penn

Dana White w niedawnym wywiadzie dla Setanta Sports zapowiadał, że UFC na pierwszą galę w Niemczech, 13 czerwca w Kolonii stara się zestawić pojedynek B.J. Penna i Kenny’ego Floriana, jednak Hawajczyk raczej nie będzie gotowy na pojedynek w tym terminie. Pennowi w październiku zeszłego roku urodziła się córeczka Avea, ale z powodu przygotowań do pojedynku z St. Pierre’em nie mógł spędzać z nią zbyt wiele czasu i teraz chciałby to nadrobić. Menadżer i brat B.J.-a J.D. Penn poinformował w rozmowie z sherdogiem, że mistrz wagi lekkiej UFC chciałby powrócić do Octagonu dopiero w lipcu lub w sierpniu. J.D. powiedział też, że cały czas trwają w tej sprawie negocjacje z organizacją.

Potwierdzony już najbliższy przeciwnik Penna Kenny Florian wolałby walczyć tak jak planowano, głównie z uwagi na kwestie finansowe, ale jeżeli UFC przesunie pojedynek, będzie gotowy walczyć w późniejszym terminie.

Dłuższa przerwa Penna stawia UFC w dość trudnej sytuacji. Gala w Niemczech, jako pierwsza na kontynencie europejskim, ma być dość mocno obsadzona, ale biorąc pod uwagę nieobecność Penna i Randy’ego Couture’a Joe Silva będzie musiał się nieźle nagimnastykować, żeby przygotować na wydarzenie w Kolonii mocną rozpiskę.

6 KOMENTARZE

  1. „Pennowi w październiku zeszłego roku urodziła się córeczka Avea, ale z powodu przygotowań do pojedynku z St. Pierre’em nie mógł spędzać z nią zbyt wiele czasu i teraz chciałby to nadrobić.”
    Zastanawiające. Biorąc pod uwagę jak fatalnie był BJ do tej walki przygotowany kondycyjnie dochodzę do wniosku, że nie spędzał tego czasu trenując.. Penn zaczyna coraz bardziej zachowywać się jak Violetta Villas..

  2. „Bardziej mam coś do Penna” -to z kolei zabrzmiało trochę podejrzanie 😉

  3. V V rules Heh:] Po tym co wygadywał przed walka…a co zaserwował mu GSP też bym się schował w domu do lipca buheh

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.