Penn

Nowym przeciwnikiem BJ Penna, po wypadnięciu z powodu kontuzji Dennisa Sivera, zostanie prawdopodobnie Cole Miller.

Ostatnia walka Amerykanina zakończyła się wynikiem „no contest”, kiedy to Jim Allers przypadkowo włożył palca w oko Millera. Cole nie mógł kontynuować pojedynku, przez co sędzia zmuszony był go zakończyć.

Co ciekawe, Miller był uczestnikiem programu TUF 5, w którym był członkiem zespołu ówczesnego przeciwnika Penna, Jensa Pulvera.

37-letni Penn nie walczył od przegranego pojedynku z Frankie Edgarem, w lipcu 2014 roku.  BJ zdecydował się odejść na emeryturę, jednakże po pewnym czasie ogłosił swój powrót do MMA, który ma związek z jego przenosinami do Team JacksonWink w Albuquerque, Nowym Meksyku.

Główną walką wieczoru gali UFC 199 jest rewanżowy pojedynek Luke’a Rockholda i Chrisa Weidmana o pas kategorii średniej. Walka Penn vs. Miller prawdopodobnie będzie jedną z walk na karcie FS1.

7 KOMENTARZE

  1. Według mnie to powinien być łatwy pojedynek dla Millera, Bj był świetnym zawodnikiem, ale to już było i mu nie wróci więcej, nie rozumiem po co tak rozdrabniać karierę, te kilka $ jest wartych kolejnej porażki?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.