method=get&s=brock-lesnar-10-14-10-9-3-39-62

Starcie Marka Hunta z powracającym po długiej przerwie do oktagonu Brockiem Lesnarem odbędzie się podczas gali UFC 200. Przewidywania na tę walkę, które pojawiają się w wypowiedziach różnych zawodników i komentatorów są dość podobne. Mark Hunt będzie planował wykorzystać swoje silne ciosy i znokautować Lesnara, a ten będzie planował wykorzystać swoją bazę zapaśniczą, by sprowadzić walkę na ziemię. W rozmowie ze stacją ESPN, Brock Lesnar potwierdził taki plan.

Jestem grapplerem, a on mocnym uderzaczem, a to jest właśnie to, co ludzie chcą oglądać. UFC tak bardzo rozwinęło się dzięki konfrontacjom ludzi z przeciwnych sobie dyscyplin. Myślę, że pasuję do takie starcia idealnie. Oczywiście muszę popracować nad moją stójką, ale jestem do tego bardzo pozytywnie nastawiony. On jest mocno bijącym i twardogłowym człowiekiem. Na szczęście mój atletyzm, moja postawa w oktagonie i moje zapasy mogą stanowić klucz do zwycięstwa w tej walce.

Brock Lesnar zapytany o powrót po tak długiej przerwie do oktagonu odparł, że nie obawia się tego przestoju i że szybko wraca do formy.

Nie mam żadnych obaw. Na szczęście pozbywam się rdzy związanej z brakiem walk na moim obozie przygotowawczym. Jeśli się to nie uda, pierwszy cios od Maraka zrzuci ze mnie resztę tej rdzy i wtedy trzeba będzie uważać.

Były mistrz UFC, który ma dziś 38 lat zmierzy się z 42-letnim Markiem Huntem. W rozmowie ze stacją ESPN Lesnar odniósł się również do kwestii wieku zawodników walczących w MMA.

Wiek nie gra tu roli. Macie przykład faceta jak Dan Henderson. On ma 46 lat i walczy jak młody zawodnik. A ja czuję się świetnie i jestem podekscytowany zbliżającym się starciem. Przede mną trudna walka, ale wierzę, że przed Markiem również. On nigdy nie walczył z kimś takim jak ja i nie mogę się już doczekać.

Na zakończenie rozmowy Lesnar dodał:

Jeśli Mark Hunt znajdzie się na ziemi, to będzie dla niego koniec walki.

Gala UFC 200 odbędzie się 9 lipca w Las Vegas.

15 KOMENTARZE

 1. "Jeśli się to nie uda, pierwszy cios od Maraka zrzuci ze mnie resztę tej rdzy i wtedy trzeba będzie uważać."Przykro mi Brock ale to będzie pierwszy i ostatni cios w tej walce.

 2. Jacek Łosak

  Oczywiście muszę popracować nad moją stójką, ale jestem do tego bardzo pozytywnie nastawiony.

  Luzik, jeszcze jest czas.

 3. Już nie mogę się doczekać tej gali.  a co do tej walki to.może być różnie.  Nie przekreślał bym lesnara tak na samym starcie.

 4. Już nie mogę się doczekać tej gali. a co do tej walki to.może być różnie. Nie przekreślał bym lesnara tak na samym starcie.

 5. Trance 24 h

  Zdjęcie z walki z koninom. Cain rozbił mu głowę 🙂

  Nie miał brody walcząc z Overeemem.

 6. Najbardziej powszechne odzywki fighterów: "on nigdy nie walczył z kimś takim jak ja". Chyba nie ma bardziej ogólnego tekstu.

 7. Nie powiem, że to będzie easy money dla Marka ale liczę na niego i na pewno będę obstawiał jego wygraną i mu kibicował

 8. Tak Brock, z tak nakoksowanym jeszcze nie walczył.

  Mam nadzieję że nie uda ci się go powalić natomiast powali cię jego cios…. A Mark spokojnie odejdzie od twojego padającego ciała….

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.