Dana White dla The Sun o walce Couture – Lesnar:

Ta walka jest tak interesująca ponieważ Couture jest świetny w przygotowywaniu planów walki i znajdowaniu słabości w swoich przeciwnikach i ujawnianiu ich. Ale Lesnar jest całkowicie innym zwierzakiem, ten gość jest tak wielki, tak silny i tak szybki na tą wagę że jest to po prostu fenomenalne. To czego brakuje mu w technice, nadrabia swoim rozmiarem, szybkością i siłą. Lesnar może zostać najlepszym zawodnikiem wagi ciężkiej w historii i panować na tronie mistrza najdłużej z wszystkich, kto wie co jest w stanie osiągnąć.

Przy okazji dostało się też Fedorowi Emelianenko:

Jeśli Couture przegra z Lesnarem to nie wiem czy będzie jeszcze jakieś zainteresowanie walką Fedor vs. Couture. Wydaje mi się że będziecie chcieli zobaczyć walkę Fedora z kimś kto będzie najlepszym zawodnikiem wagi ciężkiej w tym czasie. Fedor nie może być nazywany najlepszym zawodnikiem P4P dopóki nie będzie walczył z najlepszymi zawodnikami świata. Musisz szanować takich zawodników jak Georges St Pierre, Anderson Silva, BJ Penn, Forrest Griffin oraz Antonio Nogueira. Ci goście są tam i walczą 3 razy w roku aby udowodnić że są najlepsi. Więc dopóki Fedor tego nie zrobi, nie usłyszysz ode mnie nic pozytywnego na jego temat.

Czy mi się zdaje czy Dana White znowu skreśla Randy Coutura przed walką? A może przygotowuje już sobie grunt na całkowite olanie kwestii Fedora w przypadku kiedy Randy przegra z Lesnarem? Wiadomo że Lesnara nie obchodzi Fedor i nie będzie męczył publicznie UFC o walkę z nim tak jak to robił Randy. Zabukowanie walki Lesnar – Couture może wyglądać na kolejny sprytny plan Dany White który jeśli się powiedzie i Couture przegra to:

a) Dana odegra się na Randym za to że ten opuścił i zaszkodził UFC
b) Będzie mógł w końcu przestać myśleć o Fedorze Emelianenko
c) Dostanie nowego białego amerykańskiego mistrza wagi ciężkiej który da UFC grubą kasę i jeszcze większą popularność

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.