Piotr Niedzielski zaliczył udany występ na gali CAVE MMA 4, która 1 marca odbyła się w Jastrzębiu-Zdroju. „Niedziela” po trzech rundach niejednogłośną decyzją sędziów pokonał Levana Kirtadzego.

Dla Piotra Niedzielskiego (MMA 18-7-0) był to powrót do klatki po serii trzech przegranych z rzędu. Pod szyldem organizacji BELLATOR, „Niedziela” przegrywał kolejno niejednogłośną decyzją sędziów z Richiem Smullenem, jednogłośnie na punkty z Yvesem Landu i przez poddanie z Khasanem Magomedsharipovem. Jedyną wygraną w tej organizacji odniósł w debiucie, pokonując niejednogłośnie na punkty Pedro Carvalho. Wcześniej Niedzielski walczył przede wszystkim na galach BABILON MMA, gdzie pokonywał między innymi Uellitona Silvę czy Ivana Vulchina.

Levan Kirtadze (MMA 13-3-0) wszedł do klatki z serią dwóch wygranych z rzędu, podczas której pokonał decyzją sędziów Kevina Cordero oraz ciosami przed czasem Rafała Szczerbińskiego. Wcześniej Gruzin wygrywał między innymi z Mayrbekiem Sulumovem i Khamadem Gunaevem, przegrywał natomiast z Mate Sanikidze i Luką Giorgadze.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of zielony666
zielony666

UFC
Light Heavyweight

16,813 komentarzy 70,636 polubień

Niedzielski jest za słaby nawet na KSW/Oktagon MMA. Niech nie zanudza widzów i u ćpuna Artura G. niech obija bumiska.

Odpowiedz 2 polubień

Średniej wielkości znawca

Legacy FC
Welterweight

2,030 komentarzy 6,339 polubień

Jak ktoś ma problemy z zasypianiem, to polecam sobie obejrzeć powtórkę tej walki.

Odpowiedz 1 Like