mark_hunt_marzyciel

Mark Hunt, który niedługo zmierzy się  Brockiem Lesnarem podczas gali UFC 200 był gościem programu Inside MMA. W rozmowie z Basem Ruttenem i Joshem Barnettem opowiedział o swoim spojrzeniu na zbliżające się starcie, ale również o planach na przyszłość po ewentualnej wygranej.

12 KOMENTARZE

 1. Trzeba przyznać, że stara się Hunto jak może, promować tę walkę.
  Ale słabo mu to idzie, nie jego działka i nie jego świat.
  Za dużo się w młodości naoglądał "C.K. Dezerterów"

  Spoiler
 2. Przestańcie pieprzyć o tym promowaniu walki. Akurat on tego nie musi robić. Od tego jest małpa z WWE czyli Brock. Hunt dobrze gada i mam nadzieję, że ubije świniaka

 3. To czy się "kwalifikuje" zobaczymy po walce i stylu w jakim wygra. Jeśli przegra (a raczej przegra) to słowa Marka będą w 100% trafne.

 4. Deadpool_89

  Przestańcie pieprzyć o tym promowaniu walki. Akurat on tego nie musi robić. Od tego jest małpa z WWE czyli Brock. Hunt dobrze gada i mam nadzieję, że ubije świniaka

  Wojesław R to Ty zdemaskowłeś się !

 5. Jak Lesnar dostąpi zaszczytu przyjęcia na twarz jakiejś nokautującej bomby, to wtedy będzie mógł spokojnie wrócić do pierwszej dziesiątki.

  ZWA_ANDREW

  boli go hajs jaki zarobi Lesnar

  Hunt już od jakiegoś czasu zarabia bardzo przyzwoite pieniądze, a ostatnio nawet podpisał nowy, wielomilionowy kontrakt na sześć walk.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.