78 KOMENTARZE

 1. Może to i lepiej, niech Drwal obija kozaków z za granicy na MMAAttack a Mamed na KSW – oboje będą mieli z tego korzyść.

 2. Obraził KSW – racja

  mówił o chujowych walkach Pudziana czy Najmana i że to cyrk – mówił

  Choc Matrin ma rację że był supportem dla freak walki to jednak jego pozycja w rankingu polskim i poziom sportowy wręcz wskazuje na walkę z Mamedem

  Ok mogli się wkurwić ale nie ma co się obrażać!!!

  Historia zna jeszcze większe utarczki między zawodnikami a promotorami

 3. OJ kurde dużo bym dał aby np oglądać tego pytu wywiady z selekcjonerem piłkarskiej kadry albo grzesiem L. to byłoby coś super ;P

 4. Moze sie Drwal next time dwa razy zastanowi zanim cos debilnego chlapnie.

 5. No ok,  ale KSW nie potrzebuje Drwala, stać ich na ściąganie leposzych zawodników niż Drwal.

 6. Ruff o to własnie chodzi, to sport dla mocnych charakterów i często dochodzi do spięć

  co prawda Drwal był wtedy w UFC i miał głowę trochę za wysoko ale teraz spuścił z tonu i pewnie żałuje dlatego tym bardziej Martin i Maciek powinni odpuścić

  @up

  wolałbyś zobaczyć Mamed – Drwal czy Mamed – Leites?

  ja to pierwsze

 7. Moze sie Drwal next time dwa razy zastanowi zanim cos debilnego chlapnie.

  Dlaczego debilnego? Ma prawo miec swoje zdanie o KSW i jego wlascicielach.

  Drwal zglaszal jakas chec walczenia dla KSW, ze jest to traktowane jak odrzucenie jego zalotow?

 8. Moim zdaniem Lewandowski przesadził, ok rozumiem wszystko ale człowiek, biznesmen wydawałoby się na poziomie nie powinien się tak odnosić do zawodników (a przynajmniej nie na wizji) choćby nie wiem jak byli skłóceni. Jedna tylko wypowiedź Drwala aż tak zaważyła na stosunkach między tymi Panami? Oczywiście, że mają prawo wyboru ale w końcu biznes is biznes i osobiste utarczki powinni odłożyć na bok, gdy kibice się tego domagają, nie kwestionując umiejętności Mameda czy nie wygodniej tak było powiedzieć Panu Lewandowskiemu? Jeżeli są najlepsi w Polsce wg rankingu, powinni się konfrontować. Idąc dalej Drwal supportem dla Najmana i Salety? To ja się pytam co odbywało się na KSW wcześniejsi fajterzy też byli supportami? I wgl wróce do wywiadu MMAROKCS. Pan Lewandowski ma jakiś żal do MMA ATTACK, który też jest po prostu śmieszny. Kradzież? To, że Najman był związany z kontraktem z KSW biorąc tę walkę to wyłącznie sprawa Najmana a nie Dariusza Cholewy, to zawodnik ma się wywiązywać z kontraktu, a co do Górskiego znowu aluzja i jakiś problem. Zawodnicy na całym świecie przechodzą z organizacji do organizacji i nikt nie ma z tym problemu, każdy gdzieś zaczynał, każdego gdzieś wypromowano a tutaj wielkie halo i płacz, że to oni go ”stworzyli”. Ogólnie temu Panu nie pasuje, że Dariusz Cholewa ściągnął do siebie takich zawodników jakich jemu się po prostu nie udało i tym bardziej go to wku*wia tyle w temacie, tymczasowo kończę mój wywód 😀

 9. Dla mnie oczywiste jest, że nr jeden w rankingu powinen spotkać się z nr drugim, aby dowiedzieć się kto jest najlepszy w Polsce. A Panowie obrażają się wzajemnie na siebie jak małe dzieci w piaskownicy gdzie jeden drugiemu zabrał szpadelek, albo zburzył babke z piasku.

 10. Nienawisc w biznesie… ciekawe podejscie.
  P.S.: Szkoda bo osobiscie bardzo chetnie bym obejrzal ten pojedynek.

 11. @malinowsky

  Drwal jest nr 2 rankingu PL  Mamed 1 i jeśli do walki nie dojdzie wszystko zostanie na papierze

  Dlatego ta walka jest dla mnie atrakcyjniejsza

  Leites jest kolejnym byłym wielkim, którego żadna duża organizajca już nie chce

 12. No czyli  nie ma co liczyć na walkę Drwala w KSW, chyba że MMAA się rozwinie i wypromuje Drwala i dojdzie do starcia MMAA vs KSW. 

 13. No czyli  nie ma co liczyć na walkę Drwala w KSW, chyba że MMAA się rozwinie i wypromuje Drwala i dojdzie do starcia MMAA vs KSW.

  To puściłeś wodze fantazji…

 14. Haha, vasal to nie są kreskówki czy wojny gdzie dwie strony się klepią. ROFL Let's make a pillow fight!! 

 15. Martin chyba dosc dobitnie sie wyrazil. Nie bedzie takiej walki i tyle, mozna zamknac temat. Drwala na KSW nie zobaczymy.

 16. No proszę, Pan Lewandowski się obraził…  Dużo się mówi o KSW aspirującej do miana najlepszej organizacji w Europie  i o tym ,że Martin próbuje zostać Polskim Daną White ( nie mam pojęcia jak to odmienić … ;D ) ale bez jaj… kierować się sympatiami i urażoną dumą w interesach? to delikatnie mówiąc: niezbyt rozsądne. 

 17. Jeżeli są najlepsi w Polsce wg rankingu, powinni się konfrontować.

  Dla mnie oczywiste jest, że nr jeden w rankingu powinen spotkać się z nr drugim, aby dowiedzieć się kto jest najlepszy w Polsce.

  a ja już myślałem że po walce Grabowski – Kita większość doszła do wniosku że takie walki są nam niepotrzebne, bo kogo obchodzi kto jest najlepszy na polskim podwórku? ja chce oglądać jak nasi wspinają się po drabinkach w światowych rankingach oklepując coraz to lepszych zagraniczniaków! jak Cipek pokona Horwicha to za ocean a nie walczyć z Mamedem, a na miejsce Cipka KSW pozyska jakiegoś nowego, młodego zawodnika jak Strus czy Zajcu! i dajcie spokój z walkami Mamed -Drwal, Drwal -Cipek, Held – Iro czy Grabowski -Kita2

 18. Osobiscie nie kojarze co Drwal doslownie powiedzial na temat Kawulskiego i Lewandowskiego ale zwrot ''brzydki ryj'' jest ponizej pasa i nie wiem czy pan Lewandowski powiedzialby cos takiego w obecnosci samego adresata.

 19. a ja już myślałem że po walce Grabowski – Kita większość doszła do wniosku że takie walki są nam niepotrzebne, bo kogo obchodzi kto jest najlepszy na polskim podwórku? ja chce oglądać jak nasi wspinają się po drabinkach w światowych rankingach oklepując coraz to lepszych zagraniczniaków! jak Cipek pokona Horwicha to za ocean a nie walczyć z Mamedem, a na miejsce Cipka KSW pozyska jakiegoś nowego, młodego zawodnika jak Struss czy Zajcu! i dajcie spokój z walkami Mamed -Drwal, Drwal -Cipek, Held – Iro czy Grabowski -Kita2

  Duzo sensu w tym co piszesz, zwlaszcza wziawszy pod uwage, ze Kita przez walke z Grabowskim stracil angaz w Bellatorze jesli dobrze pamietam.

  Nie maja sie chlopaki co kisic, niech rozwijaja skrzydla.

 20. Ci co tak krytykuja Kawulskiego,ze nie umie biznesu prowadzic,to musza byc chyba jakies tuzy finansjery-na pewno maja duzo wieksze osiagniecia w branzy robienia kasyROFLROFLROFLcrazy

 21. Ja to zrozumiałem inaczej. Tzn. że na gali na pewno wystąpi zarówno Różal jak i Coco, ale nie koniecznie naprzeciw siebie.

  Rockersi są w stanie potwierdzić/zaprzeczyć tej informacji?

 22. Ja to zrozumiałem inaczej. Tzn. że na gali na pewno wystąpi zarówno Różal jak i Coco, ale nie koniecznie naprzeciw siebie.

  Rockersi są w stanie zweryfikować informację?

 23. Ja to zrozumiałem inaczej. Tzn. że na gali na pewno wystąpi zarówno Różal jak i Coco, ale niekoniecznie naprzeciw siebie.

  Rockersi są w stanie zweryfikować informację?

 24. Pytałem u źródła, Różalski nie walczy z Bedorfem. Obaj walczą w oddzielnych pojedynkach.

 25. Czyli Różal vs Jarosz. Łukasz mówił w wywiadzie o KSW 18, ale myślałem, że się pomylił i chodziło Jemu o KSW Extra, ale teraz jest już wszystko jasne 🙂

 26. Ale co zła walka 🙂

  Śmiem twierdzić, że beznadziejna.

  Wracając do tematu… Wywiad, w którym Okniński negatywnie (lecz w parlamentarnych słowach) wypowiada się o m.in. Pudzianowskim, Chmielewskim czy Górskim został usunięty. Chyba nawet przez Ciebie Defthomas. Zdaje się, że przy tym stwierdziłeś coś w stylu: MMARocks to nie miejsce do prania brudów. Trochę to mi nie idzie w parze z założeniem tego tematu. To stara, tabloidowa niesnaska. Szkoda na to miejsca.

  To, że boxingnews.pl wybrało to jako najciekawszy moment ich audycji świadczy o nich i mi to zwisa. Szkoda za to, że MMARocks.pl też się wbija w ten nurt.

 27. @GLF
  O ile dobrze pamiętam to wywiad z Oknińskim został usunięty tylko dlatego, że był od konkurencyjnego portalu. A Boxingnews.pl współpracuje z MMARocks.pl pewnie dlatego jest wrzucone i nie usunięte.

 28. Martin po prostu jak mówił powiedział "W walce wieczoru zobaczymy Marcina Różalskiego…..i Karola Bedorfa 🙂

   

  Poprawiony news powinien wyglądać tak:

  Walka Różalski i Bedorf na KSW 18 w Orlen Arena!

  Już 26 listopada kibiców sztuk walki czeka kolejna wielka gala MMA organizowana przez federację KSW. Tym razem największe gwiazdy polskiego MMA zawitają do Łodzi, gdzie w hali Atlas Arena kilkanaście tysięcy widzów będzie mogło emocjonować się walkami polskich gladiatorów w ringu.

  Mimo, że przed nami jeszcze gala KSW 17 to kibice już dziś mogą szykować się na kolejne emocjonujące wydarzenie, które będzie miało miejsce w styczniu. Jak zdradził w programie BoxingNews Cafe Martin Lewandowski gala KSW 18 odbędzie się już w styczniu w naftowej stolicy Polski, Płocku. Nie będzie to jak wcześniej zapowiadano gala KSW Extra, lecz w pełni naszpikowana gwiazdami MMA kolejna 18 już gala KSW. Gwiazdą wieczoru podczas gali organizowanej w tym mieście będzie ulubieniec tamtejszej publiczności oglądany wcześniej podczas gali K-1 Marcin "Różal" Różalski (2-0). Popularny "Różal" w swoim mieście gościł będzie Karola "Coco" Bedorfa (6-2), który także zaprezentuje się na wspomnianej gali.

  "KSW 18 odbędzie się w Płocku. W walce wieczoru kibice zobaczą Marcina Różalskiego. Podczas tej samej gali wystąpi także Karol Bedorf. "Rózal" zainspirował nas, aby kolejną galę KSW zrobić w jego rodzinnym mieście. Zostaliśmy w Płocku bardzo mile potraktowani przez prezydenta miasta i przez całe środowisko miejskie. Uznaliśmy, że miejsce gali jest bardzo dobre, ponieważ ich hala 'Orlen Arena' jest wielkościowo podobna do naszego 'Torwaru' w Warszawie, więc nie ma powodu, aby rezygnować z tego by podbić kolejny rynek. Druga sprawa, że 'Różal' wyrósł na taką postać, która fajnie się sprzedaje, do tego jest interesującym oraz barwnym człowiekiem, którego ludzie chcą oglądać. W zasadzie trochę się zmieniło, bo mieliśmy zrobić kolejną galę jako KSW extra, ale doszliśmy do wniosku, że zrobimy ją jako główną dużą galę z otwartą telewizją na żywo, czyli KSW 18 będzie wydarzeniem z dużą pompą." powiedział w programie BoxingNews Cafe Martin Lewandowski.

   

   

  Jeszcze raz sory was za Wielbłąda, ale zestawienie zapodałem ciekawe hehe chociaż widzę, że tu nikt nie postawiłby na Różala 🙂

 29. Sebbeks, ja to pamiętam inaczej. Wiele nagrań z tamtej strony przewija się przez forum i nie są usuwane (np. wywiad z Łukaszem Jaroszem).

 30. "Niech spierdala"?
  niezeła żenadka
  niech dalej K&L zrażają do siebie zawodników
  MMA Attack tylko zyska

 31. GLF

  Tak, po usunięciu wywiadu z trenerem Oknińskim postanowiliśmy nie usuwać więcej wywiadów z tego portalu. Zagadka rozwiązana

  „nie przejmuje sie tym. wiem, ze moge trafic na glowna.”
 32. Deft-Oknińskim 😉 Już i tak wielu przekręca jego nazwisko,za Tobą autorytatywnie podążą kolejni.

 33. A tak swojądrogą szykuje nam sie chyba kolejny test dla środowiska, bo nie wierzę, że w Płocku zobaczymy Pudziana 🙂 Bardzo jestem ciekawy rozpiski skoro Różal ma walczyć w main evencie, to jakoś nie widze Mameda walczącego w przedostatniej walce.

 34. def pisz po polsku bo kokos będzie szukał "Apologies'a" na Sherdogu 

 35. test? wazne, zeby byl komplet na trybunach. i chociaz te 2 mln. przed TV. czekamy na Bazelaka 🙂

 36. Nie liczyłbym na 2mln nawet jak byłoby na otwartym polsacie, ponieważ mimo wszystko Mamed w walce wieczoru jest bardziej rozpoznawalny niż Różal.

 37. Tak, po usunięciu wywiadu z trenerem Oknińskim postanowiliśmy nie usuwać więcej wywiadów z tego portalu. Zagadka rozwiązana

  Dla mnie zagadką jest to, dlaczego postanowiłeś umieścić ten materiał.

 38. ja mysle, ze jak Pudzian wygra to puszcza na otwartym. moga np. na tej gali oglosic kolejnego rywala dla Pudziana 🙂

 39. W takim razie hala i jej lokalizacja oraz transmisja planowane pod standardy gali Extra, więc dlaczego będzie to gala numerowana? Ciekawa historia 🙂

 40. Numerowana gala tylko w Polsacie Sport?

  coś często zmieniają zdanie, numerowane miały być na otwartym, bo numerowane są wtedy kiedy można zrobić duże show i dobrze zaprezentowac galę w tv (chodzi o możliwości hali i  kwestie techniczne transmisji)

  o ile się nie mylę to sa mniej więcej słowa Kawulskiego ?

 41. Tak, po usunięciu wywiadu z trenerem Oknińskim postanowiliśmy nie usuwać więcej wywiadów z tego portalu. Zagadka rozwiązana

  Dla mnie zagadką jest to, dlaczego postanowiłeś umieścić ten materiał.

   

  To będzie gala raczej tylko w Polsacie Sport.

  Tak sobie myślę, że skoro to ma być KSW z numerkiem to na rozpisce musi się pojawić Chalidow bądź przynajmniej Błachowicz.

 42. Te osobiste wycieczki mogl sobie darowac. Twarz Drwala mu sie nie podoba? A co ML gejem jest?

  Bardzo dobrze, ze zamieszczacie takie wywiady. Kazdy sobie moze opinie wyrobic.

 43. Trochę jak cham się zachował "brzydki ryj" "spie**ala" Tomek nie używał taki wulgaryzmów, Lewandowski zasrasny biznesman 😛

 44. Ja tam sie ciesze, ze wywiad jest. Przynajmniej wiadomo, kto jaki jest.

 45. Jest człowiekiem na jakimś poziomie i tak rzucać "publicznie" trochę kultury.

 46. oj przestancie. przesadzil troche, ale jak zochowuje sie drwal? wysmiewal a pozniej jak dupa sie plaszczy. martin przynajmniej nie jest hipokryta, ale prostakiem troche tak.

 47. oj przestancie. przesadzil troche, ale jak zochowuje sie drwal? wysmiewal a pozniej jak dupa sie plaszczy. martin przynajmniej nie jest hipokryta, ale prostakiem troche tak.

  Juz sie wczesniej pytalem – Drwal sie pucowal do nich? Jak piszesz, ze sie plaszczy, to cos jest na rzeczy, czy bredzisz jak zwykle?

 48. Bredzi. Owszem, Drwal coś tam mówił, że część rzeczy została wyolbrzymiona przez dziennikarzy oraz, że tak naprawdę nigdy nie miał oferty z KSW. Po czym kpiąco dodał, że widocznie wiedzą ile żąda za walkę i z góry się poddali. Straszne pucowanie.

 49. Ale wieśniak z tego Martina. Ja pierdole xD Rozumiem że go zabolało to co Drwal powiedział, ale sam pokazuje że nie ma za grosz klasy.

 50. pucuje sie, bo twierdz, ze to wymyslily media, a sam dar jape na fb 🙂 a pozniej ogrzewal sie w blasku Najmana. zalosne. jeszcze myslal ze moze i z Mamedem zawalczy. niestety nie ma honoru ten czlowiek. a Martin przesadzil, to fakt. jednak nie porownujmy do hipokryty drwala. inna skala glupoty.

 51. Ja zawsze myslalem ze Kawul jest bardziej chamski (no offence Yoshi ;), a tutaj takie kwiatki od Martina, no no.

 52. Bredzi. Owszem, Drwal coś tam mówił, że część rzeczy została wyolbrzymiona przez dziennikarzy oraz, że tak naprawdę nigdy nie miał oferty z KSW. Po czym kpiąco dodał, że widocznie wiedzą ile żąda za walkę i z góry się poddali. Straszne pucowanie.

   

  Twoja głupota jest niestety poza skalą.

  Czyli Kokos trzyma swoj poziom dno dna i 5 metrow mulu.

  Zamiast pisac glupoty na forum, zapisal by sie na jakis kurs angielskiego, jak juz mu bylo radzone.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.