Borys

Informacja prasowa:

Najmłodszy mistrz KSW Borys Mańkowski (17-5-1, 3 KO, 6 Sub) stanie do swojej drugiej obrony mistrzowskiego pasa w wadze półśredniej na historycznej pierwszej gali Federacji KSW w Londynie, 31 października w hali SSE Arena, Wembley. Rywalem Polaka będzie niebezpieczny Rosjanin Mikhail Tsarev (29-4, 8 KO, 19 Sub).

Tsarev miał być rywalem Mańkowskiego już na KSW 30 w Poznaniu, jednak wtedy z występu wyeliminowała go choroba. Podczas poznańskiego wydarzenia Mańkowski pokonał decyzją sędziów Norwega Mohsena Bahariego, a obecny na gali Rosjanin o pseudonimie „Samotny Wilk” zgłosił chęć jak najszybszego zmierzenia się z polskim mistrzem. Do długo oczekiwanego pojedynku Federacja KSW doprowadzi na październikowej gali KSW: Road to Wembley w drugiej walce wieczoru wydarzenia.

W najważniejszym pojedynku londyńskiego KSW kibice zobaczą Mariusza Pudzianowskiego (8-3, 2 KO, 2 Sub), świeżo po jego znakomitym nokaucie na Rollesie Gracie. Oprócz tego w stolicy Wielkiej Brytanii wystąpią, powracający do klatki KSW, Marcin Różalski (5-3, 3 KO, 1 Sub), niepokony zawodnik kategorii lekkiej Mateusza Gamrota (9-0, 3 KO, 2 Sub), znanego z występów KSW Brytyjczyka Oliego Thompsona (13-8, 5 KO, 6 Sub) oraz ciekawy pojedynek w kategorii średniej Brett Cooper (20-11, 13 KO, 2 Sub) kontra Maiquel Falcao(34-7, 23 KO, 6 Sub).

Wejściówki na KSW: Road to Wembley dostępne na eBilet.pl iTeamPlayerWeb.com.

1 KOMENTARZ

  1. Jak dla mnie to 5 gala na bank będzie.Co do obydwu starć jaram się.i Diabelkiem i Cooperem.Coopera widzę potem w walce z Gorylem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.