penn

Dana White w niedawnym wywiadzie dla Setanta Sports zapowiadał, że UFC na pierwszą galę w Niemczech, 13 czerwca w Kolonii stara się zestawić pojedynek B.J. Penna i Kenny’ego Floriana, jednak Hawajczyk raczej nie będzie gotowy na pojedynek w tym terminie. Pennowi w październiku zeszłego roku urodziła się córeczka Avea, ale z powodu przygotowań do pojedynku z St. Pierre’em nie mógł spędzać z nią zbyt wiele czasu i teraz chciałby to nadrobić. Menadżer i brat B.J.-a J.D. Penn poinformował w rozmowie z sherdogiem, że mistrz wagi lekkiej UFC chciałby powrócić do Octagonu dopiero w lipcu lub w sierpniu. J.D. powiedział też, że cały czas trwają w tej sprawie negocjacje z organizacją.

Potwierdzony już najbliższy przeciwnik Penna Kenny Florian wolałby walczyć tak jak planowano, głównie z uwagi na kwestie finansowe, ale jeżeli UFC przesunie pojedynek, będzie gotowy walczyć w późniejszym terminie.

Dłuższa przerwa Penna stawia UFC w dość trudnej sytuacji. Gala w Niemczech, jako pierwsza na kontynencie europejskim, ma być dość mocno obsadzona, ale biorąc pod uwagę nieobecność Penna i Randy’ego Couture’a Joe Silva będzie musiał się nieźle nagimnastykować, żeby przygotować na wydarzenie w Kolonii mocną rozpiskę.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.