Bryan Danielson – Jeden z najlepszych pro- wrestlerów (3 krotny zdobywca Meltzerowego „Best Technical Wrestler”) zamierza poświęcić się MMA! Na razie Danielson wypełnia swój kontrakt z organizacją ROH, który ma wygasnąć w maju.

„American Dragon” już rozpoczął treningi w Xtreme Couture.

Danielson już od dawna przejawiał zainteresowania MMA. W arsenale jego finisherów można zobaczyć techniki o nazwie „MMA Elbows” (łokcie z pozycji krucyfiks), czy też duszenie trójkątne. Czy ma szansę zawojować w MMA? Jest stosunkowo młody (28 lat), jednak przeszkodą mogą być słabe, jak na wrestlera warunki fizyczne (ok. 175 cm wzrostu i ok. 84 kg wagi).  Sądzę że zostanie podłapany przez Japończyków (jako wrestler spędził trochę czasu w Japonii), ewentualnie przez PFC.

Poniżej highlight tego pana

9 KOMENTARZE

  1. Słabe warunki jak na wrestlera?? Mascarita Dorada, Rey Misterio czy Tuki to są wrestlerzy jeszcze mniejsi ale latają jak szaleni.Co Bryan’a, to nie daje mu szans w MMA, w wrestlingu z takimi warunkami może być bo to udawane, ale w MMA??;/

  2. No i co z tego że są jeszcze mniejsi? Zmienia to coś? Przeciętny wrestler waży ponad 100 kg i mierzy ponad 180 cm. Danielson w tej „kategorii” się nie mieści czyli wrzucamy go do worka „słabe warunki fizyczne jak na wrestlera”. Podobnie Mysterio i tych wszystkich innych cruiserów.

  3. z innej beczki, jak dla mnie największą stratą dla MMA- było to że Karelin urodził się kilkanaście lat za wcześnie………….była by miazga (tylko nie piszcie że Gardner który pokonał Ola- przegrał w mma- bo to już było pod koniec kariery).

  4. 🙂 no to jeszcze lepiej:) nawet nie pamiętam gdzie on walczył, czy to było w Pride?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.