Bobby Green

Bobby Green znalazł się w kłopotliwym położeniu. Na niespełna dwa tygodnie przed planowaną walką z Danem Hookerem został bez oponenta. Amerykanin zabrał zatem głos i wywołał do walki każdego, kto uważa się za prawdziwego twardziela.

Najbliższa gala UFC on ESPN 52: Dariush vs Tsarukyan, datowana na 2 grudnia, doznała sporego uszczerbku. Z drugiej walki wieczoru na jedenaście dni przed wypadł kontuzjowany Dan Hooker, który miał zmierzyć się z Bobbym Greenem w ramach pięciorundowej eliminacji do starcia o pas BMF (Najgroźniejszego Sk******na).

Bobby Green wziął w dłonie telefon i zaczął nagrywać. W instagramowym story wyzwał wszystkich gangsterów dywizji, aby udowodnili swoją wartość i wkroczyli do walki na zastępstwo za Hookera:

Chcę zobaczyć, kto jest gangsterem tak jak ja. Walczyłem z 10-dniowym wyprzedzeniem. Walczyłem z dwutygodniowym wyprzedzeniem. Wyrobiłem wagę, mdlałem, moje płuca się zapadły na dwutygodniowym wyprzedzeniu. Zrobiłem to wszystko.

Zobaczmy, kto jest takim gangsterem, jak ja. Gwarantuję, że nikt nie podniesie głowy. Przekonajmy się.

W odpowiedzi na wyzwanie Greena kilku fighterów wysłało odpowiedzi za pośrednictwem portalu X:

Mogę wyrobić wagę 165/170 funtów, zróbmy to.

Zróbmy rewanż.

Jestem za, UFC. Honorem dla mnie byłoby zmierzyć się z „The Kingiem”, ale każdy tytuł musi być nadany z góry.

Bobby Green walczył w tym roku już trzy razy. Jeśli znajdzie oponenta na 2 grudnia, będzie to dla niego aż czwarte starcie w 2023. Stawał w szranki z Jaredem Gordonem, lecz pojedynek został uznany za nieodbyty z powodu zderzenia głowami w pierwszej rundzie. Pokonał następnie Tony’ego Fergusona i Granta Dawsona.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,913 komentarzy 2,954 polubień

Bobby Green znalazł się w kłopotliwym położeniu. Na niespełna dwa tygodnie przed planowaną walką z Danem Hookerem został bez oponenta. Amerykanin zabrał zatem głos i wywołał do walki każdego, kto uważa się za prawdziwego twardziela. Najbliższa gala UFC on ESPN 52: Dariush vs Tsarukyan, datowana na 2 grudnia, doznała sporego uszczerbku. Z drugiej walki wieczoru […]

Odpowiedz polub

click to expand...