brock

Brock Lesnar powraca do oktagonu na gali UFC 200, gdzie zmierzy się z Markiem Huntem.

Gwiazdor WWE niedawno podpisał kontrakt z największą organizacją MMA na świecie i powraca na specjalnych warunkach. Okres, w którym ma być testowany na obecność niedozwolonych substancji w organizmie został radykalnie skrócony. Zamiast zwyczajowych czterech miesięcy, zawodnik może się spodziewać kontroli Komisji Antydopingowej tylko w ciągu jednego miesiąca przed walką. To odstępstwo od zasad USADA-y wywołało niemałe kontrowersje.

Na temat specjalnego traktowania Lesnara wypowiedział się w swoim podcaście (The Fighter & The Kid) emerytowany zawodnik MMA, Brendan Schaub:

Lesnar mógł się do tego czasu dostosować i wyczyścić. Teraz może walczyć i być czysty. Więc jestem na emeryturze i powiedzmy, że chcieliby mojego powrotu. Gdybym im powiedział, że myślę o powrocie do walk, to odparliby: „Dobrze, masz cztery miesiące podczas których będziemy Ciebie testować i musisz być czysty.” Jego ominęło to wszystko i teraz zostały tylko cztery tygodnie, kiedy mogą go badać. Nikt nie widzi, że to podejrzane? Hej gościu, nie można tak robić! Mark Hunt w takim razie powinien brać cokolwiek tylko zachce. Mark Hunt powinien wyjść do walki nakoksowany jak cholera i wyglądać jak pieprzony Chong Li z „Krwawego Sportu”. Pieprz się!

Schaub dodał, że UFC wiedziało o wszystkim dużo wcześniej i teraz realizują sprytny plan:

Może z sześć miesięcy temu powiedział Danie: „Hej, chciałbym zawalczyć”, a Dana na to: „Spoko, ale wiesz, że mamy to czteromiesięczne okienko. A on na to: „Sprawdźmy, jak dałoby się to obejść.” To powinien być jasny sygnał do każdego człowieka na świecie, że on prawdopodobnie jest na koksie.

20 KOMENTARZE

 1. Zaraz Schaub jeszcze się wpie*doli taką gadką, bo ludzie sobie pomyślą ,,ale jest rozeznany w tych cyklach'' 😉 No ale kto jest w temacie pewnie zdaje sobie sprawę, że raczej każdy na pewnym etapie kariery z topowych zawodników coś przywalił 😉

 2. kovalek2

  Pewnie Lesnar jest na koksie. Co z tego ? Tu nie o sport chodzi.

  Czytając takie komentarze można pomyśleć, że w "sporcie" przecież nie koksuja :mamed:

 3. zielonylos

  Czytając takie komentarze można pomyśleć, że w "sporcie" przecież nie koksuja :mamed:

  W sporcie jeszcze udają. Tu już im się nie chce.

 4. Nawet jesli Brock jest na bombie to na pewno nie takiej jak w młodości. Po tych wszystkich chorobach to nie wiem czy by ryzykował ostre tyranie organizmu mocnymi specyfikami.

 5. Choćby Schaub wpierdalał wszystkie środki z końcówką -on na świecie, miał przyzwolenie na TRT, na śniadanie zamiast jajek wpierdalał HGH, w żyłach płynęłaby mu syntetyczna insulina i olimpijski miks dopingu genetycznego, to i tak dostałby wpierdol od Lesnara.

 6. MuraS

  Choćby Schaub wpierdalał wszystkie środki z końcówką -on na świecie, miał przyzwolenie na TRT, na śniadanie zamiast jajek wpierdalał HGH, w żyłach płynęłaby mu syntetyczna insulina i olimpijski miks dopingu genetycznego, to i tak dostałby wpierdol od Lesnara. kogokolwiek z TOP 15

  Trochę sprecyzowałem 😀

 7. progosu

  Nie, nikt nie widzi, Szałb jesteś wyjątkowy.

  My o tym wiemy, ale większość amerykańców jest święcie przekonana, że prawie nikt nie stosował i nie stosuje dopingu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.