sapp-aor

Jeśli ktoś się łudził, że Bob Sapp ma jeszcze coś do zaoferowania w klatce, to jego wyobrażenia szybko zostały zweryfikowane. 42-letni Sapp (MMA 11-19-1) powrócił do ringu na chińskiej gali Road FC 32, gdzie w limicie wagowym Open skrzyżował rękawice z 21-letnim Aorigele (MMA 3-3). Zapis walki dostępny jest poniżej. Szczęśliwie, nie potrwało to zbyt długo.

48 KOMENTARZE

 1. Piękna walka, powinna iść do materiałów szkoleniowych. Nienaganne sylwetki, przygotowanie kondycyjne, wszelkie techniki sztuk walki zastosowane i piękne przejścia. Dużo by tu pisać w superlatywach ale znaków mi nie starczy.

 2. Piekny rekord 11-19-1 Artem nie pozazdrosci, a tak wgl smiejecie sie z Sappa a on tak zarabia na zycie. Robi show podklada sie bierze paycheck i nastepna walka zaraz a tym czasem zawodnicy z ufc placza o niskie zarobki.

 3. nawet nie odpalam.

  Czy Bob gdyby "wjechał" ciałem w tego żelka to mógłby wygrać czy Bubu miał przewagę, bo już miesiąc trenuje KSW ?

 4. Moim zdaniem on celowo dostaje w pizdę za większy hajs, bo nie możliwe jest to co pokazuje. Dziwne że w K-1 potrafił wyprowadzać cios, a teraz robi to jak najebana karyna pod dyską. Co nagłości, co dostanie kompromitujące lanie to w portfelu jego.

 5. Herb Dean też nieźle zagrał, wygląda jakby sędziował prawdziwą walkę.

  Btw. ja obstawiam, że to syndrom Datsika a nie celowa chęć zostania cyrkowcem, on jest po prostu chory psychicznie.

 6. Ja wiem, czy to było żenujące, Sapp zrobił to samo, co robi od lat. Mało tego, nawet symulował że walczy. A Polski Wanderlei (nie Bieńkowski) nawet wygrał w ten weekend, więc już niedługo ruszy pewnie na podbój Chin.

 7. Beka, bo jak zobaczyłem miniaturkę, to obstawiałem, że z racji swoich predyspozycji, skośny będzie dusił cycem, a tu proszę – kaos. Lubię takie zaskakujące rozstrzygnięcia.

 8. Takie walki cofają ten sport o dobre 10-15 lat wstecz. Ciekawe czy baby z wąsami i wata cukrowa też były.

 9. Jak to jest możliwe? 🙁

  To proste. W K1 nie było parteru. Przecież jak na dłoni widać, że Bob przegrywa swoje walki przez TKO w parterze.

 10. Bob budowniczy woli się podkładać, bo bardziej opłaca mu się przegrać kilkanaście walk w roku w pierwszych rundach, niż toczyć ciężkie walki i ryzykować zdrowiem. Zawsze to jakiś sposób na łatwy hajs.  😆

 11. Polski Wanderlei ?

  Ja wiem, czy to było żenujące, Sapp zrobił to samo, co robi od lat. Mało tego, nawet symulował że walczy. A Polski Wanderlei (nie Bieńkowski) nawet wygrał w ten weekend, więc już niedługo ruszy pewnie na podbój Chin.

  Nie mogę sobie przypomnieć o kogo chodzi, kto prócz Bieńkowskiego ma taki pseudonim?

  Przypomniałem sobie.

 12. Co to za beznadziejny tytuł? Przegrywa po prostu w swoim zwyczajowym stylu, nic nowego ani nietypowego tutaj nie ma.

  Ciekawe czy baby z wąsami i wata cukrowa też były.

  To są Chiny. Tam nie ma prawie facetów z wąsami, a Ty byś jeszcze babę chciał? 😀

  Azjaci jak mają naprawdę dobry zarost to mają wąsy oraz brody, czyli 7 kłaków w 3 rzędach

 13. Sapp vs DADA 5000

  to jest walka, która ma sens sportowy i marketingowy

  To będzie prawdziwa walka na śmierć i życie. Przynajmniej dla Dady.

 14. Duży i żółty – czarni też mają swój kryptonit :DC:

  Ja myślę, że to jego mistrzowska praca nóg (i bandziocha) w stójce na samym początku walki tak kompletnie zmyliła biednego Roberta:joer:.

 15. Ale ten czarny grubas jest żałosny, ale i tak większymi głupcami są ludzie, którzy daja mu pieniądze za udział w swoich galach.

 16. Ale ten czarny grubas jest żałosny, ale i tak większymi głupcami są ludzie, którzy daja mu pieniądze za udział w swoich galach.

  Azjaci mają chyba sentyment dla niego, bo ten człowiek już dawno powinien być "spalony" na wszelkich tego typu imprezach.

 17. Azjaci mają chyba sentyment dla niego, bo ten człowiek już dawno powinien być "spalony" na wszelkich tego typu imprezach.

  Raptem 4 lata temu, też po samych porażkach, "walczył" u nas :joer:

 18. Raptem 4 lata temu, też po samych porażkach, "walczył" u nas :joer:

  Przez te 4 lata sporo się u nas zmieniło i oby tak zostało 🙂

 19. Przez te 4 lata sporo się u nas zmieniło i oby tak zostało 🙂

  Przed ostatnią galą powiedziałbym to samo, teraz mam poważne wątpliwości :mamed:

 20. To będzie prawdziwa walka na śmierć i życie. Przynajmniej dla Dady.

  Dla Dady wejście na drugie piętro to walka na śmierć i życie, więc uszanujmy, że zostawia zdrowie nie tylko w oktagonie, ale i poza nim.

  :mamed:

 21. Moim zdaniem on celowo dostaje w pizdę za większy hajs, bo nie możliwe jest to co pokazuje. Dziwne że w K-1 potrafił wyprowadzać cios, a teraz robi to jak najebana karyna pod dyskwa mądryą. Co nagłości, co dostanie kompromitujące lanie to w portfelu jego.

  aleś kurwa mądry

 22. śmiejecie się z Sappa że słabo walczył. o przynajmniej stał prosto i jakieś ciosy zadawał w odróżnieniu do miszcza z Czeczeni;-) hehehe

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.