Ben S

Ben Saunders (MMA 16-6-2) po czteroletniej przerwie powróci do oktagonu UFC. Organizacja poinformowała, że walczący ostatnio dla Bellatora zawodnik w swoim powrocie na gali na UFC Fight Night 49 zmierzy się z debiutującym w UFC Chrisem Heatherlym (MMA 8-1).

Gala UFC Fight Night 49, która odbędzie się 23 sierpnia w Tulsie, transmitowana będzie na kanale Fox Sports 1 oraz Fox Sports 2. Walką wieczoru na tej gali będzie starcie na szczycie wagi lekkiej Bensona Hendersona z Rafaelem dos Anjosem.

4 KOMENTARZE

 1. Pozwolę sobie na krótki komentarz.
  Najwyraźniej nie tylko Bellator szaleje na punkcie "emerytów". Pianie na temat UFC, które bierze odpady po Bellatorze, czas zacząć! I oby było nie mniejsze od tego, jak Bellator brał emerytów po UFC.
  A może to dowód, że UFC jest gorsze od Bellatora.

  Zatem oczywistym jest, że dotychczas uchodząca za drugą organizację świata, rośnie na miejsce pierwsze.
  Dzisiejsze p4p organizacji:
  1) Taka polska.
  2) Bellator.
  3) UFC.
  4) Opłot.
  55) Cage Warriors.

  Chyba absurdalność konsekwencji w myśleniu na forum nie muszę tłumaczyć (jak i żartobliwość tego wpisu).

 2.  Czym innym jest jeden Sauders czy Riggs ściągnięty na potrzeby zastępstwa dla Paulo Thiago, a czym innym dawanie main eventu J. Thompsonowi.

 3. To mały szok. Saunders efektowny zawodnik, może pod tym kątem takiemu dadzą jednak szansę ponowną w UFC, a nie za konkretne nazwiska na rozkładzie czy rekord. Nie chcę sprawdzać czy np. Saunders nie mieszka gdzieś w pobliżu Tulsy i stąd po niego sięgają, co też może być niezłym powodem do zapełniania hali 😉

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.