miesięcznie lub Maksymalny za 44,99 zł miesięcznie.
  3. Zapłać za wybrany pakiet kartą płatniczą, która powinna być powiązana z Twoim profilem. MEGOGO przestrzega aktualnych standardów międzynarodowych systemów płatności w zakresie bezpiecznego przetwarzania płatności. Numer karty płatniczej stosowany do dokonywania płatności jest automatycznie szyfrowany.

Pamiętaj, że możesz oglądać wydarzenia sportowe z jednego konta na dwóch urządzeniach jednocześnie.

Jak wyszukać transmisję walk na MEGOGO?

Przejdź do sekcji Sport na MEGOGO

Wybierz sport sztuki walki (CAVEMMA)

Gotowe!  Oglądaj walki 1 marca o godzinie 19:00.

Więcej informacji na oficjalnych stronach MEGOGO na Instagramie oraz Facebooku.
Więcej informacji jak oglądać spotkanie znajdziesz także pod linkiem: https://megogo.net/pl/view/23667986-cave-mma.html

O MEGOGO:

MEGOGO — międzynarodowy serwis założony w 2011 roku. W Polsce usługi dostępu do MEGOGO są świadczone przez polską spółkę prawną, MEGOGO.PL Sp. z o.o., która jest zarejestrowana i działa zgodnie z prawem Rzeczypospolitej Polskiej. Obecnie serwis działa w wielu krajach, a część katalogu jest dostępna na całym świecie (z wyjątkiem terytorium Federacji Rosyjskiej i Republiki Białorusi).

MEGOGO to zaawansowana platforma streamingowa dostarczająca różnorodne treści audiowizualne, obejmujące filmy, seriale, programy telewizyjne i kanały tematyczne. Znana ze swojej innowacyjności i bogatej oferty, platforma MEGOGO zdobyła uznanie globalnej publiczności, oferując atrakcyjne i zróżnicowane treści dla milionów subskrybentów

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.